GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu.

08.12.2009
14:51
[1]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu.



Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia
----------------------------------------------------
Dekalog szczęśliwego człowieka (lenia):

1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać.
2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego,
3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy.
4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu.
5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać.
6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.
7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym.
8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci.
9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.
10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Życiowa mądrość:

- Zamiast się męczyć z piratem, kup oryginał. by Schejkimenn
- Koko dżambo i do przodu. by Mef
- Nie ma nic gorszego, jak konfidenci wśród rodzeństwa. by Dragon
- Na robotę srać, jestem leniem kur*a mać! by Airborne
- Bearshare to zuo. by PitBullHans
- Zimne piwo jest dobre a zimne kobiety nie! by Kub$ki
- A czy to Gucio, czy też Ormiani, czy też garniak z rynku - i tak wyglądają identycznie z plamą od barszczyku. by Herr
- Młody jestem, gówno wiem. by raphunder
- Żużel to dzieło szatana by PitbullHans
- Nigdy nie zgłaszaj się na chętnego do tworzenia nowej części jak ci się nie chce by Qverty
- Leniwa by beze mnie upadła... by Qverty
- Prawie każdy(jak nie każdy) leniwiec kosi trawkę :D by Majezon, albo jara. by Kub$ki ;)
- Browar or Die. by Wuuuuf aka. Ciekawy Fryzjer aka. Ciekawy Wuuuuf
- Kanapki znikają, marzenia się spełniają! by Schejkimenn
- Wszystkich na forum obowiązują te same zasady. Zrobimy więc tak. Będę przeglądał ten wątek i jego kolejne części i jeżeli ktoś złamie tu regulamin jego konto zostanie zablokowane. Dokładnie tak, nie upomnienie (ten post jest upomnieniem), nie minusowy ranking tylko ban.
Piszę to dlatego że niektóre osoby piszące w tym wątku zupełnie się odhamowały. by Soul
- Wykąpię się dzisiaj i tydzień z głowy. by Dragon
- ...i znowu zostanie tylko czekanie na piątek. by Szymonmac
- uczymy się w końcu dla siebie, a nie dla rodziców, c'nie? By SzymX
- Fajnie Maniek. by Fryzjer
- Szału ni ma, ale cycki fajne. by kubic
- Nie pyskuj synek by Fryzjer
- A kto nie tabaczy, ten nic nie znaczy! by SzymX

Story of Leniwa:
Leniwa Karczma – Karczma, o celowo mylnej nazwie, ludzi inteligentnych, wykształconych, bystrych oraz kreatywnych. Nigdy się nie nudzą, gdyż ich czas umila nauka, a w przerwach w nauce między przedmiotami wypełniają charytatywne prace społeczne, wolontariat, bądź, w najgorszych przypadkach, picie herbaty. Nie spożywają alkoholu, nie palą papierosów, nie wspominając o braniu narkotyków, obce są im imprezy. Ta garstka ludzi potrafi się bawić bez tego, wszak to ludzie inteligentni. Tak ta karczma miała wyglądać. Taa, i wyglądała. Nawet wygląda teraz. Dotrwała do piętnastej części i… upadła. Może założenia były zbyt ambitne, może ludzie nie byli na tyle zgrani by wytrwać ze sobą dłuższy okres czasu, a może po prostu byli zbyt leniwi. Nie wiem, nie było mnie wtedy jeszcze wśród tej zacnej elity. Nie miałem wtedy nawet komputera w domu. Czas szybciej wtedy biegł z piłką przed nogą, a nie z oknem ciekłokrystalicznym przed oczyma. Wracając do karczmy, pewnego dnia użytkownik o nicku polak111 założył wątek, ż mu się nie chce. No a komu się awruk chce?! Nikomu oczywiście, toteż polaczek miał ogromne poparcie wśród społeczności GOL-a. Leciały posty typu „mi też”, „mi też”, „mi też” i jeszcze parę „mi też”. No mi też się nie chciało muszę Wam powiedzieć. I to tak kurewsko. Ktoś genialny zaczął robić listę ludzi, którym się nie chce. Lista była obszerna. No bo komu się chciało w końcu. Atylli może, ale jemu to się zawsze chce. No to ja wpadłem na genialny pomysł i rzuciłem postem typu: „…a może karczmę założmy?”. Odpowiedź ze strony Golasów była błyskawiczna, ale jedna przykuła uwagę wszystkich. Była to bowiem odpowiedź ojca chrzestnego tej karczmy Herra Flicka. Otóż napisał on, że karczma dla ludzi, którym się nie chce już istniała i upadła. No to co? Reanimować ją trzeba było! No to kurwa reanimowaliśmy! W pierwszej części się ogrom osób udzielał, załatwialiśmy sprawy organizacyjne, i takie tam. Był konkurs na logo karczmy nawet. Zgodnie wszyscy wybraliśmy propozycję ojca chrzestnego, a był nią napis „nihooya”. Bardzo miłe logo, polecam na przyszłość. No a potem zaczęło się to co kochamy najbardziej. Kto zgadnie co? Spam! Spam, czyli to co ludzie inteligentni lubią najbardziej. No może ten spam zaczął się troszeczkę później, bo coś od około czerwca, ale szczegóły to już może lepiej pomińmy. Było bardzo wiele owocnych rozmów, np. o dziewczynach. Wujek Łysack dzielił się z nami swoimi zdobyczami .JPG, my własnymi i tak interes się kręcił. Było bardzo wiele ciekawych rozmów, których nie chce mi się teraz przytaczać, jest w końcu 23:56, ja już o tych godzinach nie myślę przecież. Mogę jeszcze jedynie napisać, że bardzo miło mi się z Wami wszystkimi spędzało czas, a zostawiłem tu kupę czasu i jeszcze więcej, naśmiałem się tu jak cholera i w ogóle to było zajebiście! Poznałem tu wiele ciekawych osobowości, które nadal się udzielają i nadal tracę z nimi czas i może powinienem żałować, że straciłem tu tyle czasu, bo gdybym tu nie siedział tyle to bym wynalazł lek na AIDS albo coś, ale jakoś nie żałuję wcale. Dzięki wiele wszystkim, którzy się tu udzielali, udzielają i udzielać będą. Stawiam wszystkim po… no jak to po czym, po browarze! :D

by raphunder



Njusy:
- ktoś się czymś chwali, chyba mef.
- pit się śmieje.
- rap ma doła, ale trzymaj się zią!
- rozmowa o Świecie Gier
- piooontek!
- rapowi obniżyli stypendium i ma mało kasy
- adrem się z niego naśmiewa, ale juhc w dupę sukinsynowi! I kawałek szkła jak moje udo! Bo to nieładnie się naśmiewać z innych!
- "Do widzenia, idę na imprezę z kuzynką :) I przychodzę o 1:00, jestem Hardcorem!"
You Fail faner.
- fajnie.
- rozmowa na temat mam Talent
- rapideo rox i nie kupować premium na rapidzie!
- montera ogląda radjo maryja.
- kobe i adrem wyzywają się od lamusow, ale dobrze.
- Pearl Jam na Openerze!
- Dragona ściągnęły psy za przechodzenie na czerownym świetle.
- Robię nową część i jebie system!

ZAPAMIĘTAJ:

Piątek to najpiękniejszy dzień w tygodniu !!!
------------------------------
Lista stałych leniwców:
- Wuuuuf (aka Ciekawy Fryzjer), Kubic, Kub$ki, kęsik, mefsybil, Schejkimen, Qverty, SzymX, szymon, kobe, kyaku, mannan, _D_R_A_G_O_N_, Roland, PitbullHans, raphunder, simson, Ceran.


------------------------------
FAQ LENISTWA:

Pytanie: Nie wiem czy jestem leniem. Jak to sprawdzić?
Odpowiedź: Połóż się na łóżku. Jak po 5 minutach zachce Ci się coś robić to nie jesteś leniem.
P: Co kupić dziewczynie na walentynki?
O: Nowe łóżko
P: Kto może należeć do karczmy?
O: Każdy, pod warunkiem, że za bardzo mu się nie chce:)
P: Co jest takiego fajnego w leniuchowaniu?
O: Np. to że nie muszę odpowiadać na to pytanie
P: HeJKa!MaM nA IMię DOmiNIKa i MaM 14 laT. StRaSZnie mi SiĘ PoDoBa tAkI JedEN chłoPAK, alE ON nIE ZwRaCa na MNIe UwAGi. CO maM RoBić?
O: Nic nie rób
P: Czy Fryzjer naprawdę jest taki zajebisty?
O: Tak.
Kub$ki: Nie
Qverty:Nie tak jak ja...
Mef: \m/
_D_R_A_G_O_N_: Co się stao się?
szymonmac: Havaaa Nagilaaa!
Laska kęsika:
------------------------------------------------
Leniwe powiedzenie:
- Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce.
------------------------------------------------

poprzednia:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9756538&N=1

08.12.2009
14:52
[2]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

cycki ;)

08.12.2009
14:52
[3]

szymonmac [ Legend ]

ech...

08.12.2009
15:04
smile
[4]

faner [ Druid Ewenement ]



DRAGON - Spoko ta bluza, ale wolałbym szarą :)

08.12.2009
15:08
[5]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

DRAGON - Spoko ta bluza, ale wolałbym szarą :)

No przecież napisałem Ci, że szarą biorę. :D

08.12.2009
15:16
[6]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Co jest szymon?

