
africa_unite [ Pretorianin ]
Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?
Tak mnie naszła myśl czy usuwacie gry z kompa po ich przejściu czy lubicie sobie je zostawić i od czasu do czasu ciupnąć?
Ja na komputerze mam 7 zainstalowanych gier (nie licząc pokerów których mam 6). Mam ponad 500GB dysk to w sumie mogę sobie pozwolić choć w połowę już nie gram w ogóle ;)
Nie bierzemy też pod uwagę tych pasjansów, saperów itp. ;)
Semir [ 11 ]
27
edit
jednak 29
Volk [ Legend ]
tez 7
Damian1539 [ Legend ]
69 gier. Nie takie mini-gry tylko normalne pełne wersje gier. Większość już usunąłem a te dopiero przechodzę.
mikAS :) [ Senator ]
Xfire mówi że 20 razem z Cod 2,6 multi i single. Oraz tymi jak saper itd
Bezimienny07pl [ Konsul ]
Obecnie 12 ale wczoraj odinstalowałem jakieś 8 żeby nie było śmietniska no i dziś wieczorem będzie 14 :D
KubaMaxx [ Pretorianin ]
nie liczyłem ale ok 75-80, ale ja w nie nie gram bo mi się znudziły i nie chce mi się odinstalowywać ;P ;)
BuBaZ [ szary user ]
Ja mam tylko 4 z czego w 1 gra tylko mój brat.

dVk. [ me gusta ]
Około 30.... chyba.
preDratronIX [ Generau ]
22 - w szczegóły wnikać nie będę.
bogi1 [ Go To Sleep ]
1. COD MW 2
2. COD 4 MW
3. FUEL
4 Combat Arms
5. NFS Shift
6. Race Driver GRID
7. SWAT 4 z dodatkiem
8. Saints Row 2
9. GTA IV
10. Fable
11. Crysis Warhead
Schygneth [ Generaďż˝ ]
31, ale w ostatnim miesiącu odpaliłem tylko 13. Chyba czas na porządki.
Patryx0 [ Goalie 71 ]
1.PES 2010
2.Batman:Arkham Asylum.
tomekcz [ Polska ]
1, CoD 2 :)
moszeusz [ Tlenu! ]
Heroes 3.
Diablo 2
Komputer nie służy do grania :)
Takich szpili konsola nie może mi zapewnić, więc z braku laku...
Lethos. [ Generaďż˝ ]
7
1. MW2
2. MW
3. BF Heroes
4. SW KotOR
5. Fallout 2
6. Burnout Paradise
7. Prince of Persia Piaski Czasu
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Z 987 GB, mam wykorzystanych 844 GB i większość to gry.
Dell` s [ d-_-b ]
19 .

Regis [ ]
1. Baldur's Gate I
2. Baldur's Gate II
3. Icewind Dale II
4. Fallout Tactics
5. Quake III Arena
6. Heroes of Might and Magic V
Do tego z takich "mniejszych" gierek: Machinarium, World of Goo, NetSoccer
pecet007 [ Fallout NV ]
32 ze steama
6 z gog.com
partycja 200 gb, ale większość gier to casuale, albo stare gry w sumie ;)
kamyk_samuraj [ Legend ]
1
Dragon Age
wlodzix® [ Trup w windzie ]
GTA IV ( czasami gram )
Risen ( już nie gram )
Gears of War ( już nie gram )
Soldat ( czasami z kolegami przez sieć )
Skasować mi się nie chcę ;/
PitbullHans [ Legend ]
1. PES 2010
2. DiRT 2, którego niedługo wywalę bo i tak nie gram już.
Nikos007 [ Liverpool FC ]
1.Need for Speed Underground 2
2.Cabal Online
3.PES 2010
4.FIFA 2010
5.Mafia
6.Runes of Magic

