SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu.
Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
----------------------------------------------------
Dekalog szczęśliwego człowieka (lenia):
1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego,
3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.
Życiowa mądrość:
- Zamiast się męczyć z piratem, kup oryginał. by Schejkimenn
- Koko dżambo i do przodu. by Mef
- Nie ma nic gorszego, jak konfidenci wśród rodzeństwa. by Dragon
- Na robotę srać, jestem leniem kur*a mać! by Airborne
- Bearshare to zuo. by PitBullHans
- Zimne piwo jest dobre a zimne kobiety nie! by Kub$ki
- A czy to Gucio, czy też Ormiani, czy też garniak z rynku - i tak wyglądają identycznie z plamą od barszczyku. by Herr
- Młody jestem, gówno wiem. by raphunder
- Żużel to dzieło szatana by PitbullHans
- Nigdy nie zgłaszaj się na chętnego do tworzenia nowej części jak ci się nie chce by Qverty
- Leniwa by beze mnie upadła... by Qverty
- Prawie każdy(jak nie każdy) leniwiec kosi trawkę :D by Majezon, albo jara. by Kub$ki ;)
- Browar or Die. by Wuuuuf aka. Ciekawy Fryzjer aka. Ciekawy Wuuuuf
- Kanapki znikają, marzenia się spełniają! by Schejkimenn
- Wszystkich na forum obowiązują te same zasady. Zrobimy więc tak. Będę przeglądał ten wątek i jego kolejne części i jeżeli ktoś złamie tu regulamin jego konto zostanie zablokowane. Dokładnie tak, nie upomnienie (ten post jest upomnieniem), nie minusowy ranking tylko ban.
Piszę to dlatego że niektóre osoby piszące w tym wątku zupełnie się odhamowały. by Soul
- Wykąpię się dzisiaj i tydzień z głowy. by Dragon
- ...i znowu zostanie tylko czekanie na piątek. by Szymonmac
- uczymy się w końcu dla siebie, a nie dla rodziców, c'nie? By SzymX
- Fajnie Maniek. by Fryzjer
- Szału ni ma, ale cycki fajne. by kubic
- Nie pyskuj synek by Fryzjer
- A kto nie tabaczy, ten nic nie znaczy! by SzymX
Story of Leniwa:
Leniwa Karczma – Karczma, o celowo mylnej nazwie, ludzi inteligentnych, wykształconych, bystrych oraz kreatywnych. Nigdy się nie nudzą, gdyż ich czas umila nauka, a w przerwach w nauce między przedmiotami wypełniają charytatywne prace społeczne, wolontariat, bądź, w najgorszych przypadkach, picie herbaty. Nie spożywają alkoholu, nie palą papierosów, nie wspominając o braniu narkotyków, obce są im imprezy. Ta garstka ludzi potrafi się bawić bez tego, wszak to ludzie inteligentni. Tak ta karczma miała wyglądać. Taa, i wyglądała. Nawet wygląda teraz. Dotrwała do piętnastej części i… upadła. Może założenia były zbyt ambitne, może ludzie nie byli na tyle zgrani by wytrwać ze sobą dłuższy okres czasu, a może po prostu byli zbyt leniwi. Nie wiem, nie było mnie wtedy jeszcze wśród tej zacnej elity. Nie miałem wtedy nawet komputera w domu. Czas szybciej wtedy biegł z piłką przed nogą, a nie z oknem ciekłokrystalicznym przed oczyma. Wracając do karczmy, pewnego dnia użytkownik o nicku polak111 założył wątek, ż mu się nie chce. No a komu się awruk chce?! Nikomu oczywiście, toteż polaczek miał ogromne poparcie wśród społeczności GOL-a. Leciały posty typu „mi też”, „mi też”, „mi też” i jeszcze parę „mi też”. No mi też się nie chciało muszę Wam powiedzieć. I to tak kurewsko. Ktoś genialny zaczął robić listę ludzi, którym się nie chce. Lista była obszerna. No bo komu się chciało w końcu. Atylli może, ale jemu to się zawsze chce. No to ja wpadłem na genialny pomysł i rzuciłem postem typu: „…a może karczmę założmy?”. Odpowiedź ze strony Golasów była błyskawiczna, ale jedna przykuła uwagę wszystkich. Była to bowiem odpowiedź ojca chrzestnego tej karczmy Herra Flicka. Otóż napisał on, że karczma dla ludzi, którym się nie chce już istniała i upadła. No to co? Reanimować ją trzeba było! No to kurwa reanimowaliśmy! W pierwszej części się ogrom osób udzielał, załatwialiśmy sprawy organizacyjne, i takie tam. Był konkurs na logo karczmy nawet. Zgodnie wszyscy wybraliśmy propozycję ojca chrzestnego, a był nią napis „nihooya”. Bardzo miłe logo, polecam na przyszłość. No a potem zaczęło się to co kochamy najbardziej. Kto zgadnie co? Spam! Spam, czyli to co ludzie inteligentni lubią najbardziej. No może ten spam zaczął się troszeczkę później, bo coś od około czerwca, ale szczegóły to już może lepiej pomińmy. Było bardzo wiele owocnych rozmów, np. o dziewczynach. Wujek Łysack dzielił się z nami swoimi zdobyczami .JPG, my własnymi i tak interes się kręcił. Było bardzo wiele ciekawych rozmów, których nie chce mi się teraz przytaczać, jest w końcu 23:56, ja już o tych godzinach nie myślę przecież. Mogę jeszcze jedynie napisać, że bardzo miło mi się z Wami wszystkimi spędzało czas, a zostawiłem tu kupę czasu i jeszcze więcej, naśmiałem się tu jak cholera i w ogóle to było zajebiście! Poznałem tu wiele ciekawych osobowości, które nadal się udzielają i nadal tracę z nimi czas i może powinienem żałować, że straciłem tu tyle czasu, bo gdybym tu nie siedział tyle to bym wynalazł lek na AIDS albo coś, ale jakoś nie żałuję wcale. Dzięki wiele wszystkim, którzy się tu udzielali, udzielają i udzielać będą. Stawiam wszystkim po… no jak to po czym, po browarze! :D
by raphunder
Njusy:
- ktoś się czymś chwali, chyba mef.
- pit się śmieje.
- rap ma doła, ale trzymaj się zią!
- rozmowa o Świecie Gier
- piooontek!
- rapowi obniżyli stypendium i ma mało kasy
- adrem się z niego naśmiewa, ale juhc w dupę sukinsynowi! I kawałek szkła jak moje udo! Bo to nieładnie się naśmiewać z innych!
- "Do widzenia, idę na imprezę z kuzynką :) I przychodzę o 1:00, jestem Hardcorem!"
You Fail faner.
- fajnie.
- rozmowa na temat mam Talent
- rapideo rox i nie kupować premium na rapidzie!
- montera ogląda radjo maryja.
- kobe i adrem wyzywają się od lamusow, ale dobrze.
- Pearl Jam na Openerze!
- Dragona ściągnęły psy za przechodzenie na czerownym świetle.
- Robię nową część i jebie system!
ZAPAMIĘTAJ:
Piątek to najpiękniejszy dzień w tygodniu !!!
------------------------------
Lista stałych leniwców:
- Wuuuuf (aka Ciekawy Fryzjer), Kubic, Kub$ki, kęsik, mefsybil, Schejkimen, Qverty, SzymX, szymon, kobe, kyaku, mannan, _D_R_A_G_O_N_, Roland, PitbullHans, raphunder, simson, Ceran.
------------------------------
FAQ LENISTWA:
Pytanie: Nie wiem czy jestem leniem. Jak to sprawdzić?
Odpowiedź: Połóż się na łóżku. Jak po 5 minutach zachce Ci się coś robić to nie jesteś leniem.
P: Co kupić dziewczynie na walentynki?
O: Nowe łóżko
P: Kto może należeć do karczmy?
O: Każdy, pod warunkiem, że za bardzo mu się nie chce:)
P: Co jest takiego fajnego w leniuchowaniu?
O: Np. to że nie muszę odpowiadać na to pytanie
P: HeJKa!MaM nA IMię DOmiNIKa i MaM 14 laT. StRaSZnie mi SiĘ PoDoBa tAkI JedEN chłoPAK, alE ON nIE ZwRaCa na MNIe UwAGi. CO maM RoBić?
O: Nic nie rób
P: Czy Fryzjer naprawdę jest taki zajebisty?
O: Tak.
Kub$ki: Nie
Qverty:Nie tak jak ja...
Mef: \m/
_D_R_A_G_O_N_: Co się stao się?
szymonmac: Havaaa Nagilaaa!
Laska kęsika:
------------------------------------------------
Leniwe powiedzenie:
- Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
------------------------------------------------
poprzednia:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9756538&N=1
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
cycki ;)
szymonmac [ Legend ]
ech...

