GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o pomoc

06.12.2009
19:26
[1]

zaku abc [ Junior ]

proszę o pomoc

czy ktoś wie czy w trybie menadżerskim fify10 można ustawić piłkarzy aby się nie starzeli? proszę o odpowiedż na meil:[email protected]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.