GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?

24.12.2009
03:23
smile
[1]

africa_unite [ Pretorianin ]

Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?

Tak mnie naszła myśl czy usuwacie gry z kompa po ich przejściu czy lubicie sobie je zostawić i od czasu do czasu ciupnąć?

Ja na komputerze mam 7 zainstalowanych gier (nie licząc pokerów których mam 6). Mam ponad 500GB dysk to w sumie mogę sobie pozwolić choć w połowę już nie gram w ogóle ;)

Nie bierzemy też pod uwagę tych pasjansów, saperów itp. ;)

24.12.2009
03:25
[2]

Semir [ 11 ]

27

edit

jednak 29

24.12.2009
03:26
[3]

Volk [ Legend ]

tez 7

24.12.2009
03:29
[4]

Damian1539 [ Legend ]

69 gier. Nie takie mini-gry tylko normalne pełne wersje gier. Większość już usunąłem a te dopiero przechodzę.

spoiler start
Przy okazji piękna cyferka mi się trafiła :s.
spoiler stop

24.12.2009
07:28
[5]

mikAS :) [ Senator ]

Xfire mówi że 20 razem z Cod 2,6 multi i single. Oraz tymi jak saper itd

24.12.2009
08:06
[6]

Bezimienny07pl [ Konsul ]

Obecnie 12 ale wczoraj odinstalowałem jakieś 8 żeby nie było śmietniska no i dziś wieczorem będzie 14 :D

24.12.2009
08:27
[7]

KubaMaxx [ Pretorianin ]

nie liczyłem ale ok 75-80, ale ja w nie nie gram bo mi się znudziły i nie chce mi się odinstalowywać ;P ;)

24.12.2009
08:30
[8]

BuBaZ [ szary user ]

Ja mam tylko 4 z czego w 1 gra tylko mój brat.

24.12.2009
08:44
smile
[9]

dVk. [ me gusta ]

Około 30.... chyba.

24.12.2009
08:45
[10]

preDratronIX [ Generau ]

22 - w szczegóły wnikać nie będę.

24.12.2009
08:51
[11]

bogi1 [ Go To Sleep ]

1. COD MW 2
2. COD 4 MW
3. FUEL
4 Combat Arms
5. NFS Shift
6. Race Driver GRID
7. SWAT 4 z dodatkiem
8. Saints Row 2
9. GTA IV
10. Fable
11. Crysis Warhead

24.12.2009
08:52
[12]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

31, ale w ostatnim miesiącu odpaliłem tylko 13. Chyba czas na porządki.

24.12.2009
08:56
[13]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

1.PES 2010
2.Batman:Arkham Asylum.

24.12.2009
08:57
[14]

tomekcz [ Polska ]

1, CoD 2 :)

24.12.2009
09:24
[15]

moszeusz [ Tlenu! ]

Heroes 3.
Diablo 2

Komputer nie służy do grania :)
Takich szpili konsola nie może mi zapewnić, więc z braku laku...

24.12.2009
09:25
[16]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

7

1. MW2
2. MW
3. BF Heroes
4. SW KotOR
5. Fallout 2
6. Burnout Paradise
7. Prince of Persia Piaski Czasu

24.12.2009
09:25
[17]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Z 987 GB, mam wykorzystanych 844 GB i większość to gry.

24.12.2009
09:27
[18]

Dell` s [ d-_-b ]

19 .

24.12.2009
09:31
smile
[19]

Regis [ ]

1. Baldur's Gate I
2. Baldur's Gate II
3. Icewind Dale II
4. Fallout Tactics
5. Quake III Arena
6. Heroes of Might and Magic V

Do tego z takich "mniejszych" gierek: Machinarium, World of Goo, NetSoccer

24.12.2009
09:34
[20]

pecet007 [ Fallout NV ]

32 ze steama
6 z gog.com
partycja 200 gb, ale większość gier to casuale, albo stare gry w sumie ;)

24.12.2009
09:40
[21]

kamyk_samuraj [ Legend ]

1

Dragon Age

24.12.2009
09:41
[22]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

GTA IV ( czasami gram )
Risen ( już nie gram )
Gears of War ( już nie gram )
Soldat ( czasami z kolegami przez sieć )

Skasować mi się nie chcę ;/

24.12.2009
09:43
[23]

PitbullHans [ Legend ]

1. PES 2010
2. DiRT 2, którego niedługo wywalę bo i tak nie gram już.

24.12.2009
10:17
[24]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

1.Need for Speed Underground 2
2.Cabal Online
3.PES 2010
4.FIFA 2010
5.Mafia
6.Runes of Magic

24.12.2009
10:18
smile
[25]

kęsik [ Legend ]

18 ale wieczorem będzie 22.

