GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fahrenheit pytanie

15.12.2009
15:36
smile
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Fahrenheit pytanie

Co sądzicie o w/w grze ? Pytam bo jeszcze jej nie posiadam ,a podobno jest świetna.Jak by ktoś mógł jeszcze mi powiedzieć na czym w głównej mierze polega ta gra (gra się w nią jak w przygodówkę czy bardziej jak w grę akcji) to byłbym bardzo wdzięczny !

15.12.2009
15:38
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

co sadzimy? jest to jedna z najlepszych gier w jakie w zyciu gralem - interesujaca fabula, ciekawe postacie, swietne zwroty akcji i ta adrenalina, gdy na reakcje mamy tylko kilka sekund! no i ten kapitalny klimat. jaki to typ gry? przygodowkowo-zrecznosciowa :) najlepiej gra sie chyba na padzie.

15.12.2009
15:39
[3]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Jedna z lepszych gier w jakie gralem. Genialna fabula i postacie napisane w sposob, ze calkowicie wczuwasz sie w klimat swiata. Wcielasz sie w kilka postaci i generalnie rozgrywka jest innowacyjna jak na komputery. Masz elementy w ktorych katujesz klawiature, a takze takie w ktorych trzeba troche pomyslec.

15.12.2009
15:43
smile
[4]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

aha czyli rozumiem ,że nie jest to przygodówka point and click tak ? Jak tak to świetnie

15.12.2009
15:49
[5]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Nie jest to taka przygodowka. Wlasciwie dla fanow point and clickow, to bym odradzal, bo za duzo tu elementow zrecznosciowych :)

15.12.2009
16:44
[6]

ppaatt1 [ Trekker ]

Bierz i się nawet nie pytaj. Genialny mocny twardy klimat, wciągająca i zapierająca dech w piersiach fabuła, oryginalny i fenomenalny gameplay. Jedna z lepszych gier jakie powstały. Istna ambitna perełka. A pora roku jeszcze tylko ułatwia wejście do świata gry :)

A na czym to polega mniej więcej? Są w sumie cztery rodzaje rozgrywki. Pierwszy, podstawowy, czyli mamy postać poruszamy się powoli i mamy interakcję z przedmiotami. Drugi, podczas jakieś niezłej akcji. Na ekranie pojawiają się dwa kółka otoczone czterema kolorami. Gdy się któryś zaświeci (któraś część kółka) musimy wcisnąć w tej chwili guzik odpowiedzialny za ten kolor i to kółko. Trzeci, pojawia się podczas momentów siłowych, gdy się z kimś siłujemy, coś próbujemy ciężkiego podnieść itd. Mamy na ekranie skalę i wskaźnik na środku, który spada w lewo. My musimy naprzemiennie wciskać kursory, aby przesuwać wskaźnik w prawo. Czwarty ostatni to moment skradankowy. Czyli standardowo ukrywamy się i przechodzimy za plecami. (w sumie jeszcze jest ten z wizytą w psychiatryku, ale nie pamiętam o co dokładnie tam chodziło). Chyba tyle.


Traktuj to bardziej jako film interaktywny niż grę przygodowa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.