Hishyayo Mikito [ Zryty ]
Sprzedam Dj Hero
Witam. Do sprzedania mam zestaw Dj Hero. Stan płyty, jak i gramofonu oceniam na idealny. Gra była mało używana. Możliwe jest wystawienie pakietu na allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na gg: 9432175. Dla golowiczów mam ciekawą ofertę(a raczej niespodziankę). Zapomniałem dodać, że jest to zestaw dla PS3.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Tak z ciekawości zapytam - ile? Bo ostatnio się napaliłem, i jak będę kupować PS3, to też chciałbym kupić DJH
Hishyayo Mikito [ Zryty ]
Chciałbym tak z 300zł. Z tą cenę przesyłka na mój koszt. Lecz można się potargować.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Dobra jest, 300 zł może być. W niedzielę, 20 grudnia ci powiem czy kupuję, ale na 80% tak
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
jak sie na tym gra?
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Poszukaj Gramy z DJH(na tvgry.pl)