faner [ Druid Ewenement ]
DRAGON - Spoko ta bluza, ale wolałbym szarą :)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
DRAGON - Spoko ta bluza, ale wolałbym szarą :)
No przecież napisałem Ci, że szarą biorę. :D
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Co jest szymon?
adrem [ Mroczny Rycerz ]
drugi raz jestem w newsach, orgazm

kęsik [ Legend ]
Zrobiliście nową podczas gdy ja jadłem obiad? Niedobre z was dzieci...
szymonmac [ Legend ]
nieważne.

Qverty™ [ Legend ]
NÓŻKI!

faner [ Druid Ewenement ]
Zbieram na nową cyfrówkę :)
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Gówno

kobe47 [ essaywhuman ]
[7] i tak jesteś lamusem. NIE MAM CO JEŚĆ!!!!11!!!!111!
a to o Pearl Jam na HOF to jeszcze nic pewnego, ale bardzo prawdopodobnego. jutro się okaże ;P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
żarty się skończyły. zbieram ekipe i zara u ciebie będę.
a Pearl Jam to lamusy. HOF lamusi tak że hoho.

raphunder [ Legend ]
Nie mogłem się powstrzymać i musiałem to wrzucić na majspejsa :P
I jak?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nie wiem czemu, ale Gówno Fryzjera mnie rozwaliło :D
Btw. Miałem gorączkę 39*C, teraz mi troszkę spadło i mam 38.7*C... Kurde... Muszę wyzdrowieć, bo chcę iść do kina :D

kęsik [ Legend ]
Miałem gorączkę 39*C, teraz mi troszkę spadło i mam 38.7*C
Ułaaa. Też tak miałem i przez 1,5 tygodnia leżałem w łóku...

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ułaaa. Też tak miałem i przez 1,5 tygodnia leżałem w łóku...
Weź mnie nawet nie dołuj...

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Matematyka.
kali93 [ Isildur ]
Dragon--> Ty chcesz iść do kina, moim ruchem przez 6 tygodni jest kibelek - łóżko, łóżko - biurko. Złamana noga w dwóch miejscach:/

PitbullHans [ Legend ]
Pit - nom, szósta klasa.
Łosz kutfa :O
Matematyka.
Co Ty gimbusie możesz o matmie wiedzieć? Ja gdybym teraz wrócił do gimnazjum to bym same 6 z matmy miał i to z +.
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
I <3 amylazy, maltozy, trypsyny, tripedyty.
Właśnie się dowiedziałem z mądrej książki, że hormon głodu to gastryna, fajnie c'nie ?

raphunder [ Legend ]
a ja pi*rdole mądre książki, jestem mądrzejszy.

kęsik [ Legend ]
DiRT 2 bardzo fajny, lepszy niż jedynka. Saboteur jak dla mnie słabiutki.
Branoc.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
W czwartek nie mam lekcji, a w piątek 4 półgodzinne. Żondzem!

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Mówisz panie że saboteur słabiutki, hmmm się zagra się oceni.
mannan [ Legend ]
Co, wszyscy w szkole? ;)
arti290895 [ KKS Lech Poznan ]
ja nie chodze do szkoły - chory

cred10 [ Pretorianin ]
_D_R_A_G_O_N_
jesteś chory ?
kali93 [ Isildur ]
Mannan--> Nie:P
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
A ja już chyba zdrowieję, bo rano miałem jeszcze gorączkę, teraz już nie... Jeszcze tylko katar... :/ Ale chyba przejdzie :D
Saboteur jak dla mnie słabiutki.
Jesteś gópi!1
_D_R_A_G_O_N_
jesteś chory ?
A jak myślisz? :D
cred10 [ Pretorianin ]
A jaki jest w ogóle film w czwartek ?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nie wiem, nie byłem w budzie od wczoraj, wiec się nie dowiedziałem. Ja to się dowiaduję zawsze, jaki jest film, jak już siedzę w kinie ;)

cred10 [ Pretorianin ]
Ja nie idę bo chory :-( Mam nadzieję, że nie wojna polsko ruska bo fajne teksty tam są.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja nie idę bo chory :-( Mam nadzieję, że nie wojna polsko ruska bo fajne teksty tam są.
Ja też jeszcze nie wiem, czy pójdę. Mam nadzieję, że mi przejdzie ;)
cred10 [ Pretorianin ]
Mamy solidarność :-) Specjalnie zachorowałeś żebym nie był sam na golu gdy inni oglądają :p
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Tiaaa... Gdyby to ode mnie zależało, to siedziałbym teraz w budzie :D

cred10 [ Pretorianin ]
Ale jak masz gorączkę od wczoraj to wątpię żebyś się wykurował do jutra.
Kub$ki [ Senator ]
Ja raczej też bym w szkole siedział bo tak to powrót dopiero pewnie po świętach więc wychodzę z kilkoma jedynkami na semestr.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ale jak masz gorączkę od wczoraj to wątpię żebyś się wykurował do jutra.
Gorączki już nie mam ;) Mam temperaturę 36.4 :D
cred10 [ Pretorianin ]
A mi się waha z chemii między 1/2 i jutro chciałem dostać dobrą ocenę z kartkówki i wszystko przepadło :/ ehh
Za tydzień ostateczny termin.

kęsik [ Legend ]
Yo! Yo! Yo!

faner [ Druid Ewenement ]
Wróciłem. Dzień tak zjeban^ że... Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię. Poszedłem do sekretariatu i baba dała proszki i lód, zrobiło mi się ciemno przed oczami i miałem nudności (mam nadzieję że to nie wstrząs). Dalej boli ramię i łeb, a do tego dwója z przyrody (wiem i tak was to gówno obchodzi). Dzień zjeban*.

kęsik [ Legend ]
Fajnie faner.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Co za fantastyczny dzień, dostałem pierwszą paczkę z CD Projektu, a dwie jeszcze przyjdą, dobre oceny, ogólnie super, ale żeby jeszcze gardło nie bolało.
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Co Ty gimbusie możesz o matmie wiedzieć? Ja gdybym teraz wrócił do gimnazjum to bym same 6 z matmy miał i to z +.
No właśnie mało wiem i stąd ta emotka koło posta :> Poza tym, ja pewnie w średniej szkole, też będę tak mówił :>
raphunder [ Legend ]
Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.
I co? I wszyscy z boku tylko stali i patrzyli?

