GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Zwariowane" literki..

05.12.2009
20:45
smile
[1]

Tsuna [ Black Nightmare ]

"Zwariowane" literki..

Mianowicie, zainstalowałam sobie Delta Force BHD, gdy byłam w grze literki zaczęły mi świrować, np. zamiast "u" było "4" itp. Jednak, gdy wychodziłam z gry problem się kończył, aż do teraz. Po prostu zostało tak, że u = 4 itd. Nie umiem tego zmienić, a naprawdę to denerwuje :/. Aktualnie piszę z drugiego komputera.
Z góry dziękuję za pomoc ;*.

05.12.2009
21:01
[2]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Up ;(.

05.12.2009
21:04
[3]

Zapruder [ Terran Hate Machine ]

Ten komputer to laptop? Pewnie NumLock jest włączony i stąd cyfry zamiast liter - u mnie np. jest właśnie tak jak piszesz u=4, i=5, o=6, itd.

Więc wciśnij numlock na klawiaturze i powinno być ok

05.12.2009
21:25
[4]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Nie da rady ;(.

05.12.2009
22:57
[5]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Pomocy... :(

06.12.2009
14:07
[6]

Fat 238 [ Konsul ]

Wyrwij z klawiatury literę 'u' i '4' i zamień miejscami 4 włóż na miejsce u. I tyle problemu.

06.12.2009
15:12
[7]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Fat 238 > xD. Szczere...
A tak na serio ? ^^'

06.12.2009
15:27
[8]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

A tak na serio to szukaj klawisza FN (lewy dolny rog klawiatury) oraz klikaj w klawisze numeryczne (tj. F1, F2, etc), ktorys na pewno wylaczy ;)... Najlepiej szukaj czegos co wyglada jak maly kalkulator...

06.12.2009
15:28
[9]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Sprawdz jaki masz ustawiony jezyk na klawiaturze, daj prawym na pasku zadan --> paski narzedzi --> pasek jezyka. Prawym na ikonce klawiatury --> usatwienia, jezyk powinien bys ustawiony na Polski (programisty). Nie wiem jakiego masz windowsa, rozwiazenie podalem dla XP

ale bardzien prawdopodne jest to co mowia koledzy wyzej, masz wcisniety klawisz funkcyjny gdzies

06.12.2009
15:44
[10]

miguel1995 [ Konsul ]

Mi też tak czasami robi w tedy robię shift + ctrl ;]

06.12.2009
15:57
[11]

hopkins [ Zaczarowany ]

u=4. i=5 itd ? Numeryczna musisz wylaczyc.

06.12.2009
17:18
[12]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Piotrek.K > > Bardzo Ci dziękuję ;*. Już po problemie ;D.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.