GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolontariat

06.12.2009
00:12
smile
[1]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Wolontariat

Orientuje sie ktos moze gdzie w poznaniu sie zglosic i zaoferowac swoja pomoc jako wolontariusz. W jakimkolwiek charakterze, moze sie choc troche przydam ;p Bylem na ale jak widac, zawiesili swoja dzialalnosc.

06.12.2009
00:17
smile
[2]

Regis [ ]

Interesuje Cię coś konkretnego, czy dowolne zajęcie?
Ja polecę - skontaktuj się z koordynatorem w swoim mieście i przyjdź na spotkanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.