24.12.2009
10:18
[26]

ON Line [ 7 ]

1. CoD2
2. CoD4

24.12.2009
10:19
[27]

guzol [ Senator ]

2 :

1- PES 2010
2 - LiveForSpeed (ciezko tu mowic o zainstalowaniu, ten sim nie posiada instalatora)

24.12.2009
10:20
[28]

EnX [ White Dragon ]

1. Gears of War
2. Fallout 3
3. Counter Strike
4. Tibia
Innych gier już nie będę instalować.

24.12.2009
10:22
[29]

|LoW|Snajper [ Senator ]

1. Call of Duty 2
2. Call of Duty 4
3. Call of Duty Modern Warfare 2
4. Grand Theft Auto IV
5. The Saboteur
6. Dragon Age Początek

24.12.2009
10:24
[30]

DJ Horus [ Centurion ]

1.Batman : Arkham Asylum
2. NFS. Most Wanted
3.Call of Duty 4 Modern Warfare
4. Spider-man: Web of Shadows
5.Assassin's Creed
6. Tropico 3
7.X-men Geneza : Wolverine
8.Black & White 2
9.Burnout Paradise
10.Star War Knights of the Old Republic II The Siths Lords
11.The Sims 2
12. ? ale będzie :)

24.12.2009
10:25
[31]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Xfire podaje 69. Do tego 8, których nie wykrywa, czyli łącznie 77 gry.

24.12.2009
10:25
smile
[32]

kluha666 [ Legend ]

1. Call of Duty 4
2. Call of Duty 5
3. Dead Space
4. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona
5. Company of Heroes
6. SWAT 4
7. ARMA II
8. Sid Maier's Pirates!
9. Watchmen (z CDA)
10. The Suffering: Thies that bind
11. Frontlines: Fuel of War
12. TOCA : Race Driver 2

24.12.2009
10:32
[33]

=D=2 [ Legend ]

30 Gier


1. GTR 2
2. F1 Challenge '99-'02
3. F1 Challenge 2007
4. F1 Challenge 2008
5. Hearts Of Iron 2 Doomsday
6. Command & Conquer : Generals
7. Command & Conquer : Generals - Zero Hour
8. Command & Conquer : Red Alert 2
9. Command & Conquer : Red Alert 2 - Yuri's Revenge
10. Command & Conquer Windows 95 Edition
11. Driver
12. Driv3r
13. Grand Theft Auto 2
14. Grand Theft Auto 3
15. Grand Theft Auto : Vice City
16. Grand Theft Auto : San Andreas
17. Toca Race Driver 3
18. The Italian Job
19. FlatOut
20. FlatOut 2
21. Dune 2000
22. Medal Of Honor : Allied Assault
23. Alien Shooter
24. Midtown Madness 2
25. Empire Earth ||
26. Mafia : The City of Lost Heaven

I na drugim komputerze

1. Alarm For Cobra : Crash Time |||
2. Made Man
3. Hearts Of Iron |||
4. Driver : Parallel Lines


24.12.2009
10:39
[34]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Też zrobię listę :)

1. Baldur's Gate
2. Baldur's Gate II
3. Fallout
4. Fallout 2
5. Fallout Tacticts
6. Prince of Persia : Piaski Czasu
7. GTA : San Andreas
8. Gothic
9. Gothic II
10. Deus Ex
11. KotOR
12. KotOR II
13. GTA : Vice City


To te w które gram, reszty nie chcę mi się pisać.

24.12.2009
10:44
smile
[35]

Apocaliptiq [ Legend ]

Dobry wątek, można zobaczyć w co ciekawego da się pograć.

Ja osobiście mam tylko Prototype aktualnie. Lubię pograć żeby się odstresować:D

24.12.2009
10:55
[36]

Wiewiórk [ Legend ]

CoD 4:MW
CoD:WaW
Wiedźmin Edycja rozszerzona
FreakOut
Test Drive Unlimited
Skijumping 2007
Stranglehold
Stronghold 2
czyli osiem gier, gdyby chciało mi się odinstalowywać to by zostały tylko 3.

