GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears OF war Hamachi

06.12.2009
16:52
[1]

maciek9873 [ Pretorianin ]

Gears OF war Hamachi

Jak grac w gears of war przez hamachi??Zrobilem siec jak cos i z gory mowie ze mam orginalke ale z kumplami z rl chce grac przez hamachi bo niektorzy nie maja orginalow:D

06.12.2009
16:54
[2]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Stawiasz serwer, podajesz ip i jazda z tym:D

06.12.2009
19:02
[3]

maciek9873 [ Pretorianin ]

Jak mam go postawic??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.