
K_zul [ Centurion ]
zabił ktoś czarnego smoka w Iw2 (oczywiście)????
?????

elfik [ mesmerized by the sirens ]
o jezu.. nastepny... "wyscigi" .. rotfl ;-)

Hebron [ _)V(_CaRboN ]
nie wiem dokładnie o jaką gre Ci chodzi - co oznacza skrót Iw2 ? Czy jest to fpp, tpp, rts, rpg ?!
wiecej szczegółów plarzalsta :)P
Hebron [ _)V(_CaRboN ]
errata - miało byc parzalsta :)
CocaineSilkk [ Konsul ]
Moze icewind dale 2 ?

Logan [ Bad Medicine ]
A może to w counter strike? :)

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]
Niee, to raczej nie te gry. W końcu kategoria tego wątku to wyścigi. :)

Logan [ Bad Medicine ]
Matmi ThenThur -> aaa, racja, teraz przypominam - kiedyś w NFS jakiś smok przechodził przez drogę, nie zahamowałem i z bestii zostały tylko skrzydła - to chyba o tą grę chodzi? :)))

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]
Na to wychodzi. :) A więc jest jeden na tym forum co zabił tego smoka. :)
frer [ Konsul ]
Ja go tez zabiłem w kółko i krzyżyk na komputerze, dobrze grł ale nie miał szans.

K_zul [ Centurion ]
Chodzi o Icewinda 2 i o smoka w Puszczy.

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
chodzi może o International wRally 2

frer [ Konsul ]
Ja na tego smoka nasłałem Husajna, powiedziałem mu że ten smok to amerykański szpieg, a Husajn go zagazował Sarinem, Somanem i innymi gazami jakie miał na składzie. Ale okazało się że smok pracował dla ruskich, ale dobrze, że nie wiedzą, że zdechł bo wyczarowałem na jego miejsce goblina, a on przesyła im fałszywe komunikaty o rozmieszczeniu wojsk amerykańskich.