kęsik [ Legend ]
18 ale wieczorem będzie 22.
ON Line [ 7 ]
1. CoD2
2. CoD4
guzol [ Senator ]
2 :
1- PES 2010
2 - LiveForSpeed (ciezko tu mowic o zainstalowaniu, ten sim nie posiada instalatora)
EnX [ White Dragon ]
1. Gears of War
2. Fallout 3
3. Counter Strike
4. Tibia
Innych gier już nie będę instalować.
|LoW|Snajper [ Senator ]
1. Call of Duty 2
2. Call of Duty 4
3. Call of Duty Modern Warfare 2
4. Grand Theft Auto IV
5. The Saboteur
6. Dragon Age Początek
DJ Horus [ Centurion ]
1.Batman : Arkham Asylum
2. NFS. Most Wanted
3.Call of Duty 4 Modern Warfare
4. Spider-man: Web of Shadows
5.Assassin's Creed
6. Tropico 3
7.X-men Geneza : Wolverine
8.Black & White 2
9.Burnout Paradise
10.Star War Knights of the Old Republic II The Siths Lords
11.The Sims 2
12. ? ale będzie :)
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Xfire podaje 69. Do tego 8, których nie wykrywa, czyli łącznie 77 gry.

kluha666 [ Legend ]
1. Call of Duty 4
2. Call of Duty 5
3. Dead Space
4. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona
5. Company of Heroes
6. SWAT 4
7. ARMA II
8. Sid Maier's Pirates!
9. Watchmen (z CDA)
10. The Suffering: Thies that bind
11. Frontlines: Fuel of War
12. TOCA : Race Driver 2
=D=2 [ Legend ]
30 Gier
1. GTR 2
2. F1 Challenge '99-'02
3. F1 Challenge 2007
4. F1 Challenge 2008
5. Hearts Of Iron 2 Doomsday
6. Command & Conquer : Generals
7. Command & Conquer : Generals - Zero Hour
8. Command & Conquer : Red Alert 2
9. Command & Conquer : Red Alert 2 - Yuri's Revenge
10. Command & Conquer Windows 95 Edition
11. Driver
12. Driv3r
13. Grand Theft Auto 2
14. Grand Theft Auto 3
15. Grand Theft Auto : Vice City
16. Grand Theft Auto : San Andreas
17. Toca Race Driver 3
18. The Italian Job
19. FlatOut
20. FlatOut 2
21. Dune 2000
22. Medal Of Honor : Allied Assault
23. Alien Shooter
24. Midtown Madness 2
25. Empire Earth ||
26. Mafia : The City of Lost Heaven
I na drugim komputerze
1. Alarm For Cobra : Crash Time |||
2. Made Man
3. Hearts Of Iron |||
4. Driver : Parallel Lines
Schygneth [ Generaďż˝ ]
Też zrobię listę :)
1. Baldur's Gate
2. Baldur's Gate II
3. Fallout
4. Fallout 2
5. Fallout Tacticts
6. Prince of Persia : Piaski Czasu
7. GTA : San Andreas
8. Gothic
9. Gothic II
10. Deus Ex
11. KotOR
12. KotOR II
13. GTA : Vice City
To te w które gram, reszty nie chcę mi się pisać.

Apocaliptiq [ Legend ]
Dobry wątek, można zobaczyć w co ciekawego da się pograć.
Ja osobiście mam tylko Prototype aktualnie. Lubię pograć żeby się odstresować:D
Wiewiórk [ Legend ]
CoD 4:MW
CoD:WaW
Wiedźmin Edycja rozszerzona
FreakOut
Test Drive Unlimited
Skijumping 2007
Stranglehold
Stronghold 2
czyli osiem gier, gdyby chciało mi się odinstalowywać to by zostały tylko 3.
domin12 [ We Made It ]
CoD MW2
WoW LK
FOF
CoD2
Langert [ Generaďż˝ ]
1.Gears of War
2.PES 2010
3.Risen
4.TOCA 3
5.GTAIII
6.BF Heroes

NeroTFP [ Senator ]
Preferuję, że jak ukończę grę, to usuwam ją.
Obecnie dwie mam na dysku. Jest to Mafia i Football Manager 2008. Jestem w trakcie instalowania Ojca Chrzestnego :) Dzisiaj się skusiłem bo była okazja kupna.
12jonasz [ Mister Kanister ]
Borderlands
Harry Potter i Książę Półkrwi
Left 4 Dead
The Sims 3
Mirror's Edge
Bioshock <3
Tomb Raider Underworld
Resident Evil 5
Arkham Asylum
Modern Warfare 2
Call of Juarez Więzy Krwi
Battlefield Heroes
° [ Imperator ]
1. Gears of War.
2. Diablo II.
3. Watchmen - the End is Nigh part 1.
4. SAW - the video game.

Dżolero [ Centurion ]
Jedną - ProPikki 2 :D

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
21
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
ja mam 2 gry:
- Gothic 2 NK
- Crimsonland

Qverty™ [ Legend ]
10 :)
1.CoD MW
2. Risen
3. Gothic II NK
4. Gothic 3
5. Borderlands
6. Gears of War
7. Wiedźmin
8. rFactor
9.Mass Effect
10. Mount and Blade
The Huntera nie liczę...

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Xfire mówi, że 15.
1. FIFA World Cup 2006
2. Assassin's Creed
3. Battlefield Heroes
4. Call of Duty 4: Modern Warfare
5. Counter Strike 1.6
6. Devil May Cry 4
7. Gears of War
8. Gothic
9. GTA San Andreas
10. SA-MP
11. Guild Wars
12. Icewind Dale
13. Icewind Dale II
14. Need for Speed: Most Wanted
15. ToCA Race Driver 3
likfidator2 [ Konsul ]
Dużych gier to mam ok. 30 zainstalowanych. Gdybym policzył jeszcze stare dosowe gierki, to ponad 200 by wyszło.
sszaki [ Senator ]
0
nie gram na pc

kong123 [ Legend ]
Nie chce mi się pisać jakie i ile to dam screena ------------------>
Pichtowy [ Senator ]
2
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Jakieś 12, ale większość to gry brata, których nawet nie tykam.

Bakermistrzu [ Pretorianin ]
19 oczywiście nie licząc gier systemowych :)
Azazell3 [ Żywy Trup ]
Ja nie lubię jak jest dużo gier - może i miejsca mam sporo ale tylko zainstalowane mam:
- Civ 4
- Dirt 2
- Stalker 3
- Divinity 2
Im więcej gier to tym gorzej bo głupieje w co grać.
jajko w imadle [ Generaďż˝ ]
11
peterkarel [ DX ARMY ]
6 z czego 4 ojca
Awerik [ Backpacker ]
Jedną.
rog1234 [ Gold Cobra ]
6 gier. Batman AA, Burnout Paradise, Resident Evil 5, Civilization IV, Street Fighter IV i Call of Duty Modern Warfare 2 :)

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Wliczając w to instalki(oczywiście samych oryginałów), i dema, to :
59. Z czego:
- 1 Demo
- 11 gier Steamowych
- 12 Z-płytki-zapuszczonych
- 18 instalek
karolzzr [ Gunner ]
0.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
16
PJanek [ Konsul ]
Tylko Dragon Age :]
djforever. [ Konsul ]
Wiedźmin
Wolfenstein
Flatout 2
Burnout Paradise
Prince of Persia
Te dwie ostatnie to właściwie powinienem usunąć, w Burnoucie nie chce mi sie przechodzić tych singlowych "wyzwań" (multi niestety nie działa), a w PoPie nie chce mi sie zbierać tych cholernych świecących kuleczek. Poza tym gra jest mdła i nudna.

HumanGhost [ Senator ]
Tylko cztery. Na więcej nie ma czasu.
Rezor [ NIN ]
Nieco starsze już tytuły ;)
QuakeLive
Quake3
Quake1
OrangeBox
HL1
SimCity4deluxe
Starcraft
GTA2
Heroes3
ProTyp [ For the Horde! ]
20+ ;p

battle man [ Crystal Skull ]
kurde swiat schodzi na psy [1]---> przyznaj sie chciales miec watek na koncie ale
cuz ja mam okolo 4 i wiecej mi nie potrzeba
Mat3iz [ Legionista ]
Zdecydowanie za duzo...
World of Warcraft
Oblivion
Guild Wars
F.E.A.R Combat
Prey
Gears of War
Warhammer Online
GTA: SA
GTA: 4
Wolfenstein 2009
Diablo II
BiA: Hell's Highway
Wiedźmin
Assasin's Creed
Far Cry 2
MoH: Airborne
Dragon Age
Call of Duty 1/UO/2/MW/WaW/MW2
Na Steamie:
Aion
Counter Strike 1.6
Counter Strike: Source
Day of Defeat: Source
HL1
HL2
HL2: DM
HL2: EP1/EP2
Mass Effect
Portal
S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
SiN: Episodes
Titan Quest + Immortal Throne
UT3
Czyli do kupy...: 39 Tyle, ze w niektore z tych gier nie gralem z 2 lata juz :) Tak sobie slecza na dysku.