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Ja otrzymałem już 2 paczki i czekam na kolejne paczuszki od cdp. :D
Co do tematu gorączki, ja w jednym dniu miałem 39 a w drugim 36.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.
No to dlaczego nie oddałeś ?!?
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.
Albo bym sam oddał, albo by koledzy pomogli :)

faner [ Druid Ewenement ]
Gdybym mu nie oddał, to by mu nie leciała krew z łuku brwiowego.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Zakładasz dźwignię na prawą ręke, do ściany gnoja, i jazda ze szmatą:D
zawsze działa( o ile masz refleks)

cred10 [ Pretorianin ]
faner ---> jakoś trudno mi uwierzyć w tą historię.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Przyszła bluza! :)

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Fajnie Dragon.

raphunder [ Legend ]
EJ MOJE DOBRE ZIOMY! JEST SPRAWA! JEST BURAK CO JEŹDZI ZE MNĄ I MOIMI DOBRYMI ZIOMKAMI I BURACZY W AUTOBUSIE! TRZEBA MU ZROBIĆ WJAZD NA CHATĘ! KTO SIĘ PISZE?!
SPRAWA JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNA!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
LOL. Jeszcze się dowiedziałem, że kino odwołali... :/

kęsik [ Legend ]
KTO SIĘ PISZE?!
Masz wsparcie moje i moich chłopaków!!!

raphunder [ Legend ]
WIELKIE DZIĘKI KĘSIK! PO PIERWSZE WPARCIE!
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
KTO SIĘ PISZE?!
Masz wsparcie moje i moich chłopaków!!!
I moje mentalne!
mikAS :) [ Senator ]
... Pierdoleni elektrycy tak narobili że mi prąd wyłączyli , dobrze że mam laptopa . I przez następne 4 godziny będę miał gdzie pisać
Swoją drogą nieźli specjaliści . Matka zamówiła tych typków żeby połączyli dosłownie kinkiety z bazą (wiadomo , mimo iż mam praktykę i umiejętności to nie za młody jesteś i teraz mam...kur*a prąd w dupie .
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Ide z wami, JP CHŁOPAKJI!!1
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Twoja stara robi wjazd na chatę bezdomnym

faner [ Druid Ewenement ]
rap - ja tam z kumplami wjadem i gówno wyjebiemy ciuli damy im jurwa czadu jp na 50 bo troche sie boje ale to nic firma guru jebac frajeruw police leszczuw i konfidentos
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Dzisiaj na koncert Tomasza Stańki do filharmonii (tak awruk jest dystyngowany)
'Duże rzeczy' już w winampie, pjona dla kobe

adrem [ Mroczny Rycerz ]
fryzjer i filharmonia
LMAO!

raphunder [ Legend ]
Humanista pierdolony :D

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
[67]
i kto to mówi

faner [ Druid Ewenement ]
Ja wiem! raphunder!

===Schejkimenn=== [ Legend ]

raphunder [ Legend ]
[70] Pffff
!!!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ej kurde... Jak chcę zrobić fotę z The Saboteur, to jak wcisnę Print Screen i później wbijam do painta to i tak nie ma tej foty. WTF?
PitbullHans [ Legend ]
Ej kurde... Jak chcę zrobić fotę z The Saboteur, to jak wcisnę Print Screen i później wbijam do painta to i tak nie ma tej foty. WTF?
Da się tylko Fraps'em.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Da się tylko Fraps'em.
Ale dlaczego nie da rady paintem? Co, jakieś blokady? Pierwszy raz się z tym spotykam...

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9776994&N=1
Może ktoś się zna na rzeczy :)
PitbullHans [ Legend ]
Ale dlaczego nie da rady paintem? Co, jakieś blokady? Pierwszy raz się z tym spotykam...
Szczerze mówiąc, nie wiem.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Pit, zapodaj link do FRAPS'a. Jakaś dobra wersja. Podaj na PW na Last.fm ;)

PitbullHans [ Legend ]
[78] Iósz.
Qverty™ [ Legend ]
Kurde...nie zaglądam tu tak czesto jak kiedyś ale teraz naszła mnie ochota żeby podzielić się z wami piosnka, utworem, dziełem sztuki zawierającym prawdę życiową. Przez przypadek przypomniałem sobie geniusz przekazu Kuby Sienkiewicza i Elektrycznych gitar:
Wiem, wiem

kęsik [ Legend ]
Pierwszy raz się z tym spotykam...
Mam dużo gier gdzie Print Screen nie działa.
Branoc.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[79] Dzięki ;) Jutro zassam, bo teraz coś innego z hotfile leci ;)

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Wstawać! :D
PitbullHans [ Legend ]
JESZCZE TYDZIEŃ I WOLNOŚĆ!!!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Tydzień i chyba 2 dni ;) Ja ten tydzień siedziałem w domu, następny pochodzę i wreszcie wypoczynek ;)

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Idę do budy na 10:00, ale wracam dopiero o 15:30. A o 17:00 na dodatkowego angola.
Awruk.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Zrobiłem gameplay z The Saboteur... Trwa 6 minut i zajmuje... 3.90 GB :O Pit, jak zrobić tak, żeby nie zajmował tak dużo? Zmieniłem z Full-size na Half-size. Pomoże to coś? I dlaczego jest tak, że nagrywałem filmik i on podzielił mi się na 2 części. Znaczy jedna część ma ponad 6 minut a druga ma chyba ponad 30 sekund. Jest jakiś określony czas na nagrywanie, czy jak?
PitbullHans [ Legend ]
Bo Fraps jest zje*any i używa takiego codeca. Skonwertuj np: Sony Vegas (dodając przy okazji jakieś napisy cuś), lub Win AVI Video Coverter.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
To zapodaj linka na Last.fm :P Nie wiem, do którego. Który jest prostszy w obsłudze?
Aha! Wyszła aktualizacja do Xfire! Nareszcie ;)
cred10 [ Pretorianin ]
Widzę, że nie poszedłeś :p !?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Zobacz post [57]
cred10 [ Pretorianin ]
Nam nie odwołali bodajże.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ja tam nie wiem. Ja słyszałem, że nam odwołali, ale czy to prawda, to nie mam pojęcia. Jutro idę do budy, to się dowiem.
cred10 [ Pretorianin ]
Wam odwołali bo ty zachorowałeś.

faner [ Druid Ewenement ]
Siema. Jeszcze tyko tydzień i trzy tygodnie wolnego :)))
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Wam odwołali bo ty zachorowałeś.
Na pewno! ;)
cred10 [ Pretorianin ]
trzy tygodnie wolnego :)))
Gdzie ty żyjesz. Myślałem, że dwa.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Już wiem, dlaczego nie poszliśmy :) Dzień patrona jest dzisiaj u mnie w budzie ;)
cred10 [ Pretorianin ]
I zamiast kina lekcję ? Czy co ?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Zagadałem do kumpla. Dziś mam takie lekcje
1. Historia
2. j. polski
3. Geografia
4. Religia
5. WF
6. Godzina Wychowawcza
7. Fizyka
8. j. angielski
Na razie kumpel pisał, że mieli tylko religie. Ale jak będzie później to nie wiem :P

faner [ Druid Ewenement ]
trzy tygodnie wolnego :)))
Gdzie ty żyjesz. Myślałem, że dwa.
No przykro mi, ale u mnie jest trzy.

