GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z ciekawości: Często zmieniacie tapety/dzwonki w komórce?

06.12.2009
17:01
smile
[1]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Z ciekawości: Często zmieniacie tapety/dzwonki w komórce?

Tapete mam od ponad roku tę samą(zdjecie zrobione tel. i mała modyfikacja) i dzwonek ten sam od zeszłych wakacji. I jakos w ogole mi sie nie znudziło to :P

06.12.2009
17:02
[2]

peterkarel [ DX ARMY ]

nie. zazwyczaj mam wyłączone wszystkie dźwięki :)
tapetek też nie zmieniam :)

06.12.2009
17:05
[3]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Dzwonek jak mi się jakiś utwór spodoba to sobie czasem ustawię (obecnie jest "Sick, Sick, Sick" OotSA :)), tapety wcale nie zmieniam, zostawiam ją z domyślnego motywu i tyle.

06.12.2009
17:09
[4]

kubinho12 [ Gooner ]

Do tej pory miałem 3 tapety na tym telefonie (już ponad 2 lata go mam), a dzwonek jest dla mnie bezapelacyjnie najlepszy (Notorious B.I.G. - Warning) i nie wyobrażam sobie ustawienia innego.

06.12.2009
17:11
smile
[5]

szymonmac [ Legend ]

Od paru miesięcy mam tą samą tapetę (domyślną z motywu) i ten sam dzwonek ("So What!" Metalliki ;]).

06.12.2009
17:11
[6]

mikAS :) [ Senator ]

hehe mam ten telefon od ponad pół roku i jeszcze nic w nim nie zmieniałem ,mam go raczej dla tego że potrzebowałem szybko fona bo stary się rozwalił .

06.12.2009
17:12
[7]

mefsybil [ Legend ]

Tapetę zmieniam co miesiąc, a dzwonek ciągle ten sam...



...choć głównie służą mi wibracje.

06.12.2009
17:17
[8]

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]

Tapetę mam tą samą od kiedy mam nowy telefon(luty), a dzwonek zmieniam tak jak ktoś wyżej - jak coś się spodoba. Choć zwykle mam wyłączone dźwięki 24/7.

06.12.2009
17:17
[9]

...NathaN... [ The Godfather ]

ten sam dzwonek i tapeta od 3 lat.

06.12.2009
17:18
smile
[10]

Hitmanio [ Legend ]

Tapeta cały czas ta sama, z domyślnego.
Dzwonek zmieniam tak co pół roku.

06.12.2009
17:19
[11]

Kreek [ Senator ]

Nie zmieniam, nie chce mi się:D

06.12.2009
17:19
[12]

krllew [ Chor��y ]

Telefon często wyciszony ale nawet jeśli to dzwonek mam swój jeden ulubiony.
Tapety nie zmieniam.

06.12.2009
17:23
[13]

kamyk_samuraj [ Legend ]

Od kilku lat jako dzwonek mam "See You On The Other Side" Ozzy'ego - jeszcze mi się nie znudziło...Częściej zmieniam komórkę

06.12.2009
17:25
smile
[14]

kubomił [ Legend ]

Nie. Cały czas ten sam.

06.12.2009
17:27
[15]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jak często zmieniam? Nie zmieniam wcale. Bo i po co? To nie bielizna, nie zaczyna śmierdzieć w toku użytkowania :P

06.12.2009
17:34
[16]

mineral [ Senator ]

Tapetę mam z motywu, nie zmieniam od nabycia komórki.
Dzwonek zmieniam jak mi się zachce, na pół roku posiadania już 2 razy sobie zmieniłem.

06.12.2009
17:37
[17]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Dzwonek i tapetę mam takie same od kiedy mam obecną komórkę, czyli od listopada 2008.

06.12.2009
17:38
smile
[18]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Tapeta ta sama, a dzwonek, to charakterystyczny dźwięk nokii.

06.12.2009
17:38
[19]

Kozi89 [ Legend ]

W ogóle. Standardowy dzwonek nokii i tapeta ustawiona zaraz po tym jak telefon stał się moja własnością. Już pewnie ze 3 lata będzie.

06.12.2009
17:47
[20]

Cing [ Gang Agi ]

Nie mam jakiegoś konkretnego schematu utrzymywania dzwonków i tapet. Jednak tradycyjnie w czasie świątecznym, na dzwonek ustawiam sobie Last Christmas.

06.12.2009
18:02
[21]

Wiewiórk [ Legend ]

hmn motyw zmieniłem raz odkąd mam obecny telefon czyli od maja 2008 i dzwonek mam ten sam cały czas czyli Song 2 Blur'a.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.