bezlerg66 [ Senator ]
Z 25 gier, a w większość dawno nie grałem :P

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Tylko jedna World of Warcraft.
Ogólnie w gry gram na konsoli

battle man [ Crystal Skull ]
gdzie wm sie to wszystko miesci !?

bezlerg66 [ Senator ]
[74] 1 TB rządzi :)
danieldanek [ We are United!!! ]
Cod:MW
Cod:MW 2
Pes 2010
Swat4

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Wosiem.
Storm [ Hardstyler ]
Who gives a fuck? Rly...

The Joker [ Legent ]
COD: MW 2
pes 2010

Kub$ki [ Senator ]
GTA IV
Dragon Age
Modern Warfare 2
DiRT 2
Batman AA
PES 2010
Football Manager 2010
Wolfenstein ET
Quake Wars
krucyskun [ Pretorianin ]
Borderlands, w które już bardzo długo nie grałem.
[78]
I don't give a fuck, RLY.
chyrlok [ Into the Wild ]
6, z czego 2 uruchamiam.
Vaerin [ Balls of Steel ]
5 skrótów na pulpicie:
Guild Wars
Spellforce 1 Złote Edycja
Broken Sword 4 (od roku nie mogę przejść :P Brak motywacji)
Sam i Max Sezon 1
King's Bounty Legenda (dodatek już czeka na półce)
Andrewlee [ Crossroads ]
Na tym z ktorego teraz pisze nie mam zadnej. Na drugim pewnie ze 2 albo 3.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
1.Residnet Evil 5
2.Crysis
3.Assassin's Creed
4.Batman Arkham Asylum
5.Crysis Warhead
6.Call of Duty 4
7.Mirror's Edge
8.Gears of War
9.GTA IV
10.Pro Evolution Soccer 2010
11.F.E.A.R. 2
12.Resident Evil 4
13.Need For Speed Most Wanted
Zawsze mam na komputerze ulubione Gry i dwie w jakie gram obecnie ,a są to dwa ostatnie tytuły

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Stalker: Zew Prypeci
Arma 2
Age of Empires 3
Age of Empires 2
Age of Empires 1
Sniper Elite
Gothic 2
HoMeR [ Man with dragonov ]
mario forever - te wasze dragon age'e są niczym przy tym klasyku :)
szymonmac [ Legend ]
Żadnej.
Na PC gram bardzo rzadko.
[edit] A nie, jedną. Przecież mam GoW-a z Biedronki ;)
Leon86 [ PREDATOR ]
1. Rollercoaster Tycoon 3 z dodatkami
2. Dirt 2
3. Grid
4. Borderlands
5. GTA IV
6. Fallout 3
7. Heroes V
8. STALKER: Czyste Niebo
9. Test Drive Unlimited + Megapack
10. Quake III
11. Unreal Tournament III
Miles Dei [ Konsul ]
Tylko dwie:
Fm2010
BF:H
Okara12345 [ Pretorianin ]
0
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
7
GTA: San Andreas
Still Life
Still Life 2
King's Bounty: Legenda
Test Drive: Unlimited
Dragon Age: Początek
Gears of War
Imak [ Generaďż˝ ]
Trzy:
-Battlefield 2 (gram)
-Dragon Age (gram)
-Mount & Blade (aktualnie nie gram)
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Call of Juarez
Bard's Tale
Gears of War
Hallf Life 2 + Modyfikacje
Devil May cry 4
Fahrenheit
Fallout 3
Tomb Raider Anniversary
Prince of Persia: Warrior Within
9 :)
Scatterhead [ P ]
1. Warcraft 3 + DotA
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
pes 6
aterazione [ Senator ]
Black & White 2
Fallout
Fallout 2
Ghost Masters
Icy Tower
Unreal ten z Biedrony
Toca też z Biedrony

simson__ [ Forza Rossoneri ]
DSJ 2.1
Igierr [ Im God Of Rock ]
8

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]
Alfabetycznie(nie licząc Windowsowych):
1. Borderlands
2. Breath of Fire IV
3. Counter Strike 1.6
4. Gears of War
5. Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny
To tak po niedawnym formacie :)
A po wigilii dochodzą Alone in the Dark, oraz Bionic Commando ;]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
5:
Resident Evil 5
Operation FlashPoint 2:Dragon Rising
Call of Duty: Modern Warfare 2 Single
Call of Duty: Modern Warfare 2 Multi
Wiedźmin Edycja Rozszerzona.
mineral [ Senator ]
2 z czego jedna nie działa. I w żadną nie gram.
PC
Dawn of War z dodatkami
Puzzle Quest (nie działa).
Na netbooku mam
Etherlords 2 (po dłuższym graniu się zawiesza)
Puzzle Quest (działa!)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Prisoner of War - stanalem/nie chce mi sie
Ghost Master - tu tez/nie chce mi sie(!!)
Project IGI - odblokowalem sie dopiero po zainstalowaniu trainera
New World Order - zabijaja mnie w ostatniej misji
Colin McReally 2 - nie moge przejsc etapu we Włoszech
The Thing - gra mi sie wylacza
Duke Nukem Manhattan Project - jakis dziwny bug
Aliens vs Predator 2 - nie wiem co zrobic
Aliens vs Predator 1 - zabijaja mnie
Red Ocean - nie moge pokonac lodzi podwodnej/nie wiem jak
Blair Witch 2 - stanalem/nie chce mi sie
Kreed - stanalem/gdybym odstal to by mi sie chcialo
Half Life 1 - jak wyzej
Heroes 5 - nie chce mi sie
Pop Dusza Wojownika - stanalem/nie chce mi sie
Pop Piaski Czasu - tu tak samo
SpellForce 2 - rozwalaja mnie jak chca/przez to nie chce mi sie
Suffering Zniewolony - rozwalaja mnie a to juz prawie koncowka ;(
Boilibg Point - za duzo bugow, chyba sciagne jakiegos trainera ale... nie chce mi sie
Silent Hill 4 - stanalem, zajebiscie by mi sie chcialo gdybym "odstal"
Hitman 1 - grywam z kodami ale staram sie grac jakbym byl bez kodow, czyli duzo kombinatorki a malo efektow
Loki - grywam
Black and White 2 - absolutnie mi sie nie chce
Deadhunt - nie moge pokonac map z bossami
Terrorist Takedown 2 - wylacza mi sie
Spider Man 1 - wylacza mi sie czasem i nie moge pokonac tego goblina
Fear Perseus Mandate - grywam najczesciej
Serious Sam 2 - w to tez
Midnight Club 2 - w to tez sporo
TB Anniversary - stanlem w walce z T-rexem
Soldier of Fortune 2 - gdzies stanalem na poczatku
Age of Empires 2 - nie chce mi sie, nie wiem jak wybudowac katapulty
ShadowGrounds - rozwalaja mnie
Elite Warior: Vietnam - nie chce mi sie
Gladiator - nie wiem jak zablokowac produkcje cieni/rozwalaja mnie
Shade gniew aniołów - rozwalaja mnie
Snajper - wylacza mi sie
Crime Life - stanalem, tluka mnie tam niemilosiernie
Turok Evolution - grywam
Breed - w to tez
Blood Omen 2 - stanalem z jakims bossem
w 3/4 nie grałem ponad 2 lata ;P:P
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
1.Garry's mod
2.Burnout Paradise
3.Call of duty 4
4.Mafia
5.Team fortress 2
6.Counter-strike
7.Half-life 2 Deatchmatch
8.Prey
9.Resident evil5
10.Heroes 2
11.Heroes 3
12.Heroes 4
13.Bionic commando rearmed
14.Rollercoaster tycoon 3 ZE
15.Devil may cry 4
16.Kings bounty legenda
17.Unreal tournament 3
18.Resident evil 4
19.Death worm
20.Crysis
21.Puzzle quest
22.Silent hunter (ten pierwszy ;)
23.Unreal anthology
24.Kane & lynch
25.quake 4
26.Gothic 3 ZM
27.Plants vs zombie
28.Warriors & wizard
29.Modern warfare 2
30.Gears of war
Heh 30 gier chociaż niedawno "czyściłem dysk" jakby nie był czyszczony to może z 90 bym miał ;]
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Prócz tych 7 gier z postu [93] może poinstaluje na dysk zewnętrzny. Tylko nie wiem czy tak można.
Ale to tak offtopem :)

