GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma dziś imieniny ?

06.12.2009
14:12
[1]

mikAS :) [ Senator ]

Kto ma dziś imieniny ?

w tym wszystkim " mikołajowym " zamieszaniu zapomniano o tych których święty Mikołaj pilnuje przez wasze życie , zapomniano o prawdziwych , namacalnych Mikołajach. Można im złożyć dziś życzenia .

Ja pierwszy życzę sobie dobrych ocen

06.12.2009
14:16
smile
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Też życzę ci dobrych ocen.

06.12.2009
14:17
smile
[3]

.Albatros [ Horned Reaper ]

Wszystkiego najlepszego Jałokim :)

06.12.2009
14:19
[4]

peterkarel [ DX ARMY ]

Wszystkiego najlepszego Święty :)

06.12.2009
14:23
smile
[5]

mefsybil [ Legend ]

Najlepszego, Lavil!

06.12.2009
14:24
[6]

edward erlic [ Konsul ]

lol dzięki za życzenia :D (tak mam na imie Mikołaj i rozdaje prezęty XD)

06.12.2009
14:26
[7]

mefsybil [ Legend ]

Ta, prezęty na pewno...

06.12.2009
14:31
smile
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Jak można sobie życzyć?

Za karę życzę wszystkim mikołajom wszystkiego naj dobrego, prócz tobie ;)

06.12.2009
14:45
[9]

power gracz [ Cloak Engaged ]

wszystkiego najlepszego wuja :D

spoiler start
tak,mam wuja mikolaja....jakby kto pytal
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.