GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy w grze avatar można grać na padzie?

06.12.2009
16:39
[1]

jonbob [ Legionista ]

czy w grze avatar można grać na padzie?

witam, kupiłem dziś gre avatar ale nie wiem jak ustawić żeby grać na padzie . proszę o pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.