GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie GTA TLAD

06.12.2009
18:18
[1]

gucio103 [ Konsul ]

Pytanie GTA TLAD

Mam pytanie dosyć coś dziwnego mi się przytrafiło:U was też nie ma kręgli w TLAD? tzn nie da się grać(da się grać ale nie ma kręgli :()? czy to norlmalne czy nie? może gra uszkodzona?

PS:Z GÓRY MÓWIĘ MAM ORYGINAŁA!!!!!!!!!

06.12.2009
18:20
[2]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

wycieli, u mnie też niema

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.