24.12.2009
10:58
[37]

domin12 [ We Made It ]

CoD MW2
WoW LK
FOF
CoD2

24.12.2009
11:33
[38]

Langert [ Generaďż˝ ]

1.Gears of War
2.PES 2010
3.Risen
4.TOCA 3
5.GTAIII
6.BF Heroes

24.12.2009
11:36
smile
[39]

NeroTFP [ Senator ]

Preferuję, że jak ukończę grę, to usuwam ją.

Obecnie dwie mam na dysku. Jest to Mafia i Football Manager 2008. Jestem w trakcie instalowania Ojca Chrzestnego :) Dzisiaj się skusiłem bo była okazja kupna.

24.12.2009
11:37
[40]

12jonasz [ Mister Kanister ]

Borderlands
Harry Potter i Książę Półkrwi
Left 4 Dead
The Sims 3
Mirror's Edge
Bioshock <3
Tomb Raider Underworld
Resident Evil 5
Arkham Asylum
Modern Warfare 2
Call of Juarez Więzy Krwi
Battlefield Heroes

24.12.2009
11:37
[41]

° [ Imperator ]

1. Gears of War.
2. Diablo II.
3. Watchmen - the End is Nigh part 1.
4. SAW - the video game.

24.12.2009
11:38
smile
[42]

Dżolero [ Centurion ]

Jedną - ProPikki 2 :D

24.12.2009
11:39
smile
[43]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

21

24.12.2009
11:41
[44]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

ja mam 2 gry:
- Gothic 2 NK
- Crimsonland

24.12.2009
11:42
smile
[45]

Qverty™ [ Legend ]

10 :)

1.CoD MW
2. Risen
3. Gothic II NK
4. Gothic 3
5. Borderlands
6. Gears of War
7. Wiedźmin
8. rFactor
9.Mass Effect
10. Mount and Blade

The Huntera nie liczę...

24.12.2009
11:43
smile
[46]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Xfire mówi, że 15.

1. FIFA World Cup 2006
2. Assassin's Creed
3. Battlefield Heroes
4. Call of Duty 4: Modern Warfare
5. Counter Strike 1.6
6. Devil May Cry 4
7. Gears of War
8. Gothic
9. GTA San Andreas
10. SA-MP
11. Guild Wars
12. Icewind Dale
13. Icewind Dale II
14. Need for Speed: Most Wanted
15. ToCA Race Driver 3

24.12.2009
11:44
[47]

likfidator2 [ Konsul ]

Dużych gier to mam ok. 30 zainstalowanych. Gdybym policzył jeszcze stare dosowe gierki, to ponad 200 by wyszło.

24.12.2009
11:46
[48]

sszaki [ Senator ]

0



nie gram na pc

24.12.2009
11:46
smile
[49]

kong123 [ Legend ]

Nie chce mi się pisać jakie i ile to dam screena ------------------>


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - kong123
24.12.2009
11:49
[50]

Pichtowy [ Senator ]

2

24.12.2009
11:49
[51]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Jakieś 12, ale większość to gry brata, których nawet nie tykam.

24.12.2009
11:50
smile
[52]

Bakermistrzu [ Pretorianin ]

19 oczywiście nie licząc gier systemowych :)

24.12.2009
11:51
[53]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

Ja nie lubię jak jest dużo gier - może i miejsca mam sporo ale tylko zainstalowane mam:

- Civ 4
- Dirt 2
- Stalker 3
- Divinity 2

Im więcej gier to tym gorzej bo głupieje w co grać.

24.12.2009
11:51
[54]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

11

24.12.2009
11:52
[55]

Romo69 [ nvidiagm ]

:O


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - Romo69
24.12.2009
11:57
[56]

peterkarel [ DX ARMY ]

6 z czego 4 ojca

24.12.2009
11:58
[57]

Awerik [ Backpacker ]

Jedną.

24.12.2009
12:01
[58]

mikAS :) [ Senator ]

---> plus dzisiejszy Wiedźmin


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - mikAS :)
24.12.2009
12:02
[59]

rog1234 [ Gold Cobra ]

6 gier. Batman AA, Burnout Paradise, Resident Evil 5, Civilization IV, Street Fighter IV i Call of Duty Modern Warfare 2 :)

24.12.2009
12:03
smile
[60]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Wliczając w to instalki(oczywiście samych oryginałów), i dema, to :

59. Z czego:

- 1 Demo
- 11 gier Steamowych
- 12 Z-płytki-zapuszczonych
- 18 instalek

24.12.2009
12:03
[61]

karolzzr [ Gunner ]

0.

