GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CDA-Megaraport specjalny

29.12.2002
16:27
smile
[1]

Matthew29 [ Pretorianin ]

CDA-Megaraport specjalny

Co sądzicie o Megaraporcie specjalnym w miesięczniku CD-Action.Ja uważam ,że więcej było obrazków niz textu.Niby dużo stron było o tym poswięcone ale text był zamały.

29.12.2002
16:28
smile
[2]

Avada Kedavra [ Centurion ]

o jejku...

29.12.2002
16:42
[3]

Kruk [ In Flames ]

Avada...
kiedy Ci nicka oddali ? witaj znowu ! :)

29.12.2002
16:44
[4]

Arahno [ Senator ]

Matthew - - > Co miesiac redaktor CDA imć Smuggler zaklada watki na temat aktualnego numeru czasopisma. Tam kieruj wszelkie uwagi.

29.12.2002
16:49
smile
[5]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

...

29.12.2002
16:49
smile
[6]

Matthew29 [ Pretorianin ]

OK:)))))))))))))))))

29.12.2002
17:19
smile
[7]

Avada Kedavra [ Centurion ]

Kruk --> witaj :). morderatorzy przemyśleli moje błagania i prośby no i jakoś tak mi zdjęli bana :).

29.12.2002
17:27
[8]

Xelloss [ Senator ]

No cóż... w zapowiedziach powinno byc dużo obrazków.

29.12.2002
17:40
smile
[9]

KaWuHa [ Konsul ]

Zapowiedź w sumie była całkiem fajna i nawet konkurs się znalazł, ale niestety bez mozliwości wygrania DOOMa III! :(

29.12.2002
19:01
[10]

1michał [ Generaďż˝ ]

niewiem czy smuggler nie dostał bana za reklamę bo ostatnio nic nie pisze

02.01.2003
08:36
[11]

smuggler [ Patrycjusz ]

1michał

Bo na urlopie tydzien bylem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.