GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Dj Hero

06.12.2009
09:33
[1]

Hishyayo Mikito [ Zryty ]

Sprzedam Dj Hero

Witam. Do sprzedania mam zestaw Dj Hero. Stan płyty, jak i gramofonu oceniam na idealny. Gra była mało używana. Możliwe jest wystawienie pakietu na allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na gg: 9432175. Dla golowiczów mam ciekawą ofertę(a raczej niespodziankę). Zapomniałem dodać, że jest to zestaw dla PS3.

06.12.2009
12:24
[2]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Tak z ciekawości zapytam - ile? Bo ostatnio się napaliłem, i jak będę kupować PS3, to też chciałbym kupić DJH

06.12.2009
22:00
[3]

Hishyayo Mikito [ Zryty ]

Chciałbym tak z 300zł. Z tą cenę przesyłka na mój koszt. Lecz można się potargować.

07.12.2009
17:10
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Dobra jest, 300 zł może być. W niedzielę, 20 grudnia ci powiem czy kupuję, ale na 80% tak

07.12.2009
17:14
[5]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

jak sie na tym gra?

07.12.2009
17:23
[6]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Poszukaj Gramy z DJH(na tvgry.pl)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.