Dareczek85 [ Pretorianin ]
Problem z uruchomieniem Windowsa
Posiadam oryginalny Windows XP Pro, SP3
Problem jest następujący: po włączeniu komputera za 1szym razem Windows zatrzymuje się na ładowaniu, gdy wyskakuje jego nazwa WINDOWS XP i nie przelatują dalej niebieskie prostokąciki pod napisem (mam nadzieje, że użytkownicy XP wiedzą o co chodzi). Dopiero po restarcie ładuje się normalnie, z tym że zawsze jest pytanie czy uruchomić go w trybie awaryjnym itp czy normalnie. Jest to bardzo uciążliwe.. Po tym zabiegu wszystko działa poprawnie. Czy ktoś zna odpowiedź na tą zagadkę? co należy zrobić lub jakie są przyczyny?