GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Laptopek dla kobiety

06.12.2009
17:24
[1]

s1ntex [ Senator ]

Laptopek dla kobiety

Witam,
moja szwagrowa ma zamiar kupić laptopa.

Używałaby go do:
- praca z office
- muzyka, filmy
- internet

Żadnych gier!

Wymagania:
- kamerka
- Windows 7

Cena: Max. 2000 zł

Proszę o podanie sprawdzonego modelu, pewnej firmy, aby też nie przepłacić.

Z góry serdeczne dzięki!

06.12.2009
17:37
[2]

zoloman [ Legend ]

Lenovo G550

06.12.2009
17:42
smile
[3]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Czy to znaczy, że skoro jesteśmy Kobietami to musimy mieć inny laptop ? ;>
A co do tematu to (prawdopodobnie) zagdzam się z poprzednikiem ;p.

06.12.2009
17:45
[4]

s1ntex [ Senator ]

Prosiłbym jednak o zmniejszenie ceny do 1600-1700 złotych.

06.12.2009
17:45
[5]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Czy to znaczy, że skoro jesteśmy Kobietami to musimy mieć inny laptop ? ;>

właśnie, też nie rozumiem sensu tego wątku, kupuj laptopa do 2000zł, skoro dziewczyna nie ma konkretnych zapotrzebowań oprócz office`a, neta i multimediów.

06.12.2009
17:47
[6]

zoloman [ Legend ]

W tej cenie raczej ciężko będzie znaleźć coś sensownego z win 7.

Jeśli musi być z 7, to to się nada:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.