
Danny112 [ Centurion ]
Jak zwalczyć in w cs ?
Jak w temacie . Wiecie może jak zwalczyć in w cs???
Przeszkadza to bardzo , bo mam mały ping ( 20-40) a strasznie mnie laguje ;[
proszę , POMOCY !!!!
mikAS :) [ Senator ]
co to jest IN ? gram w "CeeSa " prawie rok i nie wiem o co ci chodzi
Danny112 [ Centurion ]
wpisz sobie net_graph 3 w konsoli i wyskoczy Ci takie coś w prawym dolnym rogu . Są tam fps , out i owe in ;] Jak jest dużo nawet przy pingach 15 nie da się frać ;[
Bajt [ Ariakan ]
Heh, z tego co pamietam, 'in' oznacza dane przesylane do Ciebie z serwera, wiec nie chcesz tego blokowac :) Natomiast 'out' to ilosc danych wysylanych do serwera. Twoj problem lezy zatem gdzie indziej, obawiam sie.
Sky Angel [ Semper Paratus ]
możesz trochę popróbować z ustawieniami rate, cl_cmdrate, cl_updaterate. Jeżeli masz poprawne raty, net ci nie szwankuje, to znaczy serwer na którym grasz jest do kitu