08.12.2009
15:17
[7]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

drugi raz jestem w newsach, orgazm

08.12.2009
15:18
smile
[8]

kęsik [ Legend ]

Zrobiliście nową podczas gdy ja jadłem obiad? Niedobre z was dzieci...

08.12.2009
15:19
[9]

szymonmac [ Legend ]

nieważne.

08.12.2009
15:20
smile
[10]

Qverty™ [ Legend ]

NÓŻKI!

spoiler start
zimne...
spoiler stop

08.12.2009
16:18
smile
[11]

faner [ Druid Ewenement ]

Zbieram na nową cyfrówkę :)

08.12.2009
16:19
[12]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Gówno

08.12.2009
16:33
smile
[13]

kobe47 [ essaywhuman ]

[7] i tak jesteś lamusem. NIE MAM CO JEŚĆ!!!!11!!!!111!

a to o Pearl Jam na HOF to jeszcze nic pewnego, ale bardzo prawdopodobnego. jutro się okaże ;P

08.12.2009
16:34
smile
[14]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

żarty się skończyły. zbieram ekipe i zara u ciebie będę.

a Pearl Jam to lamusy. HOF lamusi tak że hoho.

08.12.2009
17:22
smile
[15]

raphunder [ Legend ]

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem to wrzucić na majspejsa :P

I jak?

08.12.2009
17:26
[16]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nie wiem czemu, ale Gówno Fryzjera mnie rozwaliło :D

Btw. Miałem gorączkę 39*C, teraz mi troszkę spadło i mam 38.7*C... Kurde... Muszę wyzdrowieć, bo chcę iść do kina :D

08.12.2009
17:30
smile
[17]

kęsik [ Legend ]

Miałem gorączkę 39*C, teraz mi troszkę spadło i mam 38.7*C

Ułaaa. Też tak miałem i przez 1,5 tygodnia leżałem w łóku...

08.12.2009
17:31
smile
[18]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ułaaa. Też tak miałem i przez 1,5 tygodnia leżałem w łóku...

Weź mnie nawet nie dołuj...

08.12.2009
19:41
smile
[19]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Matematyka.

08.12.2009
19:43
[20]

kali93 [ Isildur ]

Dragon--> Ty chcesz iść do kina, moim ruchem przez 6 tygodni jest kibelek - łóżko, łóżko - biurko. Złamana noga w dwóch miejscach:/

08.12.2009
20:26
smile
[21]

PitbullHans [ Legend ]

Pit - nom, szósta klasa.

Łosz kutfa :O

Matematyka.

Co Ty gimbusie możesz o matmie wiedzieć? Ja gdybym teraz wrócił do gimnazjum to bym same 6 z matmy miał i to z +.

08.12.2009
21:01
[22]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

I <3 amylazy, maltozy, trypsyny, tripedyty.

Właśnie się dowiedziałem z mądrej książki, że hormon głodu to gastryna, fajnie c'nie ?

08.12.2009
21:03
smile
[23]

raphunder [ Legend ]

a ja pi*rdole mądre książki, jestem mądrzejszy.

08.12.2009
22:08
smile
[24]

kęsik [ Legend ]

DiRT 2 bardzo fajny, lepszy niż jedynka. Saboteur jak dla mnie słabiutki.

Branoc.

08.12.2009
22:19
smile
[25]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

W czwartek nie mam lekcji, a w piątek 4 półgodzinne. Żondzem!

08.12.2009
22:26
smile
[26]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Mówisz panie że saboteur słabiutki, hmmm się zagra się oceni.

09.12.2009
08:11
[27]

mannan [ Legend ]

Co, wszyscy w szkole? ;)

09.12.2009
09:03
[28]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

ja nie chodze do szkoły - chory

09.12.2009
10:42
smile
[29]

cred10 [ Pretorianin ]

_D_R_A_G_O_N_
jesteś chory ?

09.12.2009
10:51
[30]

kali93 [ Isildur ]

Mannan--> Nie:P

09.12.2009
11:29
[31]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

A ja już chyba zdrowieję, bo rano miałem jeszcze gorączkę, teraz już nie... Jeszcze tylko katar... :/ Ale chyba przejdzie :D


Saboteur jak dla mnie słabiutki.


Jesteś gópi!1

_D_R_A_G_O_N_
jesteś chory ?


A jak myślisz? :D

09.12.2009
12:16
[32]

cred10 [ Pretorianin ]

A jaki jest w ogóle film w czwartek ?

09.12.2009
12:25
[33]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nie wiem, nie byłem w budzie od wczoraj, wiec się nie dowiedziałem. Ja to się dowiaduję zawsze, jaki jest film, jak już siedzę w kinie ;)

09.12.2009
12:27
smile
[34]

cred10 [ Pretorianin ]

Ja nie idę bo chory :-( Mam nadzieję, że nie wojna polsko ruska bo fajne teksty tam są.

09.12.2009
12:30
[35]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja nie idę bo chory :-( Mam nadzieję, że nie wojna polsko ruska bo fajne teksty tam są.

Ja też jeszcze nie wiem, czy pójdę. Mam nadzieję, że mi przejdzie ;)

09.12.2009
12:34
[36]

cred10 [ Pretorianin ]

Mamy solidarność :-) Specjalnie zachorowałeś żebym nie był sam na golu gdy inni oglądają :p

09.12.2009
12:36
[37]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Tiaaa... Gdyby to ode mnie zależało, to siedziałbym teraz w budzie :D

09.12.2009
12:38
smile
[38]

cred10 [ Pretorianin ]

Ale jak masz gorączkę od wczoraj to wątpię żebyś się wykurował do jutra.

09.12.2009
12:39
[39]

Kub$ki [ Senator ]

Ja raczej też bym w szkole siedział bo tak to powrót dopiero pewnie po świętach więc wychodzę z kilkoma jedynkami na semestr.

09.12.2009
12:40
[40]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


Ale jak masz gorączkę od wczoraj to wątpię żebyś się wykurował do jutra.

Gorączki już nie mam ;) Mam temperaturę 36.4 :D

09.12.2009
12:42
[41]

cred10 [ Pretorianin ]

A mi się waha z chemii między 1/2 i jutro chciałem dostać dobrą ocenę z kartkówki i wszystko przepadło :/ ehh
Za tydzień ostateczny termin.

09.12.2009
14:02
smile
[42]

kęsik [ Legend ]

Yo! Yo! Yo!

09.12.2009
14:14
smile
[43]

faner [ Druid Ewenement ]

Wróciłem. Dzień tak zjeban^ że... Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię. Poszedłem do sekretariatu i baba dała proszki i lód, zrobiło mi się ciemno przed oczami i miałem nudności (mam nadzieję że to nie wstrząs). Dalej boli ramię i łeb, a do tego dwója z przyrody (wiem i tak was to gówno obchodzi). Dzień zjeban*.

09.12.2009
14:18
smile
[44]

kęsik [ Legend ]

Fajnie faner.

09.12.2009
14:19
smile
[45]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Co za fantastyczny dzień, dostałem pierwszą paczkę z CD Projektu, a dwie jeszcze przyjdą, dobre oceny, ogólnie super, ale żeby jeszcze gardło nie bolało.

09.12.2009
14:22
[46]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Co Ty gimbusie możesz o matmie wiedzieć? Ja gdybym teraz wrócił do gimnazjum to bym same 6 z matmy miał i to z +.

No właśnie mało wiem i stąd ta emotka koło posta :> Poza tym, ja pewnie w średniej szkole, też będę tak mówił :>

09.12.2009
14:23
[47]

raphunder [ Legend ]

Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.

I co? I wszyscy z boku tylko stali i patrzyli?

09.12.2009
14:23
smile
[48]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Ja otrzymałem już 2 paczki i czekam na kolejne paczuszki od cdp. :D

Co do tematu gorączki, ja w jednym dniu miałem 39 a w drugim 36.

09.12.2009
14:32
[49]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.


No to dlaczego nie oddałeś ?!?

09.12.2009
14:34
[50]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Na przerwie zaczął do mnie taki jeden z mojej klasy (taki cwaniaczek), popchnął mnie na ścianę, jebłe* z całej siły w głowę i ramię.

Albo bym sam oddał, albo by koledzy pomogli :)

09.12.2009
15:25
smile
[51]

faner [ Druid Ewenement ]

Gdybym mu nie oddał, to by mu nie leciała krew z łuku brwiowego.

09.12.2009
15:27
smile
[52]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Zakładasz dźwignię na prawą ręke, do ściany gnoja, i jazda ze szmatą:D
zawsze działa( o ile masz refleks)

spoiler start
Aikido robi swoje:D:P
spoiler stop

09.12.2009
15:51
smile
[53]

cred10 [ Pretorianin ]

faner ---> jakoś trudno mi uwierzyć w tą historię.

09.12.2009
15:52
smile
[54]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Przyszła bluza! :)

09.12.2009
16:03
smile
[55]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Fajnie Dragon.