24.12.2009
12:06
[62]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

16

24.12.2009
12:06
[63]

PJanek [ Konsul ]

Tylko Dragon Age :]

24.12.2009
12:09
[64]

djforever. [ Konsul ]

Wiedźmin
Wolfenstein
Flatout 2
Burnout Paradise
Prince of Persia

Te dwie ostatnie to właściwie powinienem usunąć, w Burnoucie nie chce mi sie przechodzić tych singlowych "wyzwań" (multi niestety nie działa), a w PoPie nie chce mi sie zbierać tych cholernych świecących kuleczek. Poza tym gra jest mdła i nudna.

24.12.2009
12:09
smile
[65]

pablo397 [ sport addicted ]

jak by to powiedziec - szalu nie ma :|


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - pablo397
24.12.2009
12:11
smile
[66]

HumanGhost [ Senator ]

Tylko cztery. Na więcej nie ma czasu.

24.12.2009
12:20
[67]

Rezor [ NIN ]

Nieco starsze już tytuły ;)

QuakeLive
Quake3
Quake1
OrangeBox
HL1
SimCity4deluxe
Starcraft
GTA2
Heroes3

24.12.2009
12:30
[68]

ProTyp [ For the Horde! ]

20+ ;p

24.12.2009
12:40
[69]

sylwek94 [ Centurion ]

9 :) -->


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - sylwek94
24.12.2009
12:52
smile
[70]

battle man [ Crystal Skull ]

kurde swiat schodzi na psy [1]---> przyznaj sie chciales miec watek na koncie ale
cuz ja mam okolo 4 i wiecej mi nie potrzeba

24.12.2009
12:59
[71]

Mat3iz [ Legionista ]

Zdecydowanie za duzo...

World of Warcraft
Oblivion
Guild Wars
F.E.A.R Combat
Prey
Gears of War
Warhammer Online
GTA: SA
GTA: 4
Wolfenstein 2009
Diablo II
BiA: Hell's Highway
Wiedźmin
Assasin's Creed
Far Cry 2
MoH: Airborne
Dragon Age
Call of Duty 1/UO/2/MW/WaW/MW2

Na Steamie:
Aion
Counter Strike 1.6
Counter Strike: Source
Day of Defeat: Source
HL1
HL2
HL2: DM
HL2: EP1/EP2
Mass Effect
Portal
S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
SiN: Episodes
Titan Quest + Immortal Throne
UT3

Czyli do kupy...: 39 Tyle, ze w niektore z tych gier nie gralem z 2 lata juz :) Tak sobie slecza na dysku.

24.12.2009
13:00
smile
[72]

bezlerg66 [ Senator ]

Z 25 gier, a w większość dawno nie grałem :P

24.12.2009
13:01
smile
[73]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Tylko jedna World of Warcraft.

Ogólnie w gry gram na konsoli

24.12.2009
13:07
smile
[74]

battle man [ Crystal Skull ]

gdzie wm sie to wszystko miesci !?

24.12.2009
13:08
smile
[75]

bezlerg66 [ Senator ]

[74] 1 TB rządzi :)

24.12.2009
13:08
[76]

danieldanek [ We are United!!! ]

Cod:MW
Cod:MW 2
Pes 2010
Swat4

24.12.2009
13:12
smile
[77]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Wosiem.

24.12.2009
13:13
[78]

Storm [ Hardstyler ]

Who gives a fuck? Rly...

24.12.2009
13:24
smile
[79]

The Joker [ Legent ]

COD: MW 2
pes 2010

24.12.2009
13:27
smile
[80]

Kub$ki [ Senator ]

GTA IV
Dragon Age
Modern Warfare 2
DiRT 2
Batman AA
PES 2010
Football Manager 2010
Wolfenstein ET
Quake Wars

24.12.2009
13:29
[81]

modrzew [ Admiral Nelson ]

Tylko 4, albo aż 4 ;-)


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - modrzew
24.12.2009
13:30
[82]

krucyskun [ Pretorianin ]

Borderlands, w które już bardzo długo nie grałem.

[78]
I don't give a fuck, RLY.

24.12.2009
13:32
[83]

chyrlok [ Into the Wild ]

6, z czego 2 uruchamiam.