Kub$ki [ Senator ]
A mi jeszcze dołożyli zakażenie w oczach.

kęsik [ Legend ]
Yo! Siedze na infie i "robie" prezentacje.

raphunder [ Legend ]
Siemanko mordeczki! :)

adrem [ Mroczny Rycerz ]
siema lamus.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Siema cwelu.

kęsik [ Legend ]
A Rapideo się rozwija w oczach. Już można pobierać z Rapida, Hotfile i Storage:)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Co to jest to rapideo? Nie ma na tym limitów?

raphunder [ Legend ]
siema lamus.
no cześć gimbusie.
Naruto Fan PL [ Retired ]
_D_R_A_G_O_N_
No taki serwis udostępnia ściaganie z różnych stron szybciej nie płacąc tyle. Tam na stronie wszystko jest opisane.
PS. Cześć Wszystkim.

kęsik [ Legend ]
Co to jest to rapideo? Nie ma na tym limitów?
Pisaliśmy o tym w poprzedniej części i nawet w njusach o tym jest:)
adrem [ Mroczny Rycerz ]
rapideo to lamus. wszystko jest lamusowate. wy też.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
rapideo to lamus. wszystko jest lamusowate. wy też.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
no już, ja, ty, rap i kilka osób z WK nie są lamusami ;> don't cry emo kid.

kęsik [ Legend ]
no już, ja, ty, rap i kilka osób z WK nie są lamusami ;>
Ty jesteś największym lamusem.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Przecież i tak każdy wie, że wszyscy oprócz mnie są lamusami.

raphunder [ Legend ]
Ładny avatar c'nie?
adrem [ Mroczny Rycerz ]
lmao kęsik, jaki ty jesteś śmieszny. myślisz że jesteś tu pieprzonym panem wszystkiego i każdego nowego możesz gnoić. ale się mylisz, a w leniwej (tej wcześniejszej, zanim jeszcze z tego miejsca zrobił się śmietnik) byłem wcześniej od ciebie. lamusie.

raphunder [ Legend ]
Właśnie! Kęsik to lamus i właśnie słucha dody!

kobe47 [ essaywhuman ]
[118] siemasz lamusie.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
mów do ręki
[ręka]

kęsik [ Legend ]
Spierdalajcie wszyscy.
sprawdziłeś kto był pierwszy w leniwej i jakoś tak straciłeś pewność siebie?
Nie sprawdzałem. W dupie to mam kto był pierwszy.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
sprawdziłeś kto był pierwszy w leniwej i jakoś tak straciłeś pewność siebie?
zresztą nieważne. ważne jest to że muszę narysować cholerną kartkę świąteczną, a nawet nie umiem zrobić pieprzonej choinki :|

faner [ Druid Ewenement ]
Zamknąć dupy!

raphunder [ Legend ]
Faner jaki agresywny się zrobił :D
Naruto Fan PL [ Retired ]
Widzę że jest gorąca atmosfera.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
adrem -> Specjalnie dla Ciebie

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Właśnie! Kęsik to lamus i właśnie słucha dody!
<---
muszę narysować cholerną kartkę świąteczną, a nawet nie umiem zrobić pieprzonej choinki :|
Do szkoły? :O

kobe47 [ essaywhuman ]
Do szkoły? :O
tak, dostali specjalne zadanie dla lamusów.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
taest, no przecież z własnej woli bym się takim gównem nie zajmował :P
jesteście lamusami, ale są święta i nie będę wam mówił że jesteście lamusami. o.
PitbullHans [ Legend ]
jesteście lamusami, ale są święta i nie będę wam mówił że jesteście lamusami. o.
Powiedz tak kolegom (o ile ich masz) w szkole, tylko spróbuj nie pobrudzić przy tym spodni.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
no c'mon pit, dawaj jeszcze, ostatnio mało co flame'owałem, możemy się wyzywać!
jesteś L-A-M-U-S-E-M!
your move, Bmw.
PitbullHans [ Legend ]
Z ludźmi na Twoim poziomie nie rozmawiam, nawet gdybym nie miał już nic innego do roboty na tym świecie.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
...
zawiodłem się :(
pit, wielki prowokator, mistrz ciętych ripost, wszechwiedzący i zawsze mający w zanadrzu jakąś genialną odpowiedź odpuszcza.
fuck.

mefsybil [ Legend ]

faner [ Druid Ewenement ]
adrem - uważaj cwelu, bo ci z kumplami tak mordę objiemy, że będziesz nią driftował po betonie... cwelu.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
:)
jest tu jeszcze większe gówno niż myślałem. ale spoko, ostatnio nie chce mi się wpisywać do różnych debilnych wątków, to chociaż tutaj się trochę pobawię.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Muszę napisać na jutro referat z religii (chyba nadal mam zagrożenie), a mam nieogarniętą ochotę pograć w Asasyna...

faner [ Druid Ewenement ]
[137]
Gówn* to **** ** *******. Domyśl się sam. Wiem że sobie nie poradzisz, bo to jest bardziej skomplikowane od Enigmy.

raphunder [ Legend ]
Dobra Adrem lamusie, wyjazd stąd, jeśli Ci się tu nie podoba
Faner, z dnia na dzień twoje riposty są coraz bardziej cięte, widzę progres ziomie!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
wejdz na gg ;p

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
uważaj cwelu, bo ci z kumplami tak mordę objiemy, że będziesz nią driftował po betonie... cwelu.
Jak to groźnie zabrzmiało!
mefsybil [ Legend ]
Ciekawe skąd wiedzą że jest cwelem, hm, odpowiedź chyba może być tylko jedna.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...
[edit]
Właśnie zobaczyłem, że ten referat ma być na 18.12....
Biorę się za granie ;D
adrem [ Mroczny Rycerz ]
No ciekawe skąd wiedzą... :|
MEF MIALES NIKOMU NIE MOWIC!!!!!!!!1

raphunder [ Legend ]
Ciekawe skąd wiedzą że jest cwelem, hm, odpowiedź chyba może być tylko jedna.
On nawet nie zna znaczenia tego słowa pewnie.

kęsik [ Legend ]
Fajna gatka się wywiązała.

raphunder [ Legend ]
Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...
Chyba wszyscy ją ogarnęli, a chociaż większość :P

szymonmac [ Legend ]
[ed] To już nieważne...
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Widzę na Xfire że gra w pierwszą część :)

