GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mwhahahah :)

07.12.2009
16:10
[1]

EspenLund [ Senator ]

Mwhahahah :)

Od wczoraj mogę legalnie kupowac alkohol haha :)
Wiem że mało Was to interesuje :) Ale cieszyć sie trzeba :-D

Zdrowie!

07.12.2009
16:11
smile
[2]

mefsybil [ Legend ]

A w jakim państwie żyjesz? Bo właśnie czytałem o takich gdzie alkohol mogą pić nawet osoby w wieku 12 lat.

07.12.2009
16:11
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Wiem że mało Was to interesuję :)

Szkoda, że słownika jeszcze nie chcą Ci sprzedać.

07.12.2009
16:13
smile
[4]

czarli_122 [ Konsul ]

Jakoś ja mam 16lat i sprzedają mi piwo ;D

07.12.2009
16:14
[5]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Możesz już kupować legalnie? Nie ma się z czego cieszyć, od tej pory już nie będzie smakować tak dobrze.

07.12.2009
16:19
smile
[6]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Twoje zdrowie zią.

dVk - no offence, ale pewnie więcej niż Ty i Pitbull razem wzięci :)

07.12.2009
16:27
[7]

dVk. [ me gusta ]

Co miales z polaka?

07.12.2009
16:32
[8]

EspenLund [ Senator ]

GOLowe cwaniaki ;-)

07.12.2009
16:39
smile
[9]

tankem3 [ Senator ]

Najlepszego !

aż dziwne że po wczorajszej imprezie juz nie jesteś na kacu

07.12.2009
17:07
[10]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Zachlaj sie na smierc jak inni tutaj

07.12.2009
17:10
[11]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

aż dziwne że po wczorajszej imprezie juz nie jesteś na kacu

Imprezę pewnie zrobi w sobotę ;)

07.12.2009
17:14
[12]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Swietna wiadomosc,ja moge juz od dluzszego czasu i sie nie chwale.

Nie sztuka jest mozliwosc kupowania alkoholu tylko posiadanie pieniedzy na niego....

07.12.2009
17:15
[13]

.:Jj:. [ Legend ]

Dzięki tej informacji me życie nabrało kolorów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.