09.12.2009
16:22
smile
[56]

raphunder [ Legend ]

EJ MOJE DOBRE ZIOMY! JEST SPRAWA! JEST BURAK CO JEŹDZI ZE MNĄ I MOIMI DOBRYMI ZIOMKAMI I BURACZY W AUTOBUSIE! TRZEBA MU ZROBIĆ WJAZD NA CHATĘ! KTO SIĘ PISZE?!

SPRAWA JAK NAJBARDZIEJ POWAŻNA!

09.12.2009
16:23
[57]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

LOL. Jeszcze się dowiedziałem, że kino odwołali... :/

09.12.2009
16:33
smile
[58]

kęsik [ Legend ]

KTO SIĘ PISZE?!

Masz wsparcie moje i moich chłopaków!!!

09.12.2009
16:34
smile
[59]

raphunder [ Legend ]

WIELKIE DZIĘKI KĘSIK! PO PIERWSZE WPARCIE!

09.12.2009
16:34
[60]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

KTO SIĘ PISZE?!

Masz wsparcie moje i moich chłopaków!!!


I moje mentalne!

09.12.2009
16:36
[61]

mikAS :) [ Senator ]

... Pierdoleni elektrycy tak narobili że mi prąd wyłączyli , dobrze że mam laptopa . I przez następne 4 godziny będę miał gdzie pisać

Swoją drogą nieźli specjaliści . Matka zamówiła tych typków żeby połączyli dosłownie kinkiety z bazą (wiadomo , mimo iż mam praktykę i umiejętności to nie za młody jesteś i teraz mam...kur*a prąd w dupie .

09.12.2009
16:36
[62]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Ide z wami, JP CHŁOPAKJI!!1

09.12.2009
16:38
[63]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Twoja stara robi wjazd na chatę bezdomnym

09.12.2009
16:55
smile
[64]

faner [ Druid Ewenement ]

rap - ja tam z kumplami wjadem i gówno wyjebiemy ciuli damy im jurwa czadu jp na 50 bo troche sie boje ale to nic firma guru jebac frajeruw police leszczuw i konfidentos

09.12.2009
17:00
[65]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Dzisiaj na koncert Tomasza Stańki do filharmonii (tak awruk jest dystyngowany)
'Duże rzeczy' już w winampie, pjona dla kobe

09.12.2009
17:04
smile
[66]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

fryzjer i filharmonia






LMAO!

09.12.2009
17:07
smile
[67]

raphunder [ Legend ]

Humanista pierdolony :D

09.12.2009
17:37
smile
[68]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

[67]

i kto to mówi

09.12.2009
17:58
smile
[69]

faner [ Druid Ewenement ]

Ja wiem! raphunder!

09.12.2009
18:30
smile
[70]

===Schejkimenn=== [ Legend ]


09.12.2009
20:19
[71]

PitbullHans [ Legend ]

Ha, ha.


Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - PitbullHans
09.12.2009
20:37
smile
[72]

raphunder [ Legend ]

[70] Pffff

!!!

09.12.2009
20:45
[73]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ej kurde... Jak chcę zrobić fotę z The Saboteur, to jak wcisnę Print Screen i później wbijam do painta to i tak nie ma tej foty. WTF?

09.12.2009
20:48
[74]

PitbullHans [ Legend ]

Ej kurde... Jak chcę zrobić fotę z The Saboteur, to jak wcisnę Print Screen i później wbijam do painta to i tak nie ma tej foty. WTF?

Da się tylko Fraps'em.

09.12.2009
21:17
[75]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Da się tylko Fraps'em.

Ale dlaczego nie da rady paintem? Co, jakieś blokady? Pierwszy raz się z tym spotykam...

09.12.2009
21:18
smile
[76]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9776994&N=1

Może ktoś się zna na rzeczy :)

09.12.2009
21:19
[77]

PitbullHans [ Legend ]

Ale dlaczego nie da rady paintem? Co, jakieś blokady? Pierwszy raz się z tym spotykam...

Szczerze mówiąc, nie wiem.

09.12.2009
21:24
[78]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Pit, zapodaj link do FRAPS'a. Jakaś dobra wersja. Podaj na PW na Last.fm ;)

09.12.2009
21:26
smile
[79]

PitbullHans [ Legend ]

[78] Iósz.

09.12.2009
22:02
[80]

Qverty™ [ Legend ]

Kurde...nie zaglądam tu tak czesto jak kiedyś ale teraz naszła mnie ochota żeby podzielić się z wami piosnka, utworem, dziełem sztuki zawierającym prawdę życiową. Przez przypadek przypomniałem sobie geniusz przekazu Kuby Sienkiewicza i Elektrycznych gitar:



Wiem, wiem

spoiler start
Fajnie Qverty
spoiler stop


Doskonale odzwierciedla moje obecne uczucia do rozłożonych na biurku książek...

09.12.2009
22:33
smile
[81]

kęsik [ Legend ]

Pierwszy raz się z tym spotykam...

Mam dużo gier gdzie Print Screen nie działa.

Branoc.

spoiler start
HAHAHA ZNISZCZYŁEM ROGALA W INTERNETOWYM MENAGERZE!!! 5-0!!!! I KTO JEST TERAZ MISTRZEM?
spoiler stop

09.12.2009
23:13
[82]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

[79] Dzięki ;) Jutro zassam, bo teraz coś innego z hotfile leci ;)

10.12.2009
08:24
smile
[83]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Wstawać! :D

10.12.2009
08:28
[84]

PitbullHans [ Legend ]

JESZCZE TYDZIEŃ I WOLNOŚĆ!!!

10.12.2009
08:30
[85]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Tydzień i chyba 2 dni ;) Ja ten tydzień siedziałem w domu, następny pochodzę i wreszcie wypoczynek ;)

10.12.2009
08:50
smile
[86]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Idę do budy na 10:00, ale wracam dopiero o 15:30. A o 17:00 na dodatkowego angola.

Awruk.

10.12.2009
08:58
[87]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zrobiłem gameplay z The Saboteur... Trwa 6 minut i zajmuje... 3.90 GB :O Pit, jak zrobić tak, żeby nie zajmował tak dużo? Zmieniłem z Full-size na Half-size. Pomoże to coś? I dlaczego jest tak, że nagrywałem filmik i on podzielił mi się na 2 części. Znaczy jedna część ma ponad 6 minut a druga ma chyba ponad 30 sekund. Jest jakiś określony czas na nagrywanie, czy jak?

10.12.2009
09:01
[88]

PitbullHans [ Legend ]

Bo Fraps jest zje*any i używa takiego codeca. Skonwertuj np: Sony Vegas (dodając przy okazji jakieś napisy cuś), lub Win AVI Video Coverter.

10.12.2009
09:48
[89]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

To zapodaj linka na Last.fm :P Nie wiem, do którego. Który jest prostszy w obsłudze?

Aha! Wyszła aktualizacja do Xfire! Nareszcie ;)

10.12.2009
11:45
[90]

cred10 [ Pretorianin ]

Widzę, że nie poszedłeś :p !?

10.12.2009
11:53
[91]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zobacz post [57]

10.12.2009
12:04
[92]

cred10 [ Pretorianin ]

Nam nie odwołali bodajże.

10.12.2009
12:09
[93]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ja tam nie wiem. Ja słyszałem, że nam odwołali, ale czy to prawda, to nie mam pojęcia. Jutro idę do budy, to się dowiem.

10.12.2009
12:14
[94]

cred10 [ Pretorianin ]

Wam odwołali bo ty zachorowałeś.

10.12.2009
12:36
smile
[95]

faner [ Druid Ewenement ]

Siema. Jeszcze tyko tydzień i trzy tygodnie wolnego :)))

10.12.2009
12:38
[96]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Wam odwołali bo ty zachorowałeś.

Na pewno! ;)

10.12.2009
12:42
[97]

cred10 [ Pretorianin ]

trzy tygodnie wolnego :)))
Gdzie ty żyjesz. Myślałem, że dwa.

10.12.2009
12:45
[98]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Już wiem, dlaczego nie poszliśmy :) Dzień patrona jest dzisiaj u mnie w budzie ;)

10.12.2009
12:46
[99]

cred10 [ Pretorianin ]

I zamiast kina lekcję ? Czy co ?

10.12.2009
12:49
[100]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Zagadałem do kumpla. Dziś mam takie lekcje
1. Historia
2. j. polski
3. Geografia
4. Religia
5. WF
6. Godzina Wychowawcza
7. Fizyka
8. j. angielski

Na razie kumpel pisał, że mieli tylko religie. Ale jak będzie później to nie wiem :P

10.12.2009
13:00
smile
[101]

faner [ Druid Ewenement ]

trzy tygodnie wolnego :)))
Gdzie ty żyjesz. Myślałem, że dwa.


No przykro mi, ale u mnie jest trzy.

10.12.2009
13:16
smile
[102]

Kub$ki [ Senator ]

A mi jeszcze dołożyli zakażenie w oczach.

10.12.2009
14:16
smile
[103]

kęsik [ Legend ]

Yo! Siedze na infie i "robie" prezentacje.

10.12.2009
16:17
smile
[104]

raphunder [ Legend ]

Siemanko mordeczki! :)

10.12.2009
16:18
smile
[105]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

siema lamus.

10.12.2009
16:25
smile
[106]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Siema cwelu.

