GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin Klucz rejestracji

07.12.2009
14:45
[1]

bustamante [ Legionista ]

Wiedźmin Klucz rejestracji

Witam, mam pytanie
Chciałem zarejestrować grę. Klucz rejestracji CD Projekt RED jest w instrukcji na okładce z tyłu. Niestety zamazał mi się i widzę tylko końcowe 3 linijki. Da się jakoś odczytać pierwsze ?

07.12.2009
14:46
[2]

krucyskun [ Pretorianin ]

A z kąd mamy wiedzieć skoro nawet zdjęcia nie dałeś.

07.12.2009
14:48
[3]

fajny Książę [ Capo ]

Napisz do CDP.

07.12.2009
14:48
[4]

ProTyp [ For the Horde! ]

Jak zamazał? Daj screena czy cuś :p

Nie wiem jak to wygląda, ale spróbuj lekko rozpuszczalnikiem (jak zobaczysz że schodzi farba z pudełka, nie próbuj dalej!)


Za szkody nie odpowiadam ;d

07.12.2009
14:48
[5]

gtowiec [ Kanapka ]

jak ci mamy pomóc jak nic nie widzimy :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.