
yo dawg [ 1979 ]
Do grafików komputerowych i programistów
Witam
Do grafików: Ile mniej więcej, plus minus, pi razy drzwi bierzecie za projekt szaty graficznej strony? Ew. samo logo/top. Ma być nowoczesne, przejrzyste bez zbędnych pierdolników, bajerów itp.
Do programistów pytanie numer dwa: Ile bierzecie za pocięcie takowego szablonu zgodnie z najnowszymi standardami?
Pozdrawiam