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Darek --> Przed chwilą pomyślałem o tej trzeciej możliwości ;P
szymon --> Jestem tak zajebisty, że nie mam konsoli, a gram w Asasyna
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...
Ja też ogarnąłem! :):):)
Dobra, łeb zgoliłem na łysinkę, idę się wykąpać już i chwilkę chyba zagram :P

raphunder [ Legend ]
[150]
Miałeś iść pisać opoiwadanie, a guru Faner Cię tu nie chce! Co tu robisz?!
Tadek ---> Jakiej?

adrem [ Mroczny Rycerz ]
Jak mam kur... pisać opowiadanie, jak te cholerne długopisy ciągle się wypisują :|
Do dupy z takim życiem, idę po żyletki :(

kęsik [ Legend ]
[ed] To już nieważne...
A o co chodziło?
adrem [ Mroczny Rycerz ]
,,Masz konsolę że grasz w Asasyna, Kyaku? Jaką?''
Coś takiego.
Liczę, że szymon nie rzuci się na mnie z pazurami za to że ujawniłem tą tajemnicę ;p

kęsik [ Legend ]
Ja mam najlepszą konsolę:D

adrem [ Mroczny Rycerz ]
moja jest debest. jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest lamusem i tyle.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Wróciłem, lejdis. Chyba sobie zagram. btw. mam dylemat, czy iść jutro ostatni dzień do budy, bo dobrze się czuję, w domu mi się nudzi, a mam 5 lekcji. Co wy byście zrobiły?

kęsik [ Legend ]
Co wy byście zrobiły?
Zależy jakie lekcje ale raczej zostałbym w domku.
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Nie mam konsoli. W zupełności wystarcza mi kilka strzelanek na PC.
adrem --> wracasz do formy zią :D
adrem [ Mroczny Rycerz ]
oj taak, czuję że jestem w swoim żywiole :>

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
Tadek ---> Jakiej?
Ano, że wszyscy [prawie] ogarnęli tą ironię, a ja nie ogarnąłem, że wszyscy [prawie] ogarnęli...
faner [ Druid Ewenement ]
adrem - idziesz po te żyletki? niech twoja dusza zrobi przejażdżkę po dupie. cwelu
DRAGON - Ja bym poszedł do budy, ale z drugiej strony 5 godzin?
Już ja wiem co to cwel...

adrem [ Mroczny Rycerz ]
niech twoja dusza zrobi przejażdżkę po dupie
Już ja wiem co to cwel...
zły dotyk boli całe życie!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ano, że wszyscy [prawie] ogarnęli tą ironię, a ja nie ogarnąłem, że wszyscy [prawie] ogarnęli...
W takim razie widzę, że jest jeszcze czwarta możliwość. Tzn. taka, że teraz to ja już nie ogarniam.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
faner --> spieprzaj jeść banany.

kęsik [ Legend ]
DiRT 2 - 8,5/10, Saboteur - 8/10.
Dziwne jest to, że Saboteur chodzi mi lepiej na medium niż na low...

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Widzę, że dalej idziemy na dno

raphunder [ Legend ]
Jak zawsze :)
Jak tam w filharmonii było? :D
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
A dobrze, trochę się nudziłem w środku, ale generalnie były dobre momenty, że aż chciało się zapętlić i zarapować. Tak sobie kminiłem, że taki Stańko, jakby zgadał się z jakimś MC to pewnie byłby niesamowity rozpierdol

raphunder [ Legend ]
Zagadaj do niego, może Ci bity porobi :P
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Kurde, mam jeszcze gorączkę... :/ Jutro chyba jednak zostaję w chacie... :/
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
[172] Chciałbym, ale awruk koleś gra koncerty na całym świecie i taki biedny kot z bdg poprosiłby o bity :D

raphunder [ Legend ]
Chyba jesteś skazany na mnie :D
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Pierwszy winyl z soulem, nikt nie zniszczy wspomnień
Tet na 'Dużych rzeczach' zdecydowanie pozytywnie.
[175] chyba jo ;D
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Dobrej nocy. Jutro piątek, nie zapomnijcie! :)

raphunder [ Legend ]
Pierwszy winyl z soulem, nikt nie zniszczy wspomnień
"Nic" a nie "nikt" :P

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Taek jaki upizgany :D Ale mam bekę z niego :D

PitbullHans [ Legend ]
[179] - Stare :)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ale ja tego nie widziałem :(
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
To źle :(

kęsik [ Legend ]
Branoc dziubaski.

PitbullHans [ Legend ]
Od 6 lat :O Będzie rozpier...

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Kto nie poszedł do szkoły?
kali93 [ Isildur ]
Ja:P
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
I ja!

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Wróciłem panienki!

Montera [ Michael Jackson zyje ]
i ja...
Kub$ki [ Senator ]
Ja?

faner [ Druid Ewenement ]
PIĄTEK! WINER!!!
[184] - WOW!

kęsik [ Legend ]
A ja się zwolniłem z trzech ostatnich lekcji:P
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Fajnie.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Znowu wróciłem! Z Maca :P

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Ja tu tylko sprzątam.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

kęsik [ Legend ]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Witam

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
No cześć!

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

raphunder [ Legend ]
Siemaneczko panienki

faner [ Druid Ewenement ]
Romper Stomper to zajebisty film!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
A mi kumpel przyniósł American Pie 7... Oglądał ktoś? Pewnie słaby, ale i tak obejrzę, bo chyba wszystkie oglądałem. Obejrzałbym dziś, ale wiecie, KSW więc no way. :)
faner [ Druid Ewenement ]
DRAGON - Ty idziesz na KSW?
AP 7 jest słabiutki.

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Rapideo ;*

kęsik [ Legend ]
DRAGON - Ty idziesz na KSW?
Taa on idzie ale przed TV:)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
DRAGON - Ty idziesz na KSW?
Taa on idzie ale przed TV:)
No właśnie :D

faner [ Druid Ewenement ]
Aaaa...
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Myślałem, żeby iść na KSW, ale szkoda mi kasy :P Interesuje mnie tylko walka Pudzian vs. Najman, a resztę pojedynków mam w nosie :P Więc postanowiłem obejrzeć w TV :)

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Album Elsiane i Bonobo już do mnie leci, dzięki uprzejmości rapideo.pl. Wypadałoby także ściągnąć w końcu tego Pavora :)

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Schejki --> chyba Parova :)

===Schejkimenn=== [ Legend ]
chyba Parova :)
Ja, naturlich.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
No panowie! 21:45! Lecę po colę i idę na KSW :)

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Idę, bo jakaś walka podobno w TV jest :)

kobe47 [ essaywhuman ]
Album Elsiane i Bonobo już do mnie leci
no wreszcie.
kurde, nigdy w RTSy nie grałem, teraz kumple mnie namówili na Wh40k i tniemy przez Sieć - kapitalna gra :D
Kub$ki [ Senator ]
A ja pograłem trochę w DiRT'a 2 i idę spać. Nara.

faner [ Druid Ewenement ]
Walka Pudziana miazga! Te miny...

raphunder [ Legend ]
Nie spać!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
No i Pudzian wymiótł :D Amatorska walka ale ważne, że wygrana :D
PitbullHans [ Legend ]
[220] - I tak wszystkie walki powinny się toczyć :) Może nie w takim tempie ale stylowo, jak taran ;>

kęsik [ Legend ]
Yo!
Naruto Fan PL [ Retired ]
Myślałem że ta walka będzie ciekawsza a tu tylko 50 sec i najman leży chociaż co się dziwić ostro go rąbał pudzian ^_^
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[220] - I tak wszystkie walki powinny się toczyć :) Może nie w takim tempie ale stylowo, jak taran ;>
Przynajmniej było na co popatrzeć, a nie jak jakiś dwóch typów leży na sobie, jakby mieli się dymać i się męczą z tymi dźwigniami :D

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Posprzątałem pokój, teraz do sylwestra mogę się opindalać dzień i noc (w sumie robię tak przez cały rok)

kobe47 [ essaywhuman ]
najpiękniejszy utwór w historii i nie powiecie, że nie.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
no jaasne, że powiemy.

kobe47 [ essaywhuman ]
lamusy się nie liczą.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
mówisz sam o sobie że sam się nie liczysz?!?!
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Początek jest dupy i koniec....