Selman [ Legend ]
Unreal Tourament 3
Lost Planet
Gears Of War
Dark Sector
MDK1
Mass Effest
The Settlers 2
Tower Blox Delux
HL2
HL2ep2
Team Fortess2
kurde trochę tego jest.. najgorzej się zabrać i coś przejść ; )
Whatson [ Niepoprawny purysta ]
1. Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz (gram)
2. Drakensang (nie gram, do wykasowania, chyba że coś mnie natchnie)
3. Batman Arkham Asylum (dzisiaj przeszedłem, od czasu do czasu będę pogrywał w "trybie misji" tudzież zacznę od nowa w poszukiwaniu nieodkrytego...)
4. rFactor (grałem, nie gram, będę grać, kiedy skończą się 'kłopoty' z netem)
5. Splinter Cell Double Agent (mam zamiar przejść drugi raz po dość długiej przerwie, zobaczymy czy się uda)
6. Syberia 2 (czekam na bardzie śnieżny klimat, który chyba już przegapiłem [oby powrócił])
Na co mam chrapkę w najbliższym czasie:
1. Paradise
2. Colin McRae: DiRT 2
3. NBA 2K10
4. COD:MW 2
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Nowy kompik, to nadrabiam zaległości.
Po świętach powinien dojść jeszcze kurierem Mass Effect i Lost Planet, a na półce leży pożyczony Fallout 3 i rozszeżony Wiedźmak.
Rusty.James [ Basterd ]
Only The Saboteur, swoją drogą polecam.
Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Obecnie tylko 3 gierki, rzadko gram na komputerze.
Metam [ Konsul ]
tysiąc pincset sto dziwińcset
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
33
Scortch [ Light ]
mam aktualnie 6 gier. zawsze odinstalowuje, kiedy jestem pewny, że już nie będę grał. jak chce wrócić to instaluje od nowa.
pablo397 ---> mógłbyś mi wysłać na [email protected] tą tapetę, którą widać u ciebie w tle bo jest super. byłbym bardzo wdzięczny ;]
Lilus [ Redberry Belle ]
Powierzchnia dysku laptoka ograniczona, więc co mi niepotrzebne, to kasuję na bieżąco, ale na dziś ostały się:
1.Mirror's Edge (nie-do-wywalenia)
2.Assasin's Creed
3.Fallout
4.Puzzle Quest
5.Worms World Party
6.Stepmania :)
7. Starcraft
8. HOMM III <3
9. SimCity 3000
10. Orange Box (ale gram tylko w Portal :P)
11. Batman: Arkham Asylum
Do tego pokerstars, mtg online i quake live. Wystarczy do szczęścia :)

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
1. Batman: Arkham Asylum
2. Mass Effect
3. Modern Warfare
4. Modern Warfare 2
5. Half-Life
6. Half-Life 2
7. Half-Life 2 Episode One
8. Half-Life 2 Episode Two
9. Portal
10. Team Fortress 2
11. Left 4 Dead
12. Blacksite
13. Battlefield 2
14. Neverwinter Nights +2 dodatki
15. Trackmania Nations Forever
i dwa mody Minerva: Metastatis i Portal Prelude
i teraz jeszcze GTA IV ze steama sie ściąga.
Cholerka nie wiedziałem, że tego aż tyle mam zainstalowanego.
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
o wormsy 2 jeszcze mam, epicka sprawa zagrac w to z ziomkami po wodce
SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]
Ja mam chyba 9
s1ntex [ Senator ]
2. Frets on Fire i FM2010.
Od grania jest konsola.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
pierwszy będę ? :D nie mam wcale, mam xboxa
africa_unite [ Pretorianin ]
No u mnie już 8 :D
A u was się coś zmieniło przez święta?
Ubyło czy przybyło??
witczykk [ Centurion ]
Dwie. RTL Ski Jumping 2007 i PES 2010 ;]
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
1
Icy Tower

