
Tsuna [ Black Nightmare ]
"Zwariowane" literki..
Mianowicie, zainstalowałam sobie Delta Force BHD, gdy byłam w grze literki zaczęły mi świrować, np. zamiast "u" było "4" itp. Jednak, gdy wychodziłam z gry problem się kończył, aż do teraz. Po prostu zostało tak, że u = 4 itd. Nie umiem tego zmienić, a naprawdę to denerwuje :/. Aktualnie piszę z drugiego komputera.
Z góry dziękuję za pomoc ;*.
Tsuna [ Black Nightmare ]
Up ;(.
Zapruder [ Terran Hate Machine ]
Ten komputer to laptop? Pewnie NumLock jest włączony i stąd cyfry zamiast liter - u mnie np. jest właśnie tak jak piszesz u=4, i=5, o=6, itd.
Więc wciśnij numlock na klawiaturze i powinno być ok
Tsuna [ Black Nightmare ]
Nie da rady ;(.
Tsuna [ Black Nightmare ]
Pomocy... :(
Fat 238 [ Konsul ]
Wyrwij z klawiatury literę 'u' i '4' i zamień miejscami 4 włóż na miejsce u. I tyle problemu.
Tsuna [ Black Nightmare ]
Fat 238 > xD. Szczere...
A tak na serio ? ^^'
Piotrek.K [ ... broken ... ]
A tak na serio to szukaj klawisza FN (lewy dolny rog klawiatury) oraz klikaj w klawisze numeryczne (tj. F1, F2, etc), ktorys na pewno wylaczy ;)... Najlepiej szukaj czegos co wyglada jak maly kalkulator...
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Sprawdz jaki masz ustawiony jezyk na klawiaturze, daj prawym na pasku zadan --> paski narzedzi --> pasek jezyka. Prawym na ikonce klawiatury --> usatwienia, jezyk powinien bys ustawiony na Polski (programisty). Nie wiem jakiego masz windowsa, rozwiazenie podalem dla XP
ale bardzien prawdopodne jest to co mowia koledzy wyzej, masz wcisniety klawisz funkcyjny gdzies
miguel1995 [ Konsul ]
Mi też tak czasami robi w tedy robię shift + ctrl ;]
hopkins [ Zaczarowany ]
u=4. i=5 itd ? Numeryczna musisz wylaczyc.
Tsuna [ Black Nightmare ]
Piotrek.K > > Bardzo Ci dziękuję ;*. Już po problemie ;D.