
Janczes [ You'll never walk alone ]
Allegro - chcesz coś sprzedac? Szukasz pomysłu na prezent?
Jako ze robie mała wyprzedaz, wpadłem na taki pomysł by zalozyc wątek, w którym GOlowicze by reklamowali swoje aukcje na allegro.. W ten sposób wieksza szansa ze ktoś coś sprzeda, no i miejmy nadzieje ze kupcy rowniez beda zadowoleni ;)
Poza tym, bedzie mozna dopytac sie o dany przedmiot dokładniej, moze potargowac.... :)
Jesli pomysł sie spodoba i bedzie tu dość spory ruch, załoze 2 część.
Wiec zaczynam:
- discman z mp3
- half life episode 1 i 2
- Legia 90 lat mistrzostwa
- NvN2: Maska zdrajcy
- słuchawki do SE
- płyta party
- podkładki pod piwo
- 2 płyty HIM
- spodenki Legii
- ekskluzywny brelok Motoroli
- łańcuch na ręke
Mr_Baggins [ Legend ]
Niektóre faktycznie imponujące. Zastanawiam się nad ekskluzywnym brelokiem motoroli i łańcuchem na rękę. A nie masz może jakiegoś w podobnym guście tylko na szyję? Byłby komplet?
Janczes [ You'll never walk alone ]
niestety jest tylko na ręke.
Lookash [ Legend ]
Co ekskluzywnego jest w breloku?
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
[4] No właśnie?
koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]
Jak to co? Jest metalowy.
@@@ [ Generaďż˝ ]
Ekskluzywny od excluded, bo zestaw nie zawiera telefonu :)
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Dlatego, że jest metalowy to jest eksluzywny? Na pierwszym lepszym targu się taki brelok kupi za 5zł.
SpaceCowboy [ Jenerał ]
To była ironia ;]
-edit-
Odnosiło się do postu drugiego jak jeszcze widziałem odpowiedzi [6] i dalej ;)