GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z CoDem 4

06.12.2009
12:42
[1]

Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]

Problem z CoDem 4

Wczoraj kupiłem CoDa 4 i ładnie mi działa, ale nie mogę wejść w multiplayer, wyskakuje jakiś błąd.
Co pomoże, zainstalowanie jakiegoś patcha ?

06.12.2009
12:48
[2]

Lethos. [ Generaďż˝ ]



edit: patrz drugi post

06.12.2009
12:50
[3]

Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]

O, dokładnie o to chodzi. Co zrobić ? Nie za dobrze znam angielski.

Dzięki, działa.

06.12.2009
12:53
[4]

viesiek [ Deculture! ]

jakiś błąd

Musisz zainstalować coś i jakoś pogrzebać w czymś takim.

06.12.2009
13:46
[5]

Kamil 108 [ The Rated R Superstar ]

Mam jeszcze małe pytanie: w multi nie ma celownika ?

06.12.2009
15:32
[6]

viesiek [ Deculture! ]

Najpewniej wszedłeś na serwer z trybem "harkor". Włącz w filtrach przy wyszukiwaniu serwerów, żeby ci takich nie pokazywał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.