GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy wyjdzie nowe G-G ?

05.12.2009
19:10
[1]

joke red [ Pretorianin ]

Kiedy wyjdzie nowe G-G ?

Wiadomo już coś na ten temat ? Bo obecne jest słabe

05.12.2009
19:11
[2]

michaltok1 [ Konsul ]

Nie, wyjdzie stare GG.

06.12.2009
09:29
smile
[3]

Imak [ Generaďż˝ ]

Ja polecam starszą wersję, bo ta nowa jest z dupy i nie łudź się, że w następnej wersji poprawią/przyśpieszą te miliony przycisków, eleganckie okienka z połyskiem i więcej miejsca na reklamy.

06.12.2009
09:30
[4]

dekota [ Konsul ]

Ja tam mam AQQ i jest zajefajne :p

06.12.2009
09:55
[5]

miguel1995 [ Konsul ]

Mi reklama nawet zajęła miejsce na zmianę opisu :/

06.12.2009
10:06
smile
[6]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Nowe GG jest do dupy szczerze pisząc, jest przesiąknięte komercją i ma całą game niepotrzebnych opcji

06.12.2009
10:18
[7]

Kibol_LP [ Pretorianin ]

A ja nie nażekam na Nowe GG ;)

06.12.2009
10:20
smile
[8]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

tak samo jak Kibol_LP ;]
Ma może za dużo opcji , ale nigdy nie wiadomo co sie przyda i kiedy , a kilka niepotrzebnych bajerów żeby uatrakcyjnić komunikator jeszcze nikomu nie zaszkodziła...:