10.12.2009
16:26
smile
[107]

kęsik [ Legend ]

A Rapideo się rozwija w oczach. Już można pobierać z Rapida, Hotfile i Storage:)

10.12.2009
16:29
[108]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Co to jest to rapideo? Nie ma na tym limitów?

10.12.2009
16:32
smile
[109]

raphunder [ Legend ]

siema lamus.

no cześć gimbusie.

10.12.2009
16:33
[110]

Naruto Fan PL [ Retired ]

_D_R_A_G_O_N_

No taki serwis udostępnia ściaganie z różnych stron szybciej nie płacąc tyle. Tam na stronie wszystko jest opisane.

PS. Cześć Wszystkim.

10.12.2009
16:35
smile
[111]

kęsik [ Legend ]

Co to jest to rapideo? Nie ma na tym limitów?

Pisaliśmy o tym w poprzedniej części i nawet w njusach o tym jest:)

10.12.2009
16:37
[112]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

rapideo to lamus. wszystko jest lamusowate. wy też.

10.12.2009
16:42
smile
[113]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

rapideo to lamus. wszystko jest lamusowate. wy też.

10.12.2009
16:43
[114]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

no już, ja, ty, rap i kilka osób z WK nie są lamusami ;> don't cry emo kid.

10.12.2009
16:48
smile
[115]

kęsik [ Legend ]

no już, ja, ty, rap i kilka osób z WK nie są lamusami ;>

Ty jesteś największym lamusem.

10.12.2009
16:49
[116]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Przecież i tak każdy wie, że wszyscy oprócz mnie są lamusami.

10.12.2009
16:53
smile
[117]

raphunder [ Legend ]



Ładny avatar c'nie?

10.12.2009
16:57
[118]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

lmao kęsik, jaki ty jesteś śmieszny. myślisz że jesteś tu pieprzonym panem wszystkiego i każdego nowego możesz gnoić. ale się mylisz, a w leniwej (tej wcześniejszej, zanim jeszcze z tego miejsca zrobił się śmietnik) byłem wcześniej od ciebie. lamusie.

10.12.2009
16:58
smile
[119]

raphunder [ Legend ]

Właśnie! Kęsik to lamus i właśnie słucha dody!

10.12.2009
17:00
smile
[120]

kobe47 [ essaywhuman ]

[118] siemasz lamusie.

10.12.2009
17:01
smile
[121]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

mów do ręki

[ręka]

10.12.2009
17:02
smile
[122]

kęsik [ Legend ]

Spierdalajcie wszyscy.

sprawdziłeś kto był pierwszy w leniwej i jakoś tak straciłeś pewność siebie?

Nie sprawdzałem. W dupie to mam kto był pierwszy.

10.12.2009
17:02
smile
[123]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

sprawdziłeś kto był pierwszy w leniwej i jakoś tak straciłeś pewność siebie?

zresztą nieważne. ważne jest to że muszę narysować cholerną kartkę świąteczną, a nawet nie umiem zrobić pieprzonej choinki :|

10.12.2009
17:12
smile
[124]

faner [ Druid Ewenement ]

Zamknąć dupy!

10.12.2009
17:24
smile
[125]

raphunder [ Legend ]

Faner jaki agresywny się zrobił :D

10.12.2009
17:49
[126]

Naruto Fan PL [ Retired ]

Widzę że jest gorąca atmosfera.

10.12.2009
17:54
smile
[127]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

adrem -> Specjalnie dla Ciebie

10.12.2009
17:57
smile
[128]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Właśnie! Kęsik to lamus i właśnie słucha dody!

<---

muszę narysować cholerną kartkę świąteczną, a nawet nie umiem zrobić pieprzonej choinki :|

Do szkoły? :O

10.12.2009
17:58
smile
[129]

kobe47 [ essaywhuman ]

Do szkoły? :O

tak, dostali specjalne zadanie dla lamusów.

10.12.2009
18:02
smile
[130]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

taest, no przecież z własnej woli bym się takim gównem nie zajmował :P

jesteście lamusami, ale są święta i nie będę wam mówił że jesteście lamusami. o.

10.12.2009
18:15
[131]

PitbullHans [ Legend ]

jesteście lamusami, ale są święta i nie będę wam mówił że jesteście lamusami. o.

Powiedz tak kolegom (o ile ich masz) w szkole, tylko spróbuj nie pobrudzić przy tym spodni.

10.12.2009
18:16
smile
[132]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

no c'mon pit, dawaj jeszcze, ostatnio mało co flame'owałem, możemy się wyzywać!

jesteś L-A-M-U-S-E-M!

your move, Bmw.

10.12.2009
18:20
[133]

PitbullHans [ Legend ]

Z ludźmi na Twoim poziomie nie rozmawiam, nawet gdybym nie miał już nic innego do roboty na tym świecie.

spoiler start
Wiesz gów.. się nie dotyka.
spoiler stop

10.12.2009
18:21
[134]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

...

zawiodłem się :(

pit, wielki prowokator, mistrz ciętych ripost, wszechwiedzący i zawsze mający w zanadrzu jakąś genialną odpowiedź odpuszcza.

fuck.

10.12.2009
18:21
smile
[135]

mefsybil [ Legend ]

10.12.2009
18:23
smile
[136]

faner [ Druid Ewenement ]

adrem - uważaj cwelu, bo ci z kumplami tak mordę objiemy, że będziesz nią driftował po betonie... cwelu.

10.12.2009
18:26
[137]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

:)

jest tu jeszcze większe gówno niż myślałem. ale spoko, ostatnio nie chce mi się wpisywać do różnych debilnych wątków, to chociaż tutaj się trochę pobawię.

10.12.2009
18:27
smile
[138]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Muszę napisać na jutro referat z religii (chyba nadal mam zagrożenie), a mam nieogarniętą ochotę pograć w Asasyna...

10.12.2009
18:32
smile
[139]

faner [ Druid Ewenement ]

[137]

Gówn* to **** ** *******. Domyśl się sam. Wiem że sobie nie poradzisz, bo to jest bardziej skomplikowane od Enigmy.

10.12.2009
18:33
smile
[140]

raphunder [ Legend ]

Dobra Adrem lamusie, wyjazd stąd, jeśli Ci się tu nie podoba

Faner, z dnia na dzień twoje riposty są coraz bardziej cięte, widzę progres ziomie!

10.12.2009
18:34
[141]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

wejdz na gg ;p

10.12.2009
18:34
smile
[142]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

uważaj cwelu, bo ci z kumplami tak mordę objiemy, że będziesz nią driftował po betonie... cwelu.

Jak to groźnie zabrzmiało!

10.12.2009
18:35
[143]

mefsybil [ Legend ]

Ciekawe skąd wiedzą że jest cwelem, hm, odpowiedź chyba może być tylko jedna.

10.12.2009
18:36
smile
[144]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...


[edit]
Właśnie zobaczyłem, że ten referat ma być na 18.12....
Biorę się za granie ;D

10.12.2009
18:36
[145]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

No ciekawe skąd wiedzą... :|

MEF MIALES NIKOMU NIE MOWIC!!!!!!!!1

10.12.2009
18:37
smile
[146]

raphunder [ Legend ]

Ciekawe skąd wiedzą że jest cwelem, hm, odpowiedź chyba może być tylko jedna.

On nawet nie zna znaczenia tego słowa pewnie.

10.12.2009
18:39
smile
[147]

kęsik [ Legend ]

Fajna gatka się wywiązała.

10.12.2009
18:41
smile
[148]

raphunder [ Legend ]

Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...

Chyba wszyscy ją ogarnęli, a chociaż większość :P

10.12.2009
18:42
smile
[149]

szymonmac [ Legend ]

[ed] To już nieważne...

10.12.2009
18:44
[150]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Widzę na Xfire że gra w pierwszą część :)

10.12.2009
18:47
smile
[151]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Darek --> Przed chwilą pomyślałem o tej trzeciej możliwości ;P


szymon --> Jestem tak zajebisty, że nie mam konsoli, a gram w Asasyna

10.12.2009
18:47
[152]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Albo nikt nie ogarnął ironii w postach adrema, albo tylko ja nie wziąłem na poważnie jego wypowiedzi...

Ja też ogarnąłem! :):):)

Dobra, łeb zgoliłem na łysinkę, idę się wykąpać już i chwilkę chyba zagram :P

10.12.2009
18:47
smile
[153]

raphunder [ Legend ]

[150]

Miałeś iść pisać opoiwadanie, a guru Faner Cię tu nie chce! Co tu robisz?!


Tadek ---> Jakiej?

10.12.2009
18:51
smile
[154]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Jak mam kur... pisać opowiadanie, jak te cholerne długopisy ciągle się wypisują :|

Do dupy z takim życiem, idę po żyletki :(

10.12.2009
18:58
smile
[155]

kęsik [ Legend ]

[ed] To już nieważne...

A o co chodziło?

10.12.2009
19:01
[156]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

,,Masz konsolę że grasz w Asasyna, Kyaku? Jaką?''

Coś takiego.

Liczę, że szymon nie rzuci się na mnie z pazurami za to że ujawniłem tą tajemnicę ;p

10.12.2009
19:17
smile
[157]

kęsik [ Legend ]

Ja mam najlepszą konsolę:D

10.12.2009
19:18
smile
[158]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

moja jest debest. jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest lamusem i tyle.

