Guardb [ Pretorianin ]
Problem z Modern Warfare 2
Witam mam taki problem z mw2 że przy włączeniu gra się zatrzymuje na kilka minut po czym wraca do normy.Szukałem w google i widzę że dużo osób ma ten problem.Mój kolega miał ten sam problem ale wyłączył xfire i mu pomogło.... mi oczywiście nie :/ Zna ktoś może jakieś rozwiązanie tego problemu?
chop [ smiech to zdrowie ]
Przeinstaluj grę.Zainstaluj najnowsze stery do karty graficznej.
Karrde [ Visual Effects Artist ]
Zaraz po uruchomieniu się MW2 łączy się z serwerami Steam - u mnie ta przerwa trwa ~2 sekundy. U Ciebie widać ma jakieś problemy z połączeniem się ze Steamem.
Pawlo94 [ Illusive Man ]
U mnie ze steam łączy się od razu nawet przerwy nie ma no chyba, że taka na 0,5 sekundy ale to chyba niezauważalne, bo nie zauważam tego :P
Guardb [ Pretorianin ]
Przeinstalowanie gry nie pomogło :<
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Szybkość inetu?
Guardb [ Pretorianin ]
Szybkość raczej nie ma znaczenia bo mój kolega ma ten sam internet.
Guardb [ Pretorianin ]
UP :(

Bakermistrzu [ Pretorianin ]
jakie masz detale?
jak na extra to zjedź na wysokie
AA x2 i wyłącz synchronizację klatek :)
Guardb [ Pretorianin ]
Niestety nie pomogło :(
Guardb [ Pretorianin ]
Przy zmienianiu ustawień graficznych wyskakuje błąd Directxa :x Już przeinstalowałem ale nie pomogło
Guardb [ Pretorianin ]
I kupuj tu oryginalne gry :/