
1996piotr [ Legionista ]
WWE SvR 2009 CZY 2010?
Ostatnio kupiłem sobie konsolkę ps2 i chcę sobie kupić grę WWE SvR. Zastanawiam sie nad kupnem WWE SvR 2009 lub 2010. Nie wiem która jest lepsza. Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

harald807 [ Fitter-Locksmith ]
Zapytaj kolegów z pierwszej gimnazjum.
a skad ja mam wiedziec jaki ps [ Pretorianin ]
z tego co wiem do 2010 nie ma naps2

1996piotr [ Legionista ]
Jest WWE SvR 2009 na ps2.

Rey Misterio 619 [ Legionista ]
Ja polecił bym ci SVR 2010 jest nowsze... Ta gra to przełom wśród svr'ow ...
szczerze polecam
budziakowski [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem do 2010 nie ma naps2
To zle wiesz, bo oczywiscie ze jest. W zasadzie niewiele sie to rozni od poprzedniej czesci, choc jest pare usprawnien, m.in. nowe tryby i kilka dodatkowych rodzajow meczy.

1996piotr [ Legionista ]
Grałem u kolegi w WWE SvR 2009 na xboxie i było fajne. A w 2010 nie grałem.

1996piotr [ Legionista ]
Więc nie moge ci doradzić bo nie wiem jakie jest WWE SvR 2010 ale 2009 jest fajne.

1996piotr [ Legionista ]
Poradźcie mi coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1996piotr [ Legionista ]
Poradźcie mi coś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze!!!!!!!!!!!!!!
bogi1 [ Go To Sleep ]
Kup 2010
1996piotr [ Legionista ]
up

Adrian 108 [ Stunner ]
1996piotr [ Legionista ]
2009 sie chyba nie opłaca bo 2010 kosztuje 140zł a 2009 100zł
1996piotr [ Legionista ]
up
1996piotr [ Legionista ]
up
Kane93 [ Chor��y ]
jak chcesz to kup se 2010 ale najlepiej kupic cala serie na konsole

hbk18 [ Generaďż˝ ]
Mam 2010 ale lepsze 2008.