GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

IŁ 2 Sturmovik

30.12.2002
15:01
smile
[1]

alan09 [ Konsul ]

IŁ 2 Sturmovik

Czy mozna gdzies dostac nakladke polska na ta gre???

02.01.2003
12:42
smile
[2]

Igor [ Centurion ]

Na giełdzie u smutnego pana ;-)
Daj sobie spokój. To piracka nakładka. Takich kretyńskich tłumaczeń dawno nie widziałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.