24.12.2009
13:38
[84]

Vaerin [ Balls of Steel ]

5 skrótów na pulpicie:

Guild Wars
Spellforce 1 Złote Edycja
Broken Sword 4 (od roku nie mogę przejść :P Brak motywacji)
Sam i Max Sezon 1
King's Bounty Legenda (dodatek już czeka na półce)

24.12.2009
13:38
[85]

Andrewlee [ Crossroads ]

Na tym z ktorego teraz pisze nie mam zadnej. Na drugim pewnie ze 2 albo 3.

24.12.2009
13:42
[86]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

1.Residnet Evil 5
2.Crysis
3.Assassin's Creed
4.Batman Arkham Asylum
5.Crysis Warhead
6.Call of Duty 4
7.Mirror's Edge
8.Gears of War
9.GTA IV
10.Pro Evolution Soccer 2010
11.F.E.A.R. 2
12.Resident Evil 4
13.Need For Speed Most Wanted

Zawsze mam na komputerze ulubione Gry i dwie w jakie gram obecnie ,a są to dwa ostatnie tytuły

24.12.2009
13:46
smile
[87]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Stalker: Zew Prypeci
Arma 2
Age of Empires 3
Age of Empires 2
Age of Empires 1
Sniper Elite
Gothic 2

spoiler start
7 :)
spoiler stop

24.12.2009
14:00
[88]

HoMeR [ Man with dragonov ]

mario forever - te wasze dragon age'e są niczym przy tym klasyku :)

24.12.2009
14:01
[89]

szymonmac [ Legend ]

Żadnej.
Na PC gram bardzo rzadko.

[edit] A nie, jedną. Przecież mam GoW-a z Biedronki ;)

24.12.2009
14:01
[90]

Leon86 [ PREDATOR ]

1. Rollercoaster Tycoon 3 z dodatkami
2. Dirt 2
3. Grid
4. Borderlands
5. GTA IV
6. Fallout 3
7. Heroes V
8. STALKER: Czyste Niebo
9. Test Drive Unlimited + Megapack
10. Quake III
11. Unreal Tournament III

24.12.2009
14:01
[91]

Miles Dei [ Konsul ]

Tylko dwie:
Fm2010
BF:H

24.12.2009
14:02
[92]

Okara12345 [ Pretorianin ]

0

24.12.2009
14:11
[93]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

7

GTA: San Andreas
Still Life
Still Life 2
King's Bounty: Legenda
Test Drive: Unlimited
Dragon Age: Początek
Gears of War

24.12.2009
14:15
[94]

Imak [ Generaďż˝ ]

Trzy:
-Battlefield 2 (gram)
-Dragon Age (gram)
-Mount & Blade (aktualnie nie gram)

24.12.2009
14:15
[95]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Call of Juarez
Bard's Tale
Gears of War
Hallf Life 2 + Modyfikacje
Devil May cry 4
Fahrenheit
Fallout 3
Tomb Raider Anniversary
Prince of Persia: Warrior Within

9 :)

24.12.2009
14:16
[96]

Scatterhead [ P ]

1. Warcraft 3 + DotA

24.12.2009
14:17
[97]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

pes 6

24.12.2009
14:19
[98]

aterazione [ Senator ]

Black & White 2
Fallout
Fallout 2
Ghost Masters
Icy Tower
Unreal ten z Biedrony
Toca też z Biedrony

24.12.2009
14:22
smile
[99]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

DSJ 2.1

24.12.2009
14:23
[100]

Igierr [ Im God Of Rock ]

8

24.12.2009
14:25
smile
[101]

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]

Alfabetycznie(nie licząc Windowsowych):

1. Borderlands
2. Breath of Fire IV
3. Counter Strike 1.6
4. Gears of War
5. Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi the Destiny

To tak po niedawnym formacie :)

A po wigilii dochodzą Alone in the Dark, oraz Bionic Commando ;]

24.12.2009
14:31
smile
[102]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

5:
Resident Evil 5
Operation FlashPoint 2:Dragon Rising
Call of Duty: Modern Warfare 2 Single
Call of Duty: Modern Warfare 2 Multi
Wiedźmin Edycja Rozszerzona.

24.12.2009
14:32
[103]

mineral [ Senator ]

2 z czego jedna nie działa. I w żadną nie gram.

PC
Dawn of War z dodatkami
Puzzle Quest (nie działa).

Na netbooku mam
Etherlords 2 (po dłuższym graniu się zawiesza)
Puzzle Quest (działa!)

