GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poczta - pytanie

06.12.2009
16:50
[1]

Slasher11 [ Senator ]

Poczta - pytanie

Dostalem skan potwierdzenia przelewu z poczty, który został wykonany niby dzisiaj. Nie wygląda na przerabiany, stąd moje pytanie - czy gdziekolwiek poczty w niedziele są czynne?

06.12.2009
16:53
[2]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

W większych miastach takich jak Warszawa, główna siedziba poczty jest otwarta. A mógłbyś pokazać nam te potwierdzenie ?

06.12.2009
16:59
[3]

Slasher11 [ Senator ]

Już nie ma potrzeby (jednak google rules;p) - rzeczywiście, niektóre są czynne. Słupsk (stąd był przelew) też ma pocztę główną czynną w niedziele.
Tak więc eot :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.