GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lost planet - Problem

06.12.2009
17:00
[1]

bader22pl [ Centurion ]

Lost planet - Problem

Witam!
Mam taki mały problem , a mianowicie gdy wezmę myszke w dół to postać obraca się o 180 stopni.
Zdarza się to dosyć czesto i bardzo mnie denerwuje . Wie ktoś co z tym zrobić?

06.12.2009
19:34
[2]

kong123 [ Legend ]

Jeśli na PC to absolutnie odradzam grać klawiaturą i myszą bo to zwykła męczarnia - a co do problemu to możliwe że w tych ''obszernych'' ustawieniach sterowania mogło się coś poprzestawiać np. zmiana osi x - lepiej grać na padzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.