24.12.2009
14:32
smile
[104]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Prisoner of War - stanalem/nie chce mi sie
Ghost Master - tu tez/nie chce mi sie(!!)
Project IGI - odblokowalem sie dopiero po zainstalowaniu trainera
New World Order - zabijaja mnie w ostatniej misji
Colin McReally 2 - nie moge przejsc etapu we Włoszech
The Thing - gra mi sie wylacza
Duke Nukem Manhattan Project - jakis dziwny bug
Aliens vs Predator 2 - nie wiem co zrobic
Aliens vs Predator 1 - zabijaja mnie
Red Ocean - nie moge pokonac lodzi podwodnej/nie wiem jak
Blair Witch 2 - stanalem/nie chce mi sie
Kreed - stanalem/gdybym odstal to by mi sie chcialo
Half Life 1 - jak wyzej
Heroes 5 - nie chce mi sie
Pop Dusza Wojownika - stanalem/nie chce mi sie
Pop Piaski Czasu - tu tak samo
SpellForce 2 - rozwalaja mnie jak chca/przez to nie chce mi sie
Suffering Zniewolony - rozwalaja mnie a to juz prawie koncowka ;(
Boilibg Point - za duzo bugow, chyba sciagne jakiegos trainera ale... nie chce mi sie
Silent Hill 4 - stanalem, zajebiscie by mi sie chcialo gdybym "odstal"
Hitman 1 - grywam z kodami ale staram sie grac jakbym byl bez kodow, czyli duzo kombinatorki a malo efektow
Loki - grywam
Black and White 2 - absolutnie mi sie nie chce
Deadhunt - nie moge pokonac map z bossami
Terrorist Takedown 2 - wylacza mi sie
Spider Man 1 - wylacza mi sie czasem i nie moge pokonac tego goblina
Fear Perseus Mandate - grywam najczesciej
Serious Sam 2 - w to tez
Midnight Club 2 - w to tez sporo
TB Anniversary - stanlem w walce z T-rexem
Soldier of Fortune 2 - gdzies stanalem na poczatku
Age of Empires 2 - nie chce mi sie, nie wiem jak wybudowac katapulty
ShadowGrounds - rozwalaja mnie
Elite Warior: Vietnam - nie chce mi sie
Gladiator - nie wiem jak zablokowac produkcje cieni/rozwalaja mnie
Shade gniew aniołów - rozwalaja mnie
Snajper - wylacza mi sie
Crime Life - stanalem, tluka mnie tam niemilosiernie
Turok Evolution - grywam
Breed - w to tez
Blood Omen 2 - stanalem z jakims bossem
w 3/4 nie grałem ponad 2 lata ;P:P

24.12.2009
14:41
[105]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

1.Garry's mod
2.Burnout Paradise
3.Call of duty 4
4.Mafia
5.Team fortress 2
6.Counter-strike
7.Half-life 2 Deatchmatch
8.Prey
9.Resident evil5
10.Heroes 2
11.Heroes 3
12.Heroes 4
13.Bionic commando rearmed
14.Rollercoaster tycoon 3 ZE
15.Devil may cry 4
16.Kings bounty legenda
17.Unreal tournament 3
18.Resident evil 4
19.Death worm
20.Crysis
21.Puzzle quest
22.Silent hunter (ten pierwszy ;)
23.Unreal anthology
24.Kane & lynch
25.quake 4
26.Gothic 3 ZM
27.Plants vs zombie
28.Warriors & wizard
29.Modern warfare 2
30.Gears of war

Heh 30 gier chociaż niedawno "czyściłem dysk" jakby nie był czyszczony to może z 90 bym miał ;]

24.12.2009
15:06
[106]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Prócz tych 7 gier z postu [93] może poinstaluje na dysk zewnętrzny. Tylko nie wiem czy tak można.
Ale to tak offtopem :)

24.12.2009
15:09
smile
[107]

Selman [ Legend ]

Unreal Tourament 3
Lost Planet
Gears Of War
Dark Sector
MDK1
Mass Effest
The Settlers 2
Tower Blox Delux
HL2
HL2ep2
Team Fortess2

kurde trochę tego jest.. najgorzej się zabrać i coś przejść ; )

24.12.2009
15:17
[108]

Whatson [ Niepoprawny purysta ]

1. Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz (gram)
2. Drakensang (nie gram, do wykasowania, chyba że coś mnie natchnie)
3. Batman Arkham Asylum (dzisiaj przeszedłem, od czasu do czasu będę pogrywał w "trybie misji" tudzież zacznę od nowa w poszukiwaniu nieodkrytego...)
4. rFactor (grałem, nie gram, będę grać, kiedy skończą się 'kłopoty' z netem)
5. Splinter Cell Double Agent (mam zamiar przejść drugi raz po dość długiej przerwie, zobaczymy czy się uda)
6. Syberia 2 (czekam na bardzie śnieżny klimat, który chyba już przegapiłem [oby powrócił])

