GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

życzenia na mikołajki

06.12.2009
10:23
smile
[1]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

życzenia na mikołajki

Witam. Znacie jakieś fajne życzenia na mikołajki? Chciałem wysłać smsem do paru osób, ale na necie mało jest jakichś ciekawych życzeń...

06.12.2009
10:30
[2]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

nie ma nic bardziej wkurzającego, niż te gówniane życzenia-wierszyki.

06.12.2009
10:32
smile
[3]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Jak mają być szczere, to powinny być od siebie, a nie gotowce wymyślane przez kogoś. Dostając takie masz wrażenie, że ten co ci je wysłał nawet ich dobrze nie przeczytał, po prostu przesłał dalej.
Coś co jest szczere nie musi się rymować. :)

06.12.2009
12:47
[4]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Google nie boli.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.