GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak połączyć Ipod touch'a z liveboxem?

07.12.2009
15:40
[1]

fruktoza89 [ Chor��y ]

Jak połączyć Ipod touch'a z liveboxem?

Mi nie działa,wpisuje hasło takie jakie mam i nic. Co robić?

07.12.2009
15:46
[2]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

W panelu liveboxa wyłącz filtrowanie MAC bo jest niepotrzebne, albo po prostu w chwili połączenia naciśnij ten przycisk na obudowie odpowiadający za dodanie MAC do bazy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.