GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro - chcesz coś sprzedac? Szukasz pomysłu na prezent?

06.12.2009
19:38
smile
[1]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Allegro - chcesz coś sprzedac? Szukasz pomysłu na prezent?

Jako ze robie mała wyprzedaz, wpadłem na taki pomysł by zalozyc wątek, w którym GOlowicze by reklamowali swoje aukcje na allegro.. W ten sposób wieksza szansa ze ktoś coś sprzeda, no i miejmy nadzieje ze kupcy rowniez beda zadowoleni ;)
Poza tym, bedzie mozna dopytac sie o dany przedmiot dokładniej, moze potargowac.... :)
Jesli pomysł sie spodoba i bedzie tu dość spory ruch, załoze 2 część.
Wiec zaczynam:
- discman z mp3
- half life episode 1 i 2
- Legia 90 lat mistrzostwa
- NvN2: Maska zdrajcy
- słuchawki do SE
- płyta party
- podkładki pod piwo
- 2 płyty HIM
- spodenki Legii
- ekskluzywny brelok Motoroli
- łańcuch na ręke

06.12.2009
19:41
[2]

Mr_Baggins [ Legend ]

Niektóre faktycznie imponujące. Zastanawiam się nad ekskluzywnym brelokiem motoroli i łańcuchem na rękę. A nie masz może jakiegoś w podobnym guście tylko na szyję? Byłby komplet?

06.12.2009
19:42
[3]

Janczes [ You'll never walk alone ]

niestety jest tylko na ręke.

06.12.2009
19:42
[4]

Lookash [ Legend ]

Co ekskluzywnego jest w breloku?

06.12.2009
19:43
[5]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

[4] No właśnie?

06.12.2009
19:46
[6]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Jak to co? Jest metalowy.

06.12.2009
19:47
[7]

@@@ [ Generaďż˝ ]

Ekskluzywny od excluded, bo zestaw nie zawiera telefonu :)

06.12.2009
19:47
[8]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Dlatego, że jest metalowy to jest eksluzywny? Na pierwszym lepszym targu się taki brelok kupi za 5zł.

06.12.2009
19:50
[9]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

To była ironia ;]

-edit-
Odnosiło się do postu drugiego jak jeszcze widziałem odpowiedzi [6] i dalej ;)

06.12.2009
19:53
smile
[10]

ES_Lechu [ Mocny Mariusz ]

[9]


Allegro - chcesz coś sprzedac? Szukasz pomysłu na prezent? - ES_Lechu
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.