gucio103 [ Konsul ]
Pytanie GTA TLAD
Mam pytanie dosyć coś dziwnego mi się przytrafiło:U was też nie ma kręgli w TLAD? tzn nie da się grać(da się grać ale nie ma kręgli :()? czy to norlmalne czy nie? może gra uszkodzona?
PS:Z GÓRY MÓWIĘ MAM ORYGINAŁA!!!!!!!!!
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
wycieli, u mnie też niema