joke red [ Pretorianin ]
Kiedy wyjdzie nowe G-G ?
Wiadomo już coś na ten temat ? Bo obecne jest słabe
michaltok1 [ Konsul ]
Nie, wyjdzie stare GG.

Imak [ Generaďż˝ ]
Ja polecam starszą wersję, bo ta nowa jest z dupy i nie łudź się, że w następnej wersji poprawią/przyśpieszą te miliony przycisków, eleganckie okienka z połyskiem i więcej miejsca na reklamy.
dekota [ Konsul ]
Ja tam mam AQQ i jest zajefajne :p
miguel1995 [ Konsul ]
Mi reklama nawet zajęła miejsce na zmianę opisu :/

HETRIX22 [ PLEBS ]
Nowe GG jest do dupy szczerze pisząc, jest przesiąknięte komercją i ma całą game niepotrzebnych opcji
Kibol_LP [ Pretorianin ]
A ja nie nażekam na Nowe GG ;)

Juvenille [ Generaďż˝ ]
tak samo jak Kibol_LP ;]
Ma może za dużo opcji , ale nigdy nie wiadomo co sie przyda i kiedy , a kilka niepotrzebnych bajerów żeby uatrakcyjnić komunikator jeszcze nikomu nie zaszkodziła...:)
Gmp3 [ Chuck ]
11 już chcesz? o.O Niech dopracują najpierw obecną wersję.

sebayogi [ Pretorianin ]
mi sie podoba
novi.. [ Senator ]
Ja tam ma wersję 7.7.0 i jest gitara.
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Popieram [3] po czesci ale wczoraj zainstalowalem sobie AQQ... Niebo a ziemia ;P
Juvenille [ Generaďż˝ ]
[8] ps . jak co ja korzystam z Bety :D bo ta 10 to gówno ;]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]
Całe to GG to masakraaa... AQQ to jest coś.
Windows XP 16 [ Senator ]
GG7 FTW!
DJ Pinata [ Subterranean ]
Używałbym 7.7, gdyby się nie posypało tak, że reinstall nic nie dał. Nowe jest kiczowate, ale i tak mało go używam.
bezlerg66 [ Senator ]
A w dupę z gg. Wchodzę tylko jak mam jakąś sprawę. Reszta opcji mnie nie obchodzi.
axel1112 [ Centurion ]
stare jest dużo lepsze od nowego