maciek9873 [ Pretorianin ]
Gears OF war Hamachi
Jak grac w gears of war przez hamachi??Zrobilem siec jak cos i z gory mowie ze mam orginalke ale z kumplami z rl chce grac przez hamachi bo niektorzy nie maja orginalow:D
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Stawiasz serwer, podajesz ip i jazda z tym:D
maciek9873 [ Pretorianin ]
Jak mam go postawic??