Na co mam chrapkę w najbliższym czasie:
1. Paradise
2. Colin McRae: DiRT 2
3. NBA 2K10
4. COD:MW 2

24.12.2009
15:29
[109]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Nowy kompik, to nadrabiam zaległości.
Po świętach powinien dojść jeszcze kurierem Mass Effect i Lost Planet, a na półce leży pożyczony Fallout 3 i rozszeżony Wiedźmak.


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - UltRafaga
24.12.2009
15:31
[110]

Rusty.James [ Basterd ]

Only The Saboteur, swoją drogą polecam.

24.12.2009
15:33
[111]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Obecnie tylko 3 gierki, rzadko gram na komputerze.

24.12.2009
15:33
[112]

Metam [ Konsul ]

tysiąc pincset sto dziwińcset

24.12.2009
15:49
[113]

Aceofbase [ El Mariachi ]


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - Aceofbase
24.12.2009
15:51
[114]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

33

24.12.2009
15:53
[115]

Scortch [ Light ]

mam aktualnie 6 gier. zawsze odinstalowuje, kiedy jestem pewny, że już nie będę grał. jak chce wrócić to instaluje od nowa.

pablo397 ---> mógłbyś mi wysłać na [email protected] tą tapetę, którą widać u ciebie w tle bo jest super. byłbym bardzo wdzięczny ;]

24.12.2009
16:08
[116]

Lilus [ Redberry Belle ]

Powierzchnia dysku laptoka ograniczona, więc co mi niepotrzebne, to kasuję na bieżąco, ale na dziś ostały się:

1.Mirror's Edge (nie-do-wywalenia)
2.Assasin's Creed
3.Fallout
4.Puzzle Quest
5.Worms World Party
6.Stepmania :)
7. Starcraft
8. HOMM III <3
9. SimCity 3000
10. Orange Box (ale gram tylko w Portal :P)
11. Batman: Arkham Asylum

Do tego pokerstars, mtg online i quake live. Wystarczy do szczęścia :)

24.12.2009
16:13
smile
[117]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

1. Batman: Arkham Asylum
2. Mass Effect
3. Modern Warfare
4. Modern Warfare 2
5. Half-Life
6. Half-Life 2
7. Half-Life 2 Episode One
8. Half-Life 2 Episode Two
9. Portal
10. Team Fortress 2
11. Left 4 Dead
12. Blacksite
13. Battlefield 2
14. Neverwinter Nights +2 dodatki
15. Trackmania Nations Forever

i dwa mody Minerva: Metastatis i Portal Prelude

i teraz jeszcze GTA IV ze steama sie ściąga.

Cholerka nie wiedziałem, że tego aż tyle mam zainstalowanego.

24.12.2009
16:13
[118]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

o wormsy 2 jeszcze mam, epicka sprawa zagrac w to z ziomkami po wodce

24.12.2009
16:18
[119]

SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]

Ja mam chyba 9

24.12.2009
16:47
[120]

s1ntex [ Senator ]

2. Frets on Fire i FM2010.

Od grania jest konsola.

24.12.2009
16:55
[121]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

pierwszy będę ? :D nie mam wcale, mam xboxa

06.01.2010
22:09
[122]

africa_unite [ Pretorianin ]

No u mnie już 8 :D

A u was się coś zmieniło przez święta?

Ubyło czy przybyło??

06.01.2010
22:30
[123]

witczykk [ Centurion ]

Dwie. RTL Ski Jumping 2007 i PES 2010 ;]

06.01.2010
22:31
[124]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

1
Icy Tower

06.01.2010
23:10
smile
[125]

Kam-El [ Generation X ]

2 gry

Diablo II
Gruntz

a tak to gram na konsolach

06.01.2010
23:12
[126]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

13, głównie Rpg

06.01.2010
23:14
[127]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

23 różne pełne wersje gier

06.01.2010
23:19
[128]

Chris_Martin [ rogalinho ]

1. Burnout Paradise
2. FlatOut 2
3. GoW
4. GRID
5. Lost Planet
6. Mass Effect
7. Medal Of Honor: Airborne
8. Medal Of Honor: Wojna Na Pacyfiku
9. Medal Of Honor: Allied Assault
10. The Godfather

