GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Nokie N73 z 2 GB karta

07.12.2009
09:15
[1]

pizol87 [ Pretorianin ]

Sprzedam Nokie N73 z 2 GB karta

Mam na sprzedanie moją Nokię, jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i wewnętrznym.
Jestem w stanie wymienić się na SE W950i :) lub jakiś inny ciekawy SE.

07.12.2009
10:17
[2]

Wayn6666 [ Junior ]

ja mam se k800i z nowym softem... wgrane gg i opera 4.2. i 5.0 do przegladania neta. telefon roczny z wszystkim

07.12.2009
10:33
[3]

pizol87 [ Pretorianin ]

szukam telefonu mniej popularnego niż k800, dodatkowo musi mieć bardzo dobry odtwarzacz muzyczny dlatego zależy mi na tel z serii Walkman. Nie musi posiadać aparatu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.