
edi1600 [ Legionista ]
Jaką grę polecielibyście na xboxa 360???
Witam !!!
Chciałem was zapytać jaką grę polecielibyście na xboxa 360 cena nie gra roli. Najlepiej żeby były to nowe gry. Czekam na odpowiedz.
Semir [ 11 ]
Sub_Zerox [ Pretorianin ]
ooo bracie gier jest tak dużo że musisz uściślić wymagania co do owej gry

edi1600 [ Legionista ]
Zależy mi na grze typu Gta tekken 6 czy assasin creed 2, Gta 4 przeszedłem na tym weekendzie teraz wziąłem się za Burnout Paradise. Słyszałem ze GTA Episodes from Liberty City to niezła gra . Ale sam niewiem bo tyle teraz fajnych gier . :)
Sub_Zerox [ Pretorianin ]
hmm to może Street Fighter IV ? Ninja Gaiden II ? albo albo ... Prototype, Fable II ?
kubomił [ Legend ]
GTA: EFLC

edi1600 [ Legionista ]
Sub_Zerox
hmm to może Street Fighter IV ? Ninja Gaiden II ? albo albo ... Prototype, Fable II ?
Z tych gier to tylko prototype jest w moim guscie

Oromu [ Generaďż˝ ]
Najnowsza Prince of Persia, AC (2) Fabla 2 nie polecam, bo sam mam i troche głupi i krótki jest, ale grafika spoko :)