GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do grafików komputerowych i programistów

06.12.2009
19:05
smile
[1]

yo dawg [ 1979 ]

Do grafików komputerowych i programistów

Witam

Do grafików: Ile mniej więcej, plus minus, pi razy drzwi bierzecie za projekt szaty graficznej strony? Ew. samo logo/top. Ma być nowoczesne, przejrzyste bez zbędnych pierdolników, bajerów itp.

Do programistów pytanie numer dwa: Ile bierzecie za pocięcie takowego szablonu zgodnie z najnowszymi standardami?

Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.