10.12.2009
19:27
[159]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Wróciłem, lejdis. Chyba sobie zagram. btw. mam dylemat, czy iść jutro ostatni dzień do budy, bo dobrze się czuję, w domu mi się nudzi, a mam 5 lekcji. Co wy byście zrobiły?

10.12.2009
19:30
smile
[160]

kęsik [ Legend ]

Co wy byście zrobiły?

Zależy jakie lekcje ale raczej zostałbym w domku.

10.12.2009
19:30
[161]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Nie mam konsoli. W zupełności wystarcza mi kilka strzelanek na PC.

adrem --> wracasz do formy zią :D

10.12.2009
19:31
[162]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

oj taak, czuję że jestem w swoim żywiole :>

10.12.2009
19:31
smile
[163]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

Tadek ---> Jakiej?

Ano, że wszyscy [prawie] ogarnęli tą ironię, a ja nie ogarnąłem, że wszyscy [prawie] ogarnęli...

10.12.2009
19:32
[164]

faner [ Druid Ewenement ]

adrem - idziesz po te żyletki? niech twoja dusza zrobi przejażdżkę po dupie. cwelu

DRAGON - Ja bym poszedł do budy, ale z drugiej strony 5 godzin?

Już ja wiem co to cwel...


Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - faner
10.12.2009
19:35
smile
[165]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

niech twoja dusza zrobi przejażdżkę po dupie

Już ja wiem co to cwel...

zły dotyk boli całe życie!

10.12.2009
19:38
[166]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


Ano, że wszyscy [prawie] ogarnęli tą ironię, a ja nie ogarnąłem, że wszyscy [prawie] ogarnęli...


W takim razie widzę, że jest jeszcze czwarta możliwość. Tzn. taka, że teraz to ja już nie ogarniam.

10.12.2009
19:39
smile
[167]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

faner --> spieprzaj jeść banany.

10.12.2009
20:18
smile
[168]

kęsik [ Legend ]

DiRT 2 - 8,5/10, Saboteur - 8/10.

Dziwne jest to, że Saboteur chodzi mi lepiej na medium niż na low...

10.12.2009
20:45
smile
[169]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Widzę, że dalej idziemy na dno

10.12.2009
20:47
smile
[170]

raphunder [ Legend ]

Jak zawsze :)

Jak tam w filharmonii było? :D

10.12.2009
20:51
[171]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

A dobrze, trochę się nudziłem w środku, ale generalnie były dobre momenty, że aż chciało się zapętlić i zarapować. Tak sobie kminiłem, że taki Stańko, jakby zgadał się z jakimś MC to pewnie byłby niesamowity rozpierdol

10.12.2009
20:52
smile
[172]

raphunder [ Legend ]

Zagadaj do niego, może Ci bity porobi :P

10.12.2009
20:57
[173]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Kurde, mam jeszcze gorączkę... :/ Jutro chyba jednak zostaję w chacie... :/

10.12.2009
20:57
[174]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

[172] Chciałbym, ale awruk koleś gra koncerty na całym świecie i taki biedny kot z bdg poprosiłby o bity :D

10.12.2009
21:03
smile
[175]

raphunder [ Legend ]

Chyba jesteś skazany na mnie :D

10.12.2009
21:10
[176]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Pierwszy winyl z soulem, nikt nie zniszczy wspomnień

Tet na 'Dużych rzeczach' zdecydowanie pozytywnie.

[175] chyba jo ;D

10.12.2009
21:16
[177]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Dobrej nocy. Jutro piątek, nie zapomnijcie! :)

10.12.2009
21:22
smile
[178]

raphunder [ Legend ]

Pierwszy winyl z soulem, nikt nie zniszczy wspomnień

"Nic" a nie "nikt" :P

10.12.2009
21:25
smile
[179]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]



Taek jaki upizgany :D Ale mam bekę z niego :D

10.12.2009
21:32
smile
[180]

PitbullHans [ Legend ]

[179] - Stare :)

10.12.2009
21:45
[181]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ale ja tego nie widziałem :(

10.12.2009
21:56
[182]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

To źle :(

10.12.2009
22:23
smile
[183]

kęsik [ Legend ]

Branoc dziubaski.

11.12.2009
09:08
smile
[184]

PitbullHans [ Legend ]



Od 6 lat :O Będzie rozpier...

11.12.2009
09:57
smile
[185]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Kto nie poszedł do szkoły?

11.12.2009
10:02
[186]

kali93 [ Isildur ]

Ja:P

11.12.2009
10:10
[187]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

I ja!

11.12.2009
10:54
smile
[188]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Wróciłem panienki!

11.12.2009
11:04
smile
[189]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

i ja...

11.12.2009
11:41
[190]

Kub$ki [ Senator ]

Ja?

11.12.2009
11:46
smile
[191]

faner [ Druid Ewenement ]

PIĄTEK! WINER!!!

[184] - WOW!

11.12.2009
12:59
smile
[192]

kęsik [ Legend ]

A ja się zwolniłem z trzech ostatnich lekcji:P

11.12.2009
13:00
[193]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Fajnie.

11.12.2009
15:01
smile
[194]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Znowu wróciłem! Z Maca :P

11.12.2009
15:04
smile
[195]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ja tu tylko sprzątam.

11.12.2009
15:30
smile
[196]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

11.12.2009
15:31
smile
[197]

kęsik [ Legend ]

11.12.2009
16:03
smile
[198]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Witam

11.12.2009
16:49
smile
[199]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

No cześć!

11.12.2009
16:55
smile
[200]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

11.12.2009
17:22
[201]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Z Rapidshara ssie tak->


Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - Simen_01
11.12.2009
17:42
smile
[202]

raphunder [ Legend ]

Siemaneczko panienki

11.12.2009
18:07
smile
[203]

faner [ Druid Ewenement ]

Romper Stomper to zajebisty film!

11.12.2009
18:11
[204]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

A mi kumpel przyniósł American Pie 7... Oglądał ktoś? Pewnie słaby, ale i tak obejrzę, bo chyba wszystkie oglądałem. Obejrzałbym dziś, ale wiecie, KSW więc no way. :)

11.12.2009
18:19
[205]

faner [ Druid Ewenement ]

DRAGON - Ty idziesz na KSW?

AP 7 jest słabiutki.

11.12.2009
18:31
smile
[206]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Rapideo ;*

11.12.2009
18:35
smile
[207]

kęsik [ Legend ]

DRAGON - Ty idziesz na KSW?

Taa on idzie ale przed TV:)

11.12.2009
18:36
[208]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


DRAGON - Ty idziesz na KSW?


Taa on idzie ale przed TV:)

No właśnie :D

11.12.2009
18:40
smile
[209]

faner [ Druid Ewenement ]

Aaaa...

11.12.2009
19:26
[210]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Myślałem, żeby iść na KSW, ale szkoda mi kasy :P Interesuje mnie tylko walka Pudzian vs. Najman, a resztę pojedynków mam w nosie :P Więc postanowiłem obejrzeć w TV :)

11.12.2009
20:29
smile
[211]

===Schejkimenn=== [ Legend ]



Album Elsiane i Bonobo już do mnie leci, dzięki uprzejmości rapideo.pl. Wypadałoby także ściągnąć w końcu tego Pavora :)

11.12.2009
21:37
smile
[212]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Schejki --> chyba Parova :)

11.12.2009
21:42
smile
[213]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

chyba Parova :)

Ja, naturlich.

11.12.2009
21:45
[214]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

No panowie! 21:45! Lecę po colę i idę na KSW :)

11.12.2009
21:57
smile
[215]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Idę, bo jakaś walka podobno w TV jest :)

12.12.2009
02:04
smile
[216]

kobe47 [ essaywhuman ]

Album Elsiane i Bonobo już do mnie leci

no wreszcie.

kurde, nigdy w RTSy nie grałem, teraz kumple mnie namówili na Wh40k i tniemy przez Sieć - kapitalna gra :D

12.12.2009
02:16
[217]

Kub$ki [ Senator ]

A ja pograłem trochę w DiRT'a 2 i idę spać. Nara.

12.12.2009
08:56
smile
[218]

faner [ Druid Ewenement ]

Walka Pudziana miazga! Te miny...

12.12.2009
09:20
smile
[219]

raphunder [ Legend ]

Nie spać!

12.12.2009
10:30
[220]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

No i Pudzian wymiótł :D Amatorska walka ale ważne, że wygrana :D

12.12.2009
10:36
[221]

PitbullHans [ Legend ]

[220] - I tak wszystkie walki powinny się toczyć :) Może nie w takim tempie ale stylowo, jak taran ;>

12.12.2009
11:04
smile
[222]

kęsik [ Legend ]

Yo!

12.12.2009
11:06
[223]

Naruto Fan PL [ Retired ]

Myślałem że ta walka będzie ciekawsza a tu tylko 50 sec i najman leży chociaż co się dziwić ostro go rąbał pudzian ^_^

12.12.2009
11:51
[224]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


[220] - I tak wszystkie walki powinny się toczyć :) Może nie w takim tempie ale stylowo, jak taran ;>


Przynajmniej było na co popatrzeć, a nie jak jakiś dwóch typów leży na sobie, jakby mieli się dymać i się męczą z tymi dźwigniami :D

12.12.2009
12:08
smile
[225]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Posprzątałem pokój, teraz do sylwestra mogę się opindalać dzień i noc (w sumie robię tak przez cały rok)

12.12.2009
13:45
smile
[226]

kobe47 [ essaywhuman ]



najpiękniejszy utwór w historii i nie powiecie, że nie.

