GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z przeglądarkami

06.12.2009
10:05
smile
[1]

Superfun [ Chor��y ]

Problemy z przeglądarkami

Witam tak jak pisałem w temacie mam problem.
1.Mozilla Firefox zacina mi się. Pisze brak odpowiedzi . Trzeba czekać lub ja ponownie uruchomić.
2. Opera i Explorer poprostu mi nie działają niewiem czemu.
3. Google Chrome wcześniej mi się zainstalowało lecz nie działało a teraz to wogóle.
Pomóżcie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.