GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z uruchomieniem Windowsa

07.12.2009
14:46
[1]

Dareczek85 [ Pretorianin ]

Problem z uruchomieniem Windowsa

Posiadam oryginalny Windows XP Pro, SP3

Problem jest następujący: po włączeniu komputera za 1szym razem Windows zatrzymuje się na ładowaniu, gdy wyskakuje jego nazwa WINDOWS XP i nie przelatują dalej niebieskie prostokąciki pod napisem (mam nadzieje, że użytkownicy XP wiedzą o co chodzi). Dopiero po restarcie ładuje się normalnie, z tym że zawsze jest pytanie czy uruchomić go w trybie awaryjnym itp czy normalnie. Jest to bardzo uciążliwe.. Po tym zabiegu wszystko działa poprawnie. Czy ktoś zna odpowiedź na tą zagadkę? co należy zrobić lub jakie są przyczyny?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.