12.12.2009
13:50
smile
[227]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

no jaasne, że powiemy.

12.12.2009
13:52
smile
[228]

kobe47 [ essaywhuman ]

lamusy się nie liczą.

12.12.2009
13:54
smile
[229]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

mówisz sam o sobie że sam się nie liczysz?!?!

12.12.2009
13:55
[230]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Początek jest dupy i koniec....

12.12.2009
13:56
smile
[231]

Naruto Fan PL [ Retired ]

Nie powiem, że nie.

:)

12.12.2009
13:58
[232]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

nie no, nie mówcie, walka była spoko ;)

12.12.2009
14:11
smile
[233]

raphunder [ Legend ]

Yo! Tak w ogóle to mieliśmy dzisiaj z halfem smarta odwiedzić, ale ten dureń zaspał i nici z naszego jarania. Może to i dobrze, bo mi się hajs kończy :P

12.12.2009
14:27
smile
[234]

faner [ Druid Ewenement ]

lamusy się znowu kłócą :|

12.12.2009
14:52
smile
[235]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

OLABOGA!! Gol przez chwilę nie działał!!!

12.12.2009
15:01
smile
[236]

raphunder [ Legend ]

lamusy się znowu kłócą :|

Gdzie??

12.12.2009
15:15
smile
[237]

faner [ Druid Ewenement ]

Przeżyłem traumę, Gol padł :\

12.12.2009
15:45
[238]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Get a life

12.12.2009
15:58
smile
[239]

kęsik [ Legend ]

Wczoraj/dziś w nocy też nie działał...

12.12.2009
15:59
smile
[240]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Ciekawe ile samobójstw byłoby, żeby gol upadł na tydzień, kurde nie wyobrażam sobie tej chwili.

12.12.2009
16:07
smile
[241]

Kub$ki [ Senator ]

A ja dalej jadę w DiRT'a 2 i jest fajnie

12.12.2009
16:11
smile
[242]

kęsik [ Legend ]

Fajnie Kub$ki.

12.12.2009
16:12
smile
[243]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

A ja w Left4Dead 2

12.12.2009
16:20
[244]

Kub$ki [ Senator ]

No wiem że fajnie.

12.12.2009
16:54
[245]

PitbullHans [ Legend ]

Ho, ho, ho.


Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - PitbullHans
12.12.2009
17:10
smile
[246]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

A ja sobie wcinam normalnie mleko w proszku na sucho :D Mordę mam tak zalepioną, jak franca :D

12.12.2009
17:24
smile
[247]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Jak ja uwielbiam zakupy świąteczne w hipermarketach\domach handlowych! Ta masa ludzi, która najwyraźniej nie wie, co ze sobą zrobić (szczerze? iść kupić worek, wejść do niego i się zawiązać, a potem poprosić kogoś z rodziny, aby wrzucił worek - razem z tobą - do rzeki. Chociaż mniejsze kolejki do kasy byłby, zdecydowanie), Ci nasi piękni, roześmiani polscy emeryci, którzy jak hieny dopadają do wolnych kolejek, albo podnoszą wielki harmider o to, że niechcący dotknęło się ich lekko wózkiem (ciężko jest wymanewrować wózkiem, gdy ludzi kupa (najczęściej stojących na środku drogi, jak dupy wołowe, prosząc o to, aby ktoś im wpierdolił w te głupie ryje), a w wózku cała zgrzewka napojów gazowanych (wyskokowych jeszcze nie), mąki i cukru. Tak to jest, gdy się dostanie talony do zrealizowania, które nigdy nie wystarczają, tak btw. Te piękne, ułożone zgodnie z zasadami Feng Shui - zabawki, buciki, chodzące pieski, sikające lale. Po prostu serce napawa się tym ślicznym widokiem (i rośnie to serduszko, rośnie). I na końcu - wisienka na podgniłym, weselnym torcie. Panowie z super-hiper-mega-wypaśnymi wycieraczkami do samochodu, dzięki którym nasza przednia szybka będzie czysta i lśniąca (Bożena "Za jeden grosz można umyć piętnaście talerze" Dykiel ze swoim Purem, czy Pan Irek mogą się zasypać w ziemi, czekając na koniec świata). Panowie bezdomni też są milusi - podejdzie Ci tak - na oko - 25-latek, silny, zdrowy, pełen entuzjazmu i zapyta o to, czy może odciągnąć wózek z powrotem do miejsca depozytu (or something) i wziąć te 5, 2, 1 zł, które siedzi w koszu. Oczywiście ten uprzejmy jegomość, nie weźmie swojej - kurwa - szanownej pupy i się nie ogarnie, aby poszukać w końcu jakiegoś uczciwego zarobku. Tylko będzie nachodził i żebrał. Ja jebię.


spoiler start
Przepraszam wszystkich za ten post, ale w jedynym dniu, w którym moglem się w końcu wyspać, zostałem obudzony o 5.00 rano, w celu który przetoczyłem u góry. Przepraszam.

12.12.2009
17:32
smile
[248]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Nie pozostaje mi nic innego jak napisać

[*]

12.12.2009
17:45
smile
[249]

faner [ Druid Ewenement ]

DRAGON - Błagam wbij na gg.

12.12.2009
18:15
smile
[250]

faner [ Druid Ewenement ]

DRAGON - THX :). Już działa.

12.12.2009
19:32
smile
[251]

faner [ Druid Ewenement ]

DRAGON - WEJDZ NA GG!!!

Chyba że wy mi pomożecie ziomki. Poszukuję spolsznia do Modern Warfare 2, takiego które mało zajmuję. Miałem takie jedno, ale mi się gdzieś zakopało :(. Spolszczenie było na chomikuj, zajmowało ok 2-3 mb. Było to spolszcznie by_OZZY. Chyba wcześniejsza wersja, z instalką! Bo nie widzi mi się ściągać 3gb :|

12.12.2009
19:33
[252]

PitbullHans [ Legend ]

Było to spolszcznie by_OZZY.

Ono i tak nie działało, a wierz mi jestem bardzo pewnym źródłem informacji w tych sprawach.
Działające jest tylko to ponad 3GB.

12.12.2009
19:36
smile
[253]

faner [ Druid Ewenement ]

Pit - God, weź mnie nie dobiajaj :/

12.12.2009
20:11
smile
[254]

kęsik [ Legend ]

Poszukuję spolsznia do Modern Warfare 2

MW 2 jest od razu po polsku!!!!

spoiler start
Nie można było ściągnąć MW2 PL?
spoiler stop


Było to spolszcznie by_OZZY.

Do DiRTa 2 mam takie:P

12.12.2009
20:29
[255]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

To ucz się języków a nie płaczesz o spolszczenie.

Jeszcze tydzień i święta...

12.12.2009
21:06
[256]

PitbullHans [ Legend ]

Hue, hue, hue, hue.


Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - PitbullHans
12.12.2009
21:26
[257]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

256, zajebiście, staje Ci na te wyniki?

12.12.2009
21:28
[258]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

fryzjer, jesteś mój człowiek. zdecydowanie.

12.12.2009
21:34
[259]

PitbullHans [ Legend ]

256, zajebiście, staje Ci na te wyniki?

Fhui. Teraz ja: Fajnie jest być idiotą?

12.12.2009
21:38
[260]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Teraz ja: Fajnie jest być idiotą?

Zajebiście, fejmu co nie miara, dupy lecą, bro się leje więc nie narzekam

12.12.2009
21:40
[261]

PitbullHans [ Legend ]

To fajnie.

12.12.2009
22:03
[262]

Qverty™ [ Legend ]

Jak widze karczma sięgnęła dna. Co tu zaglądam( a wbrew pozorom, przestałem pisac ale zaglądam) to sam flame się leje. A to jakieś głupie dzieciory typu adrem i faner się kłócą, wyzywają od lamusów jak przedszkolaki, albo Fryzjer klnie i jara się że dupy na niego lecą i chleje browara tworząc 10 konto bo na poprzednie 9 dostał bana...dno i wodorosty.

Wypisuje się bo to już nie to samo co kiedyś. Żegnam...Panowie wstyd.

Poprzedzając kolejne posty typu: Fajnie

Nie..wcale nie jest fajnie.

12.12.2009
22:08
smile
[263]

szymonmac [ Legend ]

Właśnie z powodów wymienionych przez Qverty'ego przestałem teraz praktycznie pisać w Leniwej.

Klimat mnie po prostu teraz irytuje. Wiem, że w sumie późno, kiedy tego klimatu podobno nie było, ale teraz jest naprawdę kiepsko. A ostatnie 2 części to kompletna masakra.

Krótko mówiąc:
<-------[262]

12.12.2009
22:14
[264]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]



Leniwa Karczma, część 102: Leczymy kaca po jubileuszu. - Pan Fryzjer
12.12.2009
22:15
smile
[265]

faner [ Druid Ewenement ]

Ech, nie jest tak źle, większość rozumiem :). Dziś w nocy jeszcze skończe MW 2.