Naruto Fan PL [ Retired ]
Nie powiem, że nie.
:)
arti290895 [ KKS Lech Poznan ]
nie no, nie mówcie, walka była spoko ;)

raphunder [ Legend ]
Yo! Tak w ogóle to mieliśmy dzisiaj z halfem smarta odwiedzić, ale ten dureń zaspał i nici z naszego jarania. Może to i dobrze, bo mi się hajs kończy :P

faner [ Druid Ewenement ]
lamusy się znowu kłócą :|

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
OLABOGA!! Gol przez chwilę nie działał!!!

raphunder [ Legend ]
lamusy się znowu kłócą :|
Gdzie??

faner [ Druid Ewenement ]
Przeżyłem traumę, Gol padł :\
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Get a life

kęsik [ Legend ]
Wczoraj/dziś w nocy też nie działał...

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Ciekawe ile samobójstw byłoby, żeby gol upadł na tydzień, kurde nie wyobrażam sobie tej chwili.

Kub$ki [ Senator ]
A ja dalej jadę w DiRT'a 2 i jest fajnie

kęsik [ Legend ]
Fajnie Kub$ki.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
A ja w Left4Dead 2
Kub$ki [ Senator ]
No wiem że fajnie.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
A ja sobie wcinam normalnie mleko w proszku na sucho :D Mordę mam tak zalepioną, jak franca :D

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Jak ja uwielbiam zakupy świąteczne w hipermarketach\domach handlowych! Ta masa ludzi, która najwyraźniej nie wie, co ze sobą zrobić (szczerze? iść kupić worek, wejść do niego i się zawiązać, a potem poprosić kogoś z rodziny, aby wrzucił worek - razem z tobą - do rzeki. Chociaż mniejsze kolejki do kasy byłby, zdecydowanie), Ci nasi piękni, roześmiani polscy emeryci, którzy jak hieny dopadają do wolnych kolejek, albo podnoszą wielki harmider o to, że niechcący dotknęło się ich lekko wózkiem (ciężko jest wymanewrować wózkiem, gdy ludzi kupa (najczęściej stojących na środku drogi, jak dupy wołowe, prosząc o to, aby ktoś im wpierdolił w te głupie ryje), a w wózku cała zgrzewka napojów gazowanych (wyskokowych jeszcze nie), mąki i cukru. Tak to jest, gdy się dostanie talony do zrealizowania, które nigdy nie wystarczają, tak btw. Te piękne, ułożone zgodnie z zasadami Feng Shui - zabawki, buciki, chodzące pieski, sikające lale. Po prostu serce napawa się tym ślicznym widokiem (i rośnie to serduszko, rośnie). I na końcu - wisienka na podgniłym, weselnym torcie. Panowie z super-hiper-mega-wypaśnymi wycieraczkami do samochodu, dzięki którym nasza przednia szybka będzie czysta i lśniąca (Bożena "Za jeden grosz można umyć piętnaście talerze" Dykiel ze swoim Purem, czy Pan Irek mogą się zasypać w ziemi, czekając na koniec świata). Panowie bezdomni też są milusi - podejdzie Ci tak - na oko - 25-latek, silny, zdrowy, pełen entuzjazmu i zapyta o to, czy może odciągnąć wózek z powrotem do miejsca depozytu (or something) i wziąć te 5, 2, 1 zł, które siedzi w koszu. Oczywiście ten uprzejmy jegomość, nie weźmie swojej - kurwa - szanownej pupy i się nie ogarnie, aby poszukać w końcu jakiegoś uczciwego zarobku. Tylko będzie nachodził i żebrał. Ja jebię.

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Nie pozostaje mi nic innego jak napisać
[*]

faner [ Druid Ewenement ]
DRAGON - Błagam wbij na gg.

faner [ Druid Ewenement ]
DRAGON - THX :). Już działa.

faner [ Druid Ewenement ]
DRAGON - WEJDZ NA GG!!!
Chyba że wy mi pomożecie ziomki. Poszukuję spolsznia do Modern Warfare 2, takiego które mało zajmuję. Miałem takie jedno, ale mi się gdzieś zakopało :(. Spolszczenie było na chomikuj, zajmowało ok 2-3 mb. Było to spolszcznie by_OZZY. Chyba wcześniejsza wersja, z instalką! Bo nie widzi mi się ściągać 3gb :|
PitbullHans [ Legend ]
Było to spolszcznie by_OZZY.
Ono i tak nie działało, a wierz mi jestem bardzo pewnym źródłem informacji w tych sprawach.
Działające jest tylko to ponad 3GB.

faner [ Druid Ewenement ]
Pit - God, weź mnie nie dobiajaj :/

kęsik [ Legend ]
Poszukuję spolsznia do Modern Warfare 2
MW 2 jest od razu po polsku!!!!
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
To ucz się języków a nie płaczesz o spolszczenie.
Jeszcze tydzień i święta...
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
256, zajebiście, staje Ci na te wyniki?
adrem [ Mroczny Rycerz ]
fryzjer, jesteś mój człowiek. zdecydowanie.
PitbullHans [ Legend ]
256, zajebiście, staje Ci na te wyniki?
Fhui. Teraz ja: Fajnie jest być idiotą?
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Teraz ja: Fajnie jest być idiotą?
Zajebiście, fejmu co nie miara, dupy lecą, bro się leje więc nie narzekam
PitbullHans [ Legend ]
To fajnie.
Qverty™ [ Legend ]
Jak widze karczma sięgnęła dna. Co tu zaglądam( a wbrew pozorom, przestałem pisac ale zaglądam) to sam flame się leje. A to jakieś głupie dzieciory typu adrem i faner się kłócą, wyzywają od lamusów jak przedszkolaki, albo Fryzjer klnie i jara się że dupy na niego lecą i chleje browara tworząc 10 konto bo na poprzednie 9 dostał bana...dno i wodorosty.
Wypisuje się bo to już nie to samo co kiedyś. Żegnam...Panowie wstyd.
Poprzedzając kolejne posty typu: Fajnie
Nie..wcale nie jest fajnie.

szymonmac [ Legend ]
Właśnie z powodów wymienionych przez Qverty'ego przestałem teraz praktycznie pisać w Leniwej.
Klimat mnie po prostu teraz irytuje. Wiem, że w sumie późno, kiedy tego klimatu podobno nie było, ale teraz jest naprawdę kiepsko. A ostatnie 2 części to kompletna masakra.
Krótko mówiąc:
<-------[262]

faner [ Druid Ewenement ]
Ech, nie jest tak źle, większość rozumiem :). Dziś w nocy jeszcze skończe MW 2.
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Byś kupił oryginał to byś miał po polsku, ale po co skoro są torrenty i cracki, nie? A chcesz cheaty może?
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
AIDIDPl-->
Prawilniak.

