GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Protest uchodźców. Oblężony pociąg.

15.12.2009
17:36
[1]

mirencjum [ operator kursora ]

Protest uchodźców. Oblężony pociąg.

Szkoda tych ludzi. Będzie władza ich tłukła pałami. Tylko kto? Policja czy straż graniczna?

"Celem podróży uchodźców wśród których znajdują się przede wszystkim Rosjanie i Gruzini jest Strasburg. Chcą tam manifestować i opowiedzieć o warunkach jakie panują w obozach przeznaczonych dla nich. W wywiadach opowiadają o strasznych warunkach sanitarnych oraz nieludzkim traktowaniu. Obóz dla uchodźców znajduje się m.in w Radomiu."

15.12.2009
17:41
smile
[2]

harald807 [ Fitter-Locksmith ]

zomowców ściągną emerytowanych.

15.12.2009
17:41
smile
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jak się nie podoba życie na koszt podatników, to przez Berlin nawrót do Czeczenii proponuje, deutsche bahn sponsoruje bo to ich skład.

15.12.2009
17:43
[4]

wysiu [ ]

"Chcą tam manifestować i opowiedzieć o warunkach jakie panują w obozach przeznaczonych dla nich. W wywiadach opowiadają o strasznych warunkach sanitarnych oraz nieludzkim traktowaniu."
Pociag powinien zostal ladnie zamkniety na klodeczke z zewnatrz, i zawrocony do Gruzji, czy skad to oni do tych strasznych obozow przyjechali.

Ale ogolnie to ciekawe skad sie straz graniczna pojawila w Zgorzelcu, skoro od ladnych paru lat nie ma tam przejscia, ani granicy..

15.12.2009
17:49
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

wysiu -->"ciekawe skad sie straz graniczna pojawila w Zgorzelcu, skoro od ladnych paru lat nie ma tam przejscia, ani granicy."

W Jeleniej Górze jest baza wypadowa. W Lubaniu koło Zgorzelca jest ośrodek szkolenia psów straży granicznej.

15.12.2009
18:59
[6]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

Wysiu brak granic nie oznacza ze nie mamy strazy granicznej...

15.12.2009
19:04
[7]

.:Jj:. [ Legend ]

Granice dzięki Bogu wciąż mamy, punktów kontroli i nadzorowanych przejść ubyło :)

15.12.2009
19:20
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Morbus --> Coś długo nie było Cię widać na forum.

15.12.2009
19:37
[9]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

Mirencjum jestem juz od ponad miesiaca w trasie.. Ogolnie to 3ci Jezdze na kampani buraczanej do konca roku jesli to cos komuś mówi a pozniej ide na zagranice i moze moj wątek ożyje..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.