Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]
Problem z CoDem 4
Wczoraj kupiłem CoDa 4 i ładnie mi działa, ale nie mogę wejść w multiplayer, wyskakuje jakiś błąd.
Co pomoże, zainstalowanie jakiegoś patcha ?
Lethos. [ Generaďż˝ ]
edit: patrz drugi post
Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]
O, dokładnie o to chodzi. Co zrobić ? Nie za dobrze znam angielski.
Dzięki, działa.
viesiek [ Deculture! ]
jakiś błąd
Musisz zainstalować coś i jakoś pogrzebać w czymś takim.
Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]
Mam jeszcze małe pytanie: w multi nie ma celownika ?
viesiek [ Deculture! ]
Najpewniej wszedłeś na serwer z trybem "harkor". Włącz w filtrach przy wyszukiwaniu serwerów, żeby ci takich nie pokazywał.