GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pisanie bota...

06.12.2009
18:58
smile
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

pisanie bota...

A wiec... chcialbym napisac bota do gry ale nie wiem od czego zaczac... w googlach nie moglem znalezc a jak znalazlem to polowy nie rozumialem.. wiem tylko ze musze go napisac w jakims jezyku C++...

co to jest ten jezyk C++??
i jak mam sie zabrac do pisania bota;p?

06.12.2009
19:00
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Jak nawet nie wiesz co to jest, to się za to nie bierz.

06.12.2009
19:02
[3]

mefsybil [ Legend ]


pisanie bota... - mefsybil
06.12.2009
19:11
[4]

MagMany [ Wielki Wilk ]

C++ to taki język programistyczny.

06.12.2009
19:17
smile
[5]

FlaT® [ porobiCie ]

mefsybil -> Świetna robota, to może i mi pomożesz? Mam problem ze słowem "dziewięćdziesięciodziewięcionarodowościowy"...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.