12.12.2009
22:22
[266]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Byś kupił oryginał to byś miał po polsku, ale po co skoro są torrenty i cracki, nie? A chcesz cheaty może?

12.12.2009
22:29
[267]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

AIDIDPl-->

Prawilniak.

spoiler start
Dwa żubry i spokój
spoiler stop

12.12.2009
22:59
smile
[268]

raphunder [ Legend ]

Kurwa mać.

12.12.2009
23:11
[269]

raphunder [ Legend ]

A wy gdzie wszyscy?

12.12.2009
23:14
smile
[270]

k42a_ [ The Blues ]

<- [264]

Jedna głupia karczma to nie całe życie, ludzi dajcie na luz...

12.12.2009
23:17
[271]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

obecny, ale idzie spać

12.12.2009
23:18
[272]

raphunder [ Legend ]

Już?

12.12.2009
23:59
smile
[273]

kęsik [ Legend ]

A wy gdzie wszyscy?

Ja np. to rozpierdalam nazistów:D

13.12.2009
01:12
smile
[274]

kobe47 [ essaywhuman ]

ja rozpieprzałem Eldarów, ale też idę spać.

13.12.2009
01:16
smile
[275]

kęsik [ Legend ]

Branoc.

13.12.2009
08:34
[276]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

A to jakieś głupie dzieciory typu adrem i faner się kłócą, wyzywają od lamusów jak przedszkolaki,

Japier... jaka z was jest pieprzona banda hipokrytów :) Wszystko było ok, lamusowałem z kobe i innymi z IQ powyżej 0, wszyscy czaili ironię, tylko wpieprzył się Pit Wielki Prowokator Mistrz Flejmu I Wszystkiego oraz faner, który jest bardziej tępy niż ustawa przewiduje.

Nic się nie zmieniłeś mistrzu grzegorzu, powiedz jeszcze że jestem młodszy i się nie znam :)

13.12.2009
08:38
smile
[277]

faner [ Druid Ewenement ]

Czas zgonu 3:17, CoD 6 na Hard, w siedem godzin =O

13.12.2009
09:42
[278]

PitbullHans [ Legend ]

[276] - O co Ci chodzi dzieciaku?

13.12.2009
09:43
[279]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

chapaj dzide


BATMAN: AA 2 ZAPOWIEDZIANY!!!1

ale się podjarałem :o

13.12.2009
11:42
smile
[280]

kęsik [ Legend ]

Dobry!

CoD 6

Sorry bro ale nie ma czegoś takiego...

BATMAN: AA 2 ZAPOWIEDZIANY!!!1

CO?? GDZIE?? JAK?? KIEDY??

13.12.2009
12:44
[281]

mefsybil [ Legend ]

Proszę wypisać mnie z listy leniwców od następnej części.

13.12.2009
13:19
[282]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Z ciekawostek - Rezydencja też padła po jubileuszu :)

13.12.2009
13:27
[283]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Ja też wypierdalam stąd ej VNM nara.

13.12.2009
17:10
smile
[284]

kyaku [ Leniwy Tadeusz ]

... i cisza jest w wiolinie, cisza przeraźliwa...

13.12.2009
17:30
[285]

mefsybil [ Legend ]

Przeczytałem parę postów wyżej i trudno nie zgodzić się z adremem.

13.12.2009
17:37
[286]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Proszę wypisać mnie z listy leniwców od następnej części.
Ja też wypierdalam stąd ej VNM nara.


Ale dlaczego to my mamy się przez jakiś leszczyków wynosić z karczmy? Przecież to my ją ciągniemy, to dzięki nam ona odżyła i jest teraz, więc może lepiej wywalić stąd tych, co najbardziej niszczą ją swoimi bezsensownymi postami, a nie się wynosić i dać zrobić z tej karczmy legowisko spamerów i trolli.

13.12.2009
17:38
smile
[287]

raphunder [ Legend ]

Dobrze Dragon gada! Fuck The System Smoku!!

13.12.2009
17:39
[288]

mefsybil [ Legend ]

Wywalić się nie da, bo odrzuceni w realu już nie dadzą się odrzucić na forum dyskusyjnym.

13.12.2009
17:43
[289]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Przeczytałem parę postów wyżej i trudno nie zgodzić się z adremem.

zawsze trudno się ze mną nie zgodzić ;>

13.12.2009
17:44
[290]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dobrze Dragon gada! Fuck The System Smoku!!

\m/(-_-)\m/


Wywalić się nie da, bo odrzuceni w realu już nie dadzą się odrzucić na forum dyskusyjnym.

No to trzeba po prostu ich olać albo po prostu grzecznie wyprosić, bo tu już się normalnie nie da pogadać...

13.12.2009
17:45
smile
[291]

raphunder [ Legend ]

Czyli co? Rozpoczynamy operację ratowania Leniwej Karczmy pod kryptonimem Over Lord?

13.12.2009
17:46
[292]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

kambek jak dzejzi?

13.12.2009
17:47
smile
[293]

szymonmac [ Legend ]

No to trzeba po prostu ich olać albo po prostu grzecznie wyprosić, bo tu już się normalnie nie da pogadać...

Tak... A pamiętasz jak było z Monterą? Teraz pewnie będzie tak samo.

Ale dlaczego to my mamy się przez jakiś leszczyków wynosić z karczmy? Przecież to my ją ciągniemy, to dzięki nam ona odżyła i jest teraz, więc może lepiej wywalić stąd tych, co najbardziej niszczą ją swoimi bezsensownymi postami, a nie się wynosić i dać zrobić z tej karczmy legowisko spamerów i trolli.

Szczerze? To dla tej karczmy dobra byłaby już tylko eutanazja.
Był kiedyś pomysł, żeby zostawić Leniwą spamerom, a założyć nową.

Być może nie wyjdzie, ale wg mnie to najlepszy pomysł.

13.12.2009
17:48
[294]

mefsybil [ Legend ]

Proponuję "Kryptonim 'Uratowanie Tratowanej Agencji Sadystycznej'" w skrócie KUTAS.

13.12.2009
17:50
smile
[295]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[294]

13.12.2009
17:52
[296]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Czyli co? Rozpoczynamy operację ratowania Leniwej Karczmy pod kryptonimem Over Lord?

Może nazwa mefa troszkę lepsza? :P Mam nawet pomysł na podtytuł do następnej części :P

spoiler start
K.U.T.A.S. - Czyli nieupoważnionym wstęp wzbroniony!
spoiler stop


O ile się zmieści :P


Szczerze? To dla tej karczmy dobra byłaby już tylko eutanazja.
Był kiedyś pomysł, żeby zostawić Leniwą spamerom, a założyć nową.

Być może nie wyjdzie, ale wg mnie to najlepszy pomysł.


Ne wiem, ja mam do Leniwej duży sentyment, ale ja się dostosuję ;)

13.12.2009
17:59
smile
[297]

szymonmac [ Legend ]

To co w końcu robimy?

13.12.2009
18:00
[298]

PitbullHans [ Legend ]

To co w końcu robimy?

Pod siebie.

13.12.2009
18:00
[299]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

ja się potnę, nie wiem co z wami ;|

13.12.2009
18:01
smile
[300]

raphunder [ Legend ]

Nic. Chwasty olewamy i żyjemy dalej.

13.12.2009
18:01
smile
[301]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

Palmy gównażerię! Na stosie!

13.12.2009
18:10
[302]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

To co w końcu robimy?

No właśnie... Właśnie nic! Bo to jest tylko gadanie i jak zwykle nic nie zrobimy. Po prostu nie możemy wywalić nikogo z tej karczmy, choć nie wiem, jak byśmy tego chcieli. Pozostaje nam tylko albo się męczyć z przebywającymi tu idiotami albo zrobić nową karczmę, którą i tak pewnie nawiedzą...

13.12.2009
18:17
[303]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?

13.12.2009
18:20
[304]

PitbullHans [ Legend ]

Czyli, co robimy listę osób do ignorowania i absolutny zakaz ripostowania ich postów?

W takim wypadku zostają tylko 3 osoby.

13.12.2009
18:21
[305]

raphunder [ Legend ]

No, ja, ja i ja.

13.12.2009
18:22
[306]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Pit Wielki Prowokator I Mistrz Ripost Wszelakich->wiesz już, że jesteś na straconej pozycji, c'nie? to dlatego tak się zachowujesz. jak komuś usuną posta, to też się pluje i łamie regulamin dalej. dziwne.

13.12.2009
18:27
[307]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ej co tu się wyprawia? Leniwa się rozpada?

13.12.2009
18:42
smile
[308]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

To jak? Robimy tą nową karczmę nie dla frajerów, czy robimy nową część, bo mi net zacina.

13.12.2009
18:47
[309]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Ja tam się dostosuję :) Nie wiem jak reszta.

13.12.2009
18:49
[310]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

ja lubię placki. lubicie?

13.12.2009
18:54
smile
[311]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

ja lubię placki.

Krowie chyba!

13.12.2009
18:57
smile
[312]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Elo!

13.12.2009
19:06
smile
[313]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Rap mówi, żebyście się zamknęli!