Kam-El [ Generation X ]
2 gry
Diablo II
Gruntz
a tak to gram na konsolach
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
13, głównie Rpg
Playboy95 [ Master of Puppets ]
23 różne pełne wersje gier
Chris_Martin [ rogalinho ]
1. Burnout Paradise
2. FlatOut 2
3. GoW
4. GRID
5. Lost Planet
6. Mass Effect
7. Medal Of Honor: Airborne
8. Medal Of Honor: Wojna Na Pacyfiku
9. Medal Of Honor: Allied Assault
10. The Godfather
grabas [ Pretorianin ]
modern warfare 2
gta IV
the saboteur
left 4 dead 2
fear 2
empire total war
Warcraft III
Warcraft III Frozen Throne
DiRT2
mass efect 2
Virtua Tennis 2009
pes 2010
to niektóre

chop [ smiech to zdrowie ]
1.Saboteur
2.Silent Hill Homecoming
3.Grand Theft Auto San Andreas
4.Quake 4(nie wiem czemu ale lubie w to grać:)
5.Splinter Cell Chaos Theory
6.The orange Box(czyli tak naprawdę 5 gier:Half life 2,Episode One,Episode Two,Portal.Team Fortress 2)
7.F.E.A.R.
SnT [ U R ]
Fahrenheit, Red Alert 2, Homeworld 2, CS 1.6.
Czyli razem CZTERY :),
PC-Maniac [ Ninja! ]
Obecnie 14, bo format niedawno był :P Bywało po 60-70 :P
Johnny Mambo [ Pretorianin ]
Wolfenstein
Grand Theft Auto IV
Watchmen Part 1
X-Men Origins - Wolverine
Gears of War
The Hunter
Baalnazzar [ Konsul ]
Aktualnie:
1. Baldur's Gate 2
2. RS: Vegas
3. King's Bounty
4. Rollercoastr Tycoon 3
Czekam aż będę mógł do tego dodać Mass Effect 2 :D
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
oj około 80 gier, jeszcze mam takie ze starego dysku co mają już z 10 lat :)
req_ [ Legend ]
Quake III Arena
Dead Space

ES_Lechu [ Mocny Mariusz ]
1. Battlefield 2 + dodatki
2. Battlefield Heroes
3. Wiedzmin
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Obecnie mam takie gry
company of heroes
dirt2 demo
gta iv
legendary
risen demo
unreal tournament 2004
Jak wgram xp to będzie więcej gier :>
outlet [ Junior ]
Ja mam obecnie zainstalowane: Heros iV, Mafia, Need for speed, Flight simulator, Rome total war i mój ostatni zakup: Assassin. Była promocja na 3kropki.pl, kupiłam sobie za 59 złotych. Ale wśród tych co podaliście widziałam dużo takich, w które jeszcze nigdy nie grałam, a mają je w ofercie, więc sobie kupię.
STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]
Łącznie 8:
1. CoD WaW
2. CoD MW2
3. STALKER SoC
4. Frets on Fire
5. Risen
6. BF Heroes
7. SW KotOR
8. Dragon Age
Z czego Risen się szykuje do odinstalowania, BF Heroes niech sobie leży, i tak mam 500GB dysk, a teraz gram prawie tylko w MW2. :P
faner [ Druid Ewenement ]
Gears of War, Guild Wars, Wiedźmin, Sims 3, Risen, Dragon Age, Braid, Brothers in Arms, Wolfenstein - ET, Half-Life 2, Euro Truck Simulator. Muszę zrobić porządki, ale o miejsce się nie martwię bo mam dysk 1,5 tb.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
z 16 + steam na którym jest orange box i cs 1.6
Staram się usuwać to w co nie gram.
hctkko. [ The Prodigy ]
Q3A, Trackmania Nations Forever, World of Goo
Windows XP 16 [ Senator ]
Ani jednej.
Choć pewnie niedługo wyląduje na nim ME2.
fazikjunior [ Generaďż˝ ]
PES 2010 RISEN
NFS SHIFT
DIRT 2
PatriciusG [ Legend ]
Poker Stars się liczy?
W takim razie 2 i to jedna mojej dziewczyny :)

FlaT® [ porobiCie ]
8 sztuk. :) (pierwsze 3 ikony to różne pierdółki typu Steam) -->
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Całe 8 :)