GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa karta graficzna

06.12.2009
13:03
[1]

Adi0 [ Cardinale ]

Nowa karta graficzna

Witam. Na nadchodzące święta chciałbym zakupić dobrą kartę graficzną (która zastąpi używaną teraz GeForce 8600 GT). Jak na razie dysponuję kwotą 600 zł i mam nadzieję, że taka wystarczy... Zależy mi głównie na tym, żeby płynnie i ładnie poszły mi nadchodzące na PCta gierki (Mass Efffect 2, AC2 lub Splinter Cell). Macie może coś do zasugerowania, jakiś zakup do polecenia?

06.12.2009
13:07
[2]

ybe93 [ Konsul ]

jak za tę cenę to najlepszym wyborem będzie chyba radeon hd 4890 :D

06.12.2009
13:07
smile
[3]

Valem [ Makaron Shakaron ]



W tym przedziale cenowym jest jedna z najwydajniejszych kart

06.12.2009
13:12
[4]

Dell` s [ d-_-b ]

A jaką masz resztę zestawu .? 4890 jest najwydajniejszą kartą w tej cenie ale żeby pozostałe komponenty jej nie spowalniały .

06.12.2009
13:17
[5]

Adi0 [ Cardinale ]

@Dell's
2 GB RAMu, procesor AMD Athlon 64 X2 4800+, płyta główna ASUS M2N-E

06.12.2009
14:58
[6]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

do takiego sprzętu wystarczy ci HD 4770/4850 za 400zł karty spokojnie pociągną wszystkie najnowsze gry

06.12.2009
15:30
[7]

kajtek603 [ International Level ]

Podaj jeszcze zasilacz bo to tez jest ważne.

06.12.2009
19:28
[8]

Dell` s [ d-_-b ]

Ten sprzęt może spowalniać 4890 . Do tego zestawu by pasowała 9600GSO . Podaj jeszcze zasilacz .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.