GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zabił ktoś czarnego smoka w Iw2 (oczywiście)????

30.12.2002
22:37
smile
[1]

K_zul [ Centurion ]

zabił ktoś czarnego smoka w Iw2 (oczywiście)????

?????

30.12.2002
22:41
smile
[2]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

o jezu.. nastepny... "wyscigi" .. rotfl ;-)

30.12.2002
22:50
smile
[3]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

nie wiem dokładnie o jaką gre Ci chodzi - co oznacza skrót Iw2 ? Czy jest to fpp, tpp, rts, rpg ?!
wiecej szczegółów plarzalsta :)P

30.12.2002
22:50
[4]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

errata - miało byc parzalsta :)

01.01.2003
12:40
[5]

CocaineSilkk [ Konsul ]

Moze icewind dale 2 ?

01.01.2003
13:07
smile
[6]

Logan [ Bad Medicine ]

A może to w counter strike? :)

01.01.2003
13:11
smile
[7]

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]

Niee, to raczej nie te gry. W końcu kategoria tego wątku to wyścigi. :)

01.01.2003
13:30
smile
[8]

Logan [ Bad Medicine ]

Matmi ThenThur -> aaa, racja, teraz przypominam - kiedyś w NFS jakiś smok przechodził przez drogę, nie zahamowałem i z bestii zostały tylko skrzydła - to chyba o tą grę chodzi? :)))

01.01.2003
13:52
smile
[9]

Mathmi Thenthur [ Pretorianin ]

Na to wychodzi. :) A więc jest jeden na tym forum co zabił tego smoka. :)

01.01.2003
19:14
[10]

frer [ Konsul ]

Ja go tez zabiłem w kółko i krzyżyk na komputerze, dobrze grł ale nie miał szans.

01.01.2003
22:26
smile
[11]

K_zul [ Centurion ]

Chodzi o Icewinda 2 i o smoka w Puszczy.

01.01.2003
22:30
smile
[12]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

chodzi może o International wRally 2

02.01.2003
10:02
smile
[13]

frer [ Konsul ]

Ja na tego smoka nasłałem Husajna, powiedziałem mu że ten smok to amerykański szpieg, a Husajn go zagazował Sarinem, Somanem i innymi gazami jakie miał na składzie. Ale okazało się że smok pracował dla ruskich, ale dobrze, że nie wiedzą, że zdechł bo wyczarowałem na jego miejsce goblina, a on przesyła im fałszywe komunikaty o rozmieszczeniu wojsk amerykańskich.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.