GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tryb deathmatch

05.12.2009
23:53
smile
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Tryb deathmatch

Gram sobie w deathmatcha w unreal tournament 2004, śmieszne kosmiczne bronie, bezmózgie zasady każdy na każdego, zero myślenia tylko zręcznie celuj skacz itd, najbardziej zręcznościowe gry na pc, quaki , unreale itd... zupełnie odmiennie niż w np: Counterze gdzie mamy paniczny strach i jednocześnie się skupiamy żeby nie dostać z nikąd jednej jedynej kulki i być przygotowanym na szybką egzekucję oponenta ...

I to i to dobre , w deathmatchu mamy pełen relaks , wyżycie, intensywna rozrywkę na długo szybko kto jak woli itd...
gatunek ten chyba wymiera powoli ale jednak jest jednym z najlepszych rzeczy jakie dały gry, jakie macie odczucia odnośnie trybu ?

06.12.2009
00:04
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Nic nie wymiera, zdaje ci się. Są gry dla fanów taktyki, są i dla tych co wolą szybką akcję.
Sam osobiście niezbyt często gram w MP ale jak już to właśnie w trybie DM.

06.12.2009
00:17
[3]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

hmm moje odczucie odnośnie tego trybu no cóż deatchmatcha lubiłem chyba tylko w unreal tournament i HL2 deatchmatch tam było jeszcze parę fajnych gier z deatchmatchem ale ogólnie team deatchmatch jest moim ulubionym, jeśli chodzi o ulubioną grę z trybem deatchmatch to bez dwóch zdań unreal tournament ostatnio se właśnie pograłem w niego ileż on radości sprawia już inne częsci mnie tak nie cieszą te 2004 co mówiłeś to nawet nie chciało mi się marnować czasu i grać, grałem jeszcze w UT III ale się zawiodłem po 2 meczykach wogle nie miałem już ochoty na gre kiedy w UT po 2 meczykach to miałbym ochotę na kolejne 2. Moim zdaniem jeśli chodzi o ten tryb to UT jest liderem bez dwóch zdań.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.