GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do znawców gier na ps1-szukam nazwy gry....

06.12.2009
13:32
smile
[1]

knife [ Konsul ]

Do znawców gier na ps1-szukam nazwy gry....

Grałem kiedyś z kolegą z Liceum( dawno temu bo w 2001 roku) w grę na ps1-była to jedna z wersji demonstracyjnych (oprucz niej na płycie były jeszcze jakieś inne 3 gry)
była to gra o futurystycznych czołgach z widokiem z kokpitu ,można było wybrać sobie jeden z kiku czołgów i walczyć z kolegą na split screenie, teren walki to miasto w nocy z wieżowcami przypominające Nowy York.
Nic więcej nie pamiętam :(
Może ktoś wie co to za gra?

06.12.2009
13:47
smile
[2]

malyb89 [ Spectre ]

A nie składały się czasem w takie poduszkowce i normalne kroczące mechy? Jeśli tak to może Future Cop: L.A.P.D. ? Ale nie przypominam sobie, żeby był widok z kokpitu, a tym bardziej, że akcja toczy się w innych miastach.

06.12.2009
14:04
[3]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

W Future Cop LAPD nie było widoku z kokpitu, może to jakiś Mechwarrior? O ile to w ogóle zostało wydane na PSX.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.