GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoD 6

06.12.2009
16:54
[1]

rafizzz [ Konsul ]

CoD 6

Witajcie, wie ktoś może jak w Call of Duty Modern Warfare 2 zmienić język na PL?

06.12.2009
16:55
[2]

mikAS :) [ Senator ]

Steam prawy myszy options language i tam musi być polski

06.12.2009
16:58
[3]

rafizzz [ Konsul ]

gdzie mam kliknąć w ten steam?
podczas gry?

06.12.2009
16:59
[4]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Odpalasz Steam, na liście gier klikasz drugim przyciskiem myszy na Modern Warfare 2, wybierasz "właściwości", tam potem wchodzisz w zakładkę "język" i zmieniasz na polski.

06.12.2009
17:00
[5]

rafizzz [ Konsul ]

TO mam rozumieć że podczas kampani w grze nie ma polskich napisów?

06.12.2009
17:01
[6]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Są. Zrób tak jak ci mówiłem i gra będzie po polsku. Zresztą gra powinna się domyślnie po polsku zainstalować.

06.12.2009
17:02
[7]

rafizzz [ Konsul ]

ale jak kliknąłem na multiplayera to jest ta zakładka język i jest tam PL, a jak klikam w normlne bez Multi to już nie ma zakładki język.. WTF?

06.12.2009
17:04
[8]

rog1234 [ Gold Cobra ]

OK, to jest dziwne... w jakim języku jest gra gdy ją odpalisz?

06.12.2009
17:06
[9]

rafizzz [ Konsul ]

już wiem dlaczego, bo gra była zmimimalizowana, teraz już jest zakładka dałem pl..
tylko teraz jak włączam to wyswietla sie fatal error:
Could not load localization.txt
Make sure Modern Warfare 2 is run from correct folder.
O co kaman?

06.12.2009
17:07
[10]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Zainstaluj grę jeszcze raz, powinno pomóc.

06.12.2009
17:07
[11]

rafizzz [ Konsul ]

ostatnio mi się instalowała 4h razem ze steamem, teraz też tyle będzie?
jak tak to masakra..

06.12.2009
17:10
smile
[12]

kęsik [ Legend ]

Oryginał?

Oryginalna gra zakupiona w Polsce od samego początku jest PL i nie trzeba nic zmieniać.

06.12.2009
17:24
[13]

Sc00®pY [ Loler ]

Rafizz tutaj masz odpowiedź co zrobić z błędem localization.txt i ewentualnie co zrobić jjeśli gra ma się niby aktualizować kilka godzin (moje posty)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9727401

06.12.2009
17:34
[14]

rafizzz [ Konsul ]

Dobra aktualizuje się jednak, ale do końca zostało 40 min. więc wytrzymam.
Ale ogólnie uważacie, że gra warta takiego zachodu?
Bo istnaluje ją, instaluje i kurde ciągle nie mogę. :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.