
ziomek112 [ Pretorianin ]
pisanie bota...
A wiec... chcialbym napisac bota do gry ale nie wiem od czego zaczac... w googlach nie moglem znalezc a jak znalazlem to polowy nie rozumialem.. wiem tylko ze musze go napisac w jakims jezyku C++...
co to jest ten jezyk C++??
i jak mam sie zabrac do pisania bota;p?
PitbullHans [ Legend ]
Jak nawet nie wiesz co to jest, to się za to nie bierz.
MagMany [ Wielki Wilk ]
C++ to taki język programistyczny.

FlaT® [ porobiCie ]
mefsybil -> Świetna robota, to może i mi pomożesz? Mam problem ze słowem "dziewięćdziesięciodziewięcionarodowościowy"...