bader22pl [ Centurion ]
Lost planet - Problem
Witam!
Mam taki mały problem , a mianowicie gdy wezmę myszke w dół to postać obraca się o 180 stopni.
Zdarza się to dosyć czesto i bardzo mnie denerwuje . Wie ktoś co z tym zrobić?
kong123 [ Legend ]
Jeśli na PC to absolutnie odradzam grać klawiaturą i myszą bo to zwykła męczarnia - a co do problemu to możliwe że w tych ''obszernych'' ustawieniach sterowania mogło się coś poprzestawiać np. zmiana osi x - lepiej grać na padzie.