raphunder [ Legend ]
Kurwa mać.
raphunder [ Legend ]
A wy gdzie wszyscy?

k42a_ [ The Blues ]
<- [264]
Jedna głupia karczma to nie całe życie, ludzi dajcie na luz...
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
obecny, ale idzie spać
raphunder [ Legend ]
Już?

kęsik [ Legend ]
A wy gdzie wszyscy?
Ja np. to rozpierdalam nazistów:D

kobe47 [ essaywhuman ]
ja rozpieprzałem Eldarów, ale też idę spać.

kęsik [ Legend ]
Branoc.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
A to jakieś głupie dzieciory typu adrem i faner się kłócą, wyzywają od lamusów jak przedszkolaki,
Japier... jaka z was jest pieprzona banda hipokrytów :) Wszystko było ok, lamusowałem z kobe i innymi z IQ powyżej 0, wszyscy czaili ironię, tylko wpieprzył się Pit Wielki Prowokator Mistrz Flejmu I Wszystkiego oraz faner, który jest bardziej tępy niż ustawa przewiduje.
Nic się nie zmieniłeś mistrzu grzegorzu, powiedz jeszcze że jestem młodszy i się nie znam :)

faner [ Druid Ewenement ]
Czas zgonu 3:17, CoD 6 na Hard, w siedem godzin =O
PitbullHans [ Legend ]
[276] - O co Ci chodzi dzieciaku?
adrem [ Mroczny Rycerz ]
chapaj dzide
BATMAN: AA 2 ZAPOWIEDZIANY!!!1
ale się podjarałem :o

kęsik [ Legend ]
Dobry!
CoD 6
Sorry bro ale nie ma czegoś takiego...
BATMAN: AA 2 ZAPOWIEDZIANY!!!1
CO?? GDZIE?? JAK?? KIEDY??
mefsybil [ Legend ]
Proszę wypisać mnie z listy leniwców od następnej części.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Z ciekawostek - Rezydencja też padła po jubileuszu :)
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Ja też wypierdalam stąd ej VNM nara.

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]
... i cisza jest w wiolinie, cisza przeraźliwa...
mefsybil [ Legend ]
Przeczytałem parę postów wyżej i trudno nie zgodzić się z adremem.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Proszę wypisać mnie z listy leniwców od następnej części.
Ja też wypierdalam stąd ej VNM nara.
Ale dlaczego to my mamy się przez jakiś leszczyków wynosić z karczmy? Przecież to my ją ciągniemy, to dzięki nam ona odżyła i jest teraz, więc może lepiej wywalić stąd tych, co najbardziej niszczą ją swoimi bezsensownymi postami, a nie się wynosić i dać zrobić z tej karczmy legowisko spamerów i trolli.

raphunder [ Legend ]
Dobrze Dragon gada! Fuck The System Smoku!!
mefsybil [ Legend ]
Wywalić się nie da, bo odrzuceni w realu już nie dadzą się odrzucić na forum dyskusyjnym.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Przeczytałem parę postów wyżej i trudno nie zgodzić się z adremem.
zawsze trudno się ze mną nie zgodzić ;>
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Dobrze Dragon gada! Fuck The System Smoku!!
\m/(-_-)\m/
Wywalić się nie da, bo odrzuceni w realu już nie dadzą się odrzucić na forum dyskusyjnym.
No to trzeba po prostu ich olać albo po prostu grzecznie wyprosić, bo tu już się normalnie nie da pogadać...

raphunder [ Legend ]
Czyli co? Rozpoczynamy operację ratowania Leniwej Karczmy pod kryptonimem Over Lord?
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
kambek jak dzejzi?

szymonmac [ Legend ]
No to trzeba po prostu ich olać albo po prostu grzecznie wyprosić, bo tu już się normalnie nie da pogadać...
Tak... A pamiętasz jak było z Monterą? Teraz pewnie będzie tak samo.
Ale dlaczego to my mamy się przez jakiś leszczyków wynosić z karczmy? Przecież to my ją ciągniemy, to dzięki nam ona odżyła i jest teraz, więc może lepiej wywalić stąd tych, co najbardziej niszczą ją swoimi bezsensownymi postami, a nie się wynosić i dać zrobić z tej karczmy legowisko spamerów i trolli.
Szczerze? To dla tej karczmy dobra byłaby już tylko eutanazja.
Był kiedyś pomysł, żeby zostawić Leniwą spamerom, a założyć nową.
Być może nie wyjdzie, ale wg mnie to najlepszy pomysł.
mefsybil [ Legend ]
Proponuję "Kryptonim 'Uratowanie Tratowanej Agencji Sadystycznej'" w skrócie KUTAS.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
[294]
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Czyli co? Rozpoczynamy operację ratowania Leniwej Karczmy pod kryptonimem Over Lord?
Może nazwa mefa troszkę lepsza? :P Mam nawet pomysł na podtytuł do następnej części :P

szymonmac [ Legend ]
To co w końcu robimy?
PitbullHans [ Legend ]
To co w końcu robimy?
Pod siebie.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
ja się potnę, nie wiem co z wami ;|

raphunder [ Legend ]
Nic. Chwasty olewamy i żyjemy dalej.

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Palmy gównażerię! Na stosie!
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
To co w końcu robimy?
No właśnie... Właśnie nic! Bo to jest tylko gadanie i jak zwykle nic nie zrobimy. Po prostu nie możemy wywalić nikogo z tej karczmy, choć nie wiem, jak byśmy tego chcieli. Pozostaje nam tylko albo się męczyć z przebywającymi tu idiotami albo zrobić nową karczmę, którą i tak pewnie nawiedzą...
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?
PitbullHans [ Legend ]
Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?
W takim wypadku zostają tylko 3 osoby.
raphunder [ Legend ]
No, ja, ja i ja.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Pit Wielki Prowokator I Mistrz Ripost Wszelakich->wiesz już, że jesteś na straconej pozycji, c'nie? to dlatego tak się zachowujesz. jak komuś usuną posta, to też się pluje i łamie regulamin dalej. dziwne.
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Ej co tu się wyprawia? Leniwa się rozpada?

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
To jak? Robimy tą nową karczmę nie dla frajerów, czy robimy nową część, bo mi net zacina.
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Ja tam się dostosuję :) Nie wiem jak reszta.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
ja lubię placki. lubicie?

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
ja lubię placki.
Krowie chyba!

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Elo!

