
piesiec_07 [ Pretorianin ]
życzenia na mikołajki
Witam. Znacie jakieś fajne życzenia na mikołajki? Chciałem wysłać smsem do paru osób, ale na necie mało jest jakichś ciekawych życzeń...
adrem [ Mroczny Rycerz ]
nie ma nic bardziej wkurzającego, niż te gówniane życzenia-wierszyki.

rzaba89nae [ WTF!? ]
Jak mają być szczere, to powinny być od siebie, a nie gotowce wymyślane przez kogoś. Dostając takie masz wrażenie, że ten co ci je wysłał nawet ich dobrze nie przeczytał, po prostu przesłał dalej.
Coś co jest szczere nie musi się rymować. :)
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Google nie boli.