06.01.2010
23:25
[129]

grabas [ Pretorianin ]

modern warfare 2
gta IV
the saboteur
left 4 dead 2
fear 2
empire total war
Warcraft III
Warcraft III Frozen Throne
DiRT2
mass efect 2
Virtua Tennis 2009
pes 2010

to niektóre

06.01.2010
23:31
smile
[130]

chop [ smiech to zdrowie ]

1.Saboteur
2.Silent Hill Homecoming
3.Grand Theft Auto San Andreas
4.Quake 4(nie wiem czemu ale lubie w to grać:)
5.Splinter Cell Chaos Theory
6.The orange Box(czyli tak naprawdę 5 gier:Half life 2,Episode One,Episode Two,Portal.Team Fortress 2)
7.F.E.A.R.

07.01.2010
01:28
[131]

SnT [ U R ]

Fahrenheit, Red Alert 2, Homeworld 2, CS 1.6.

Czyli razem CZTERY :),

07.01.2010
02:26
[132]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Obecnie 14, bo format niedawno był :P Bywało po 60-70 :P

07.01.2010
05:44
[133]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

Wolfenstein
Grand Theft Auto IV
Watchmen Part 1
X-Men Origins - Wolverine
Gears of War
The Hunter

07.01.2010
07:20
[134]

Baalnazzar [ Konsul ]

Aktualnie:

1. Baldur's Gate 2
2. RS: Vegas
3. King's Bounty
4. Rollercoastr Tycoon 3

Czekam aż będę mógł do tego dodać Mass Effect 2 :D

07.01.2010
07:35
[135]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

oj około 80 gier, jeszcze mam takie ze starego dysku co mają już z 10 lat :)

07.01.2010
07:43
[136]

req_ [ Legend ]

Quake III Arena
Dead Space

07.01.2010
09:36
smile
[137]

ES_Lechu [ Mocny Mariusz ]

1. Battlefield 2 + dodatki
2. Battlefield Heroes
3. Wiedzmin

07.01.2010
09:38
[138]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Obecnie mam takie gry
company of heroes
dirt2 demo
gta iv
legendary
risen demo
unreal tournament 2004

Jak wgram xp to będzie więcej gier :>

07.01.2010
09:45
[139]

outlet [ Junior ]

Ja mam obecnie zainstalowane: Heros iV, Mafia, Need for speed, Flight simulator, Rome total war i mój ostatni zakup: Assassin. Była promocja na 3kropki.pl, kupiłam sobie za 59 złotych. Ale wśród tych co podaliście widziałam dużo takich, w które jeszcze nigdy nie grałam, a mają je w ofercie, więc sobie kupię.

07.01.2010
09:55
[140]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

Łącznie 8:

1. CoD WaW
2. CoD MW2
3. STALKER SoC
4. Frets on Fire
5. Risen
6. BF Heroes
7. SW KotOR
8. Dragon Age

Z czego Risen się szykuje do odinstalowania, BF Heroes niech sobie leży, i tak mam 500GB dysk, a teraz gram prawie tylko w MW2. :P

07.01.2010
10:00
[141]

faner [ Druid Ewenement ]

Gears of War, Guild Wars, Wiedźmin, Sims 3, Risen, Dragon Age, Braid, Brothers in Arms, Wolfenstein - ET, Half-Life 2, Euro Truck Simulator. Muszę zrobić porządki, ale o miejsce się nie martwię bo mam dysk 1,5 tb.

07.01.2010
10:07
[142]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

z 16 + steam na którym jest orange box i cs 1.6

Staram się usuwać to w co nie gram.

07.01.2010
10:23
[143]

hctkko. [ The Prodigy ]

Q3A, Trackmania Nations Forever, World of Goo

07.01.2010
10:29
[144]

Windows XP 16 [ Senator ]

Ani jednej.

Choć pewnie niedługo wyląduje na nim ME2.

07.01.2010
10:59
[145]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

PES 2010 RISEN
NFS SHIFT
DIRT 2

07.01.2010
11:05
[146]

PatriciusG [ Legend ]

Poker Stars się liczy?

W takim razie 2 i to jedna mojej dziewczyny :)

07.01.2010
11:06
smile
[147]

FlaT® [ porobiCie ]

8 sztuk. :) (pierwsze 3 ikony to różne pierdółki typu Steam) -->


Ile macie zainstalowanych gier na komputerze?  - FlaT®
07.01.2010
11:55
[148]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Całe 8 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.