mikAS :) [ Senator ]
Kto ma dziś imieniny ?
w tym wszystkim " mikołajowym " zamieszaniu zapomniano o tych których święty Mikołaj pilnuje przez wasze życie , zapomniano o prawdziwych , namacalnych Mikołajach. Można im złożyć dziś życzenia .
Ja pierwszy życzę sobie dobrych ocen

rzaba89nae [ WTF!? ]
Też życzę ci dobrych ocen.

.Albatros [ Horned Reaper ]
Wszystkiego najlepszego Jałokim :)
peterkarel [ DX ARMY ]
Wszystkiego najlepszego Święty :)

mefsybil [ Legend ]
Najlepszego, Lavil!
edward erlic [ Konsul ]
lol dzięki za życzenia :D (tak mam na imie Mikołaj i rozdaje prezęty XD)
mefsybil [ Legend ]
Ta, prezęty na pewno...

bezlerg66 [ Senator ]
Jak można sobie życzyć?
Za karę życzę wszystkim mikołajom wszystkiego naj dobrego, prócz tobie ;)
power gracz [ Cloak Engaged ]
wszystkiego najlepszego wuja :D