s1ntex [ Senator ]
Laptopek dla kobiety
Witam,
moja szwagrowa ma zamiar kupić laptopa.
Używałaby go do:
- praca z office
- muzyka, filmy
- internet
Żadnych gier!
Wymagania:
- kamerka
- Windows 7
Cena: Max. 2000 zł
Proszę o podanie sprawdzonego modelu, pewnej firmy, aby też nie przepłacić.
Z góry serdeczne dzięki!
zoloman [ Legend ]
Lenovo G550

Tsuna [ Black Nightmare ]
Czy to znaczy, że skoro jesteśmy Kobietami to musimy mieć inny laptop ? ;>
A co do tematu to (prawdopodobnie) zagdzam się z poprzednikiem ;p.
s1ntex [ Senator ]
Prosiłbym jednak o zmniejszenie ceny do 1600-1700 złotych.
rzaba89nae [ WTF!? ]
Czy to znaczy, że skoro jesteśmy Kobietami to musimy mieć inny laptop ? ;>
właśnie, też nie rozumiem sensu tego wątku, kupuj laptopa do 2000zł, skoro dziewczyna nie ma konkretnych zapotrzebowań oprócz office`a, neta i multimediów.
zoloman [ Legend ]
W tej cenie raczej ciężko będzie znaleźć coś sensownego z win 7.
Jeśli musi być z 7, to to się nada: