GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zwalczyć in w cs ?

06.12.2009
18:23
smile
[1]

Danny112 [ Centurion ]

Jak zwalczyć in w cs ?

Jak w temacie . Wiecie może jak zwalczyć in w cs???

Przeszkadza to bardzo , bo mam mały ping ( 20-40) a strasznie mnie laguje ;[

proszę , POMOCY !!!!

06.12.2009
18:25
[2]

mikAS :) [ Senator ]

co to jest IN ? gram w "CeeSa " prawie rok i nie wiem o co ci chodzi

06.12.2009
19:36
[3]

Danny112 [ Centurion ]

wpisz sobie net_graph 3 w konsoli i wyskoczy Ci takie coś w prawym dolnym rogu . Są tam fps , out i owe in ;] Jak jest dużo nawet przy pingach 15 nie da się frać ;[

06.12.2009
19:45
[4]

Bajt [ Ariakan ]

Heh, z tego co pamietam, 'in' oznacza dane przesylane do Ciebie z serwera, wiec nie chcesz tego blokowac :) Natomiast 'out' to ilosc danych wysylanych do serwera. Twoj problem lezy zatem gdzie indziej, obawiam sie.

06.12.2009
20:12
[5]

Sky Angel [ Semper Paratus ]

możesz trochę popróbować z ustawieniami rate, cl_cmdrate, cl_updaterate. Jeżeli masz poprawne raty, net ci nie szwankuje, to znaczy serwer na którym grasz jest do kitu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.