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Rap mówi, żebyście się zamknęli!
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Rap mówi, żebyście się zamknęli!
Rap ssie.
:D
Zakładajcie nową część

adrem [ Mroczny Rycerz ]
masz coś do mojego człowieka? zaraz się do ciebie przejdę!

kęsik [ Legend ]
Milutko tu:)

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ehh... Widzę, że frajernia pełną gębą....

raphunder [ Legend ]
I nie ma mocnych :D

===Schejkimenn=== [ Legend ]
O.S.T.R. w moim mieście dziewczynki :D
Rap ssie. [2]
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Schejk props
Qverty™ [ Legend ]
DRAGON--->co do pomysłu żeby wywalić gówniażernię to nie da się go wykonać. Założymy nowa karczmę i i tak dalej wejdą i będę flejmami rzucac. Dopóki admin nie wprowadzi magicznej opcji która istnieje na większości for na tym świecie tylko nie na tym czyli "ignoruj usera".
Szczerze? Ta karczma była normalna dopóki nie wbił tu adrem, faner i dopóki Fryzjer nie założył któregoś z kolei konta i nie stoczył się na dno. Poprostu niektórzy nie rozumieją że wyzywanie się od lamusów nie jest fajne dla ludzi którzy mają rozum na poziomie przynajmniej 14latka, niektórzy nie rozumieją że chwalenie się na lewo i prawo że chleje się browara albo idzie gdzieś z "dupą" też nie jest fajne, niektórzy nie rozumieją że przeklinanie co drugiego słowa jest dla ludzi którzy nie potrafią się wypowiedzieć i nie mają nic do powiedzenia.
Gdzie są te dyskusje na poziomie z leniwej sprzed roku? Przyznaje ja wielokrotnie wchodziłem w konflikty głównie z mefem ale nasze kłótnie były przynajmniej na jakimś poziomie, nie obrażaliśmy się tylko dyskutowaliśmy.
Ale po co ja to pisze. Zaraz ktos wyzwie mnie od lamusa, napisze że karczma to nie całe życie, żebym poszedł się wypłakac albo żebym spier*****. I tak ci do których skierowane sa moje słowa nie zrozumieją przekazu bo mają IQ na poziomie skórki od banana.
Jeżeli nic się nie zmieni to nie pozostanie mi nic inego jak kliknąć "ignoruj wątek" bo poprostu nie zniosę chamstwa i plebsu nie trawię.

kęsik [ Legend ]
Ta karczma była normalna dopóki nie wbił tu adrem, faner i dopóki Fryzjer nie założył któregoś z kolei konta i nie stoczył się na dno.
Mef to napisałby, że Leniwa zaczęła upadać gdy ja wbiłem... Ale nawet dobrze prawisz Qverty.
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
bez kitu jestem al dente tej karczmy :D ciekawe kto skuma
Kub$ki [ Senator ]
Tylko ja nie rozumiem Qverty co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi nie musi oznaczać że są największym gównem bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik, co raz bardziej wkurzający pitbull no i... raphunder - bo ssie ;).
bez kitu jestem al dente tej karczmy
W sensie najmiększa faja? ;]
Chris_Martin [ rogalinho ]
I rogal by mógł wrócić, co nie?;]

kęsik [ Legend ]
bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik
Człowiek Mefa się odezwał...
Kub$ki [ Senator ]
[326] i każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.
I rogal by mógł wrócić, co nie?
Nie znam gościa :).

kęsik [ Legend ]
[326] i każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.
Dobra. Idę.
szymonmac [ Legend ]
co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi
Mnie osobiście faner denerwuje takimi postami jak np. [43], [51], czy [64]
Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/
I jak ktoś kiedyś pisał, że nie wpuszczamy nowych, bo jesteśmy jakiś VIP-ami, czy coś takiego, ale to nie o to chodzi. Chodzi o tych nowych, który do karczmy nie wnoszą nic oprócz nie potrzebnego spamu i odnoszenia się do siebie jako osoby lepszej od innych. Nikomu niepotrzebny lans.
Qverty™ [ Legend ]
Tylko ja nie rozumiem Qverty co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi nie musi oznaczać że są największym gównem
Nie rozumiesz? Poczytaj ich wypowiedzi to zrozumiesz. Jeszcze nie przeczytałem ani jednego postu adrema albo fanera który wniósłby coś mądrego do tej karczmy...
Do kęsika akurat nic nie mam...
każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.
Niby dlaczego? Masz jakieś konkretne argumenty? Bo tym razem to ja nie rozumiem o co ci biega...w czym ci kęsik przeszkadza?

Santi11 [ Legionista ]
Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/
eeee on ma 13...
szymonmac [ Legend ]
Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/
eeee on ma 13...
A co za różnica?
Właśnie o to mi chodzi... Wniosłeś coś do tematu tym postem? Tak bardzo był potrzebny? :/
raphunder [ Legend ]
Jeszcze nie przeczytałem ani jednego postu adrema albo fanera który wniósłby coś mądrego do tej karczmy...
Dobra, już nie bądź taki Mensa, faner to dzieciak, który do tego towarzystwa w ogóle nie pasuje, przez co może co niektórych denerwować, ale adrem to inteligentny człowieczek, który często w tej karczmie w swoich ironiach jest nierozumiany. Idzie z nim pogadać, a jeśli chcesz szukać czegoś mądrego w tej karczmie to znajdziesz to około 70 części wstecz.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
A kto robi nową część ?
Kub$ki [ Senator ]
każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.
Niby dlaczego? Masz jakieś konkretne argumenty? Bo tym razem to ja nie rozumiem o co ci biega...w czym ci kęsik przeszkadza?
Bo pamiętam te furie kęsika na brak Polskiego dubbingu w Risenie i jak zarzekał się że nie kupi gry (i tak pewnie kupił) no i jeszcze to gdy stracił ze dwa pkt. w rankingu, mówił że odchodzi z forum, mówił jaki ten GOL jest zły (oh oh oh).
Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.
W wakacje każdego nowego który się tu wpisał raczył tekstem "wypierdalaj", przez co może straciliśmy kogoś wartościowego.
Te i inne jego wyczyny sprawiły ze go nie lubię.

Santi11 [ Legionista ]
Bo pamiętam te furie kęsika na brak Polskiego dubbingu w Risenie i jak zarzekał się że nie kupi gry (i tak pewnie kupił)
Kupił ale nie dał ani grosza Cenedze "Poland"
no i jeszcze to gdy stracił ze dwa pkt. w rankingu, mówił że odchodzi z forum, mówił jaki ten GOL jest zły (oh oh oh).
Jak mu podwineli ponad 20 to też chciał no ale co z tego?
Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.
No i co w związku z tym?
W wakacje każdego nowego który się tu wpisał raczył tekstem "wypierdalaj", przez co może straciliśmy kogoś wartościowego.
Nie tylko on!

szymonmac [ Legend ]
kęsik---> Po co używasz drugiego konta?
Kub$ki [ Senator ]
kęsik---> Po co używasz drugiego konta?
Bo tamtym napisał że wychodzi. Słowny chłopak jest, nie ma co.
mefsybil [ Legend ]
Ja straciłem 60 punktów rankingu i jedyne co zrobiłem to po prostu głupio się uśmiechnąłem.
Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.
No i co w związku z tym?
To, że spamujesz.

PitbullHans [ Legend ]
bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik, co raz bardziej wkurzający pitbull no i... raphunder - bo ssie ;).
Przytocz argumenty, bo takie gadanie wiesz gdzie możesz sobie wsadzić. Rozumiem, że mogły się nie podobać flame'y z mef'em ale to było dawno. Obecnie udzielanie się przeze mnie tutaj jest znikome.
Najbardziej mnie rozbawiło:
bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik
Napisałbym coś jeszcze ale mi się nie chce. Bo przecież i tak was to gó*no obchodzi albo, fajnie.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9790130&N=1
A ja zrobiłem nową, bo mi tnie.