13.12.2009
19:24
[314]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Rap mówi, żebyście się zamknęli!

Rap ssie.

:D

Zakładajcie nową część

13.12.2009
19:29
smile
[315]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

masz coś do mojego człowieka? zaraz się do ciebie przejdę!

13.12.2009
19:39
smile
[316]

kęsik [ Legend ]

Milutko tu:)

13.12.2009
19:55
smile
[317]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ehh... Widzę, że frajernia pełną gębą....

13.12.2009
20:08
smile
[318]

raphunder [ Legend ]



I nie ma mocnych :D

13.12.2009
20:26
smile
[319]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

O.S.T.R. w moim mieście dziewczynki :D

Rap ssie. [2]

13.12.2009
20:39
[320]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

Schejk props

13.12.2009
21:44
[321]

Qverty™ [ Legend ]

DRAGON--->co do pomysłu żeby wywalić gówniażernię to nie da się go wykonać. Założymy nowa karczmę i i tak dalej wejdą i będę flejmami rzucac. Dopóki admin nie wprowadzi magicznej opcji która istnieje na większości for na tym świecie tylko nie na tym czyli "ignoruj usera".

Szczerze? Ta karczma była normalna dopóki nie wbił tu adrem, faner i dopóki Fryzjer nie założył któregoś z kolei konta i nie stoczył się na dno. Poprostu niektórzy nie rozumieją że wyzywanie się od lamusów nie jest fajne dla ludzi którzy mają rozum na poziomie przynajmniej 14latka, niektórzy nie rozumieją że chwalenie się na lewo i prawo że chleje się browara albo idzie gdzieś z "dupą" też nie jest fajne, niektórzy nie rozumieją że przeklinanie co drugiego słowa jest dla ludzi którzy nie potrafią się wypowiedzieć i nie mają nic do powiedzenia.

Gdzie są te dyskusje na poziomie z leniwej sprzed roku? Przyznaje ja wielokrotnie wchodziłem w konflikty głównie z mefem ale nasze kłótnie były przynajmniej na jakimś poziomie, nie obrażaliśmy się tylko dyskutowaliśmy.

Ale po co ja to pisze. Zaraz ktos wyzwie mnie od lamusa, napisze że karczma to nie całe życie, żebym poszedł się wypłakac albo żebym spier*****. I tak ci do których skierowane sa moje słowa nie zrozumieją przekazu bo mają IQ na poziomie skórki od banana.

Jeżeli nic się nie zmieni to nie pozostanie mi nic inego jak kliknąć "ignoruj wątek" bo poprostu nie zniosę chamstwa i plebsu nie trawię.

13.12.2009
21:50
smile
[322]

kęsik [ Legend ]

Ta karczma była normalna dopóki nie wbił tu adrem, faner i dopóki Fryzjer nie założył któregoś z kolei konta i nie stoczył się na dno.

Mef to napisałby, że Leniwa zaczęła upadać gdy ja wbiłem... Ale nawet dobrze prawisz Qverty.

13.12.2009
21:53
[323]

Pan Fryzjer [ Pretorianin ]

bez kitu jestem al dente tej karczmy :D ciekawe kto skuma

13.12.2009
22:04
[324]

Kub$ki [ Senator ]

Tylko ja nie rozumiem Qverty co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi nie musi oznaczać że są największym gównem bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik, co raz bardziej wkurzający pitbull no i... raphunder - bo ssie ;).


bez kitu jestem al dente tej karczmy

W sensie najmiększa faja? ;]

13.12.2009
22:05
[325]

Chris_Martin [ rogalinho ]

I rogal by mógł wrócić, co nie?;]

13.12.2009
22:06
smile
[326]

kęsik [ Legend ]

bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik

Człowiek Mefa się odezwał...

13.12.2009
22:08
[327]

Kub$ki [ Senator ]

[326] i każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.


I rogal by mógł wrócić, co nie?
Nie znam gościa :).

13.12.2009
22:10
smile
[328]

kęsik [ Legend ]

[326] i każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.

Dobra. Idę.

13.12.2009
22:12
[329]

szymonmac [ Legend ]

co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi

Mnie osobiście faner denerwuje takimi postami jak np. [43], [51], czy [64]

Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/

I jak ktoś kiedyś pisał, że nie wpuszczamy nowych, bo jesteśmy jakiś VIP-ami, czy coś takiego, ale to nie o to chodzi. Chodzi o tych nowych, który do karczmy nie wnoszą nic oprócz nie potrzebnego spamu i odnoszenia się do siebie jako osoby lepszej od innych. Nikomu niepotrzebny lans.

13.12.2009
22:14
[330]

Qverty™ [ Legend ]

Tylko ja nie rozumiem Qverty co ty masz do adrema i fanera to że są najmłodsi nie musi oznaczać że są największym gównem

Nie rozumiesz? Poczytaj ich wypowiedzi to zrozumiesz. Jeszcze nie przeczytałem ani jednego postu adrema albo fanera który wniósłby coś mądrego do tej karczmy...

Do kęsika akurat nic nie mam...

każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.

Niby dlaczego? Masz jakieś konkretne argumenty? Bo tym razem to ja nie rozumiem o co ci biega...w czym ci kęsik przeszkadza?

13.12.2009
22:15
smile
[331]

Santi11 [ Legionista ]

Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/

eeee on ma 13...

13.12.2009
22:17
[332]

szymonmac [ Legend ]

Wielki 12-letni gangsta skinhead się znalazł :/

eeee on ma 13...

A co za różnica?

Właśnie o to mi chodzi... Wniosłeś coś do tematu tym postem? Tak bardzo był potrzebny? :/

13.12.2009
22:20
[333]

raphunder [ Legend ]

Jeszcze nie przeczytałem ani jednego postu adrema albo fanera który wniósłby coś mądrego do tej karczmy...

Dobra, już nie bądź taki Mensa, faner to dzieciak, który do tego towarzystwa w ogóle nie pasuje, przez co może co niektórych denerwować, ale adrem to inteligentny człowieczek, który często w tej karczmie w swoich ironiach jest nierozumiany. Idzie z nim pogadać, a jeśli chcesz szukać czegoś mądrego w tej karczmie to znajdziesz to około 70 części wstecz.

13.12.2009
22:23
smile
[334]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

A kto robi nową część ?

13.12.2009
22:35
[335]

Kub$ki [ Senator ]

każdym swoim kolejnym postem udowadniasz że powinieneś sobie iść.

Niby dlaczego? Masz jakieś konkretne argumenty? Bo tym razem to ja nie rozumiem o co ci biega...w czym ci kęsik przeszkadza?



Bo pamiętam te furie kęsika na brak Polskiego dubbingu w Risenie i jak zarzekał się że nie kupi gry (i tak pewnie kupił) no i jeszcze to gdy stracił ze dwa pkt. w rankingu, mówił że odchodzi z forum, mówił jaki ten GOL jest zły (oh oh oh).
Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.
W wakacje każdego nowego który się tu wpisał raczył tekstem "wypierdalaj", przez co może straciliśmy kogoś wartościowego.

Te i inne jego wyczyny sprawiły ze go nie lubię.

13.12.2009
22:38
smile
[336]

Santi11 [ Legionista ]

Bo pamiętam te furie kęsika na brak Polskiego dubbingu w Risenie i jak zarzekał się że nie kupi gry (i tak pewnie kupił)

Kupił ale nie dał ani grosza Cenedze "Poland"

no i jeszcze to gdy stracił ze dwa pkt. w rankingu, mówił że odchodzi z forum, mówił jaki ten GOL jest zły (oh oh oh).

Jak mu podwineli ponad 20 to też chciał no ale co z tego?

Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.

No i co w związku z tym?

W wakacje każdego nowego który się tu wpisał raczył tekstem "wypierdalaj", przez co może straciliśmy kogoś wartościowego.

Nie tylko on!

13.12.2009
22:40
smile
[337]

szymonmac [ Legend ]

kęsik---> Po co używasz drugiego konta?

13.12.2009
22:44
[338]

Kub$ki [ Senator ]

kęsik---> Po co używasz drugiego konta?

Bo tamtym napisał że wychodzi. Słowny chłopak jest, nie ma co.

13.12.2009
22:46
[339]

mefsybil [ Legend ]

Ja straciłem 60 punktów rankingu i jedyne co zrobiłem to po prostu głupio się uśmiechnąłem.

Jego standardowe riposty czyli skopiowanie czyjejś odp. i dodanie białej emoty.
No i co w związku z tym?


To, że spamujesz.

14.12.2009
07:32
smile
[340]

PitbullHans [ Legend ]

bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik, co raz bardziej wkurzający pitbull no i... raphunder - bo ssie ;).

Przytocz argumenty, bo takie gadanie wiesz gdzie możesz sobie wsadzić. Rozumiem, że mogły się nie podobać flame'y z mef'em ale to było dawno. Obecnie udzielanie się przeze mnie tutaj jest znikome.

Najbardziej mnie rozbawiło:

bo dla mnie pierwszy polecieć powinien kęsik


Napisałbym coś jeszcze ale mi się nie chce. Bo przecież i tak was to gó*no obchodzi albo, fajnie.

14.12.2009
12:02
smile
[341]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9790130&N=1

A ja zrobiłem nową, bo mi tnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.