fruktoza89 [ Chor��y ]
Jak połączyć Ipod touch'a z liveboxem?
Mi nie działa,wpisuje hasło takie jakie mam i nic. Co robić?
Slow Motion [ Generaďż˝ ]
W panelu liveboxa wyłącz filtrowanie MAC bo jest niepotrzebne, albo po prostu w chwili połączenia naciśnij ten przycisk na obudowie odpowiadający za dodanie MAC do bazy.