pizol87 [ Pretorianin ]
Sprzedam Nokie N73 z 2 GB karta
Mam na sprzedanie moją Nokię, jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i wewnętrznym.
Jestem w stanie wymienić się na SE W950i :) lub jakiś inny ciekawy SE.
Wayn6666 [ Junior ]
ja mam se k800i z nowym softem... wgrane gg i opera 4.2. i 5.0 do przegladania neta. telefon roczny z wszystkim
pizol87 [ Pretorianin ]
szukam telefonu mniej popularnego niż k800, dodatkowo musi mieć bardzo dobry odtwarzacz muzyczny dlatego zależy mi na tel z serii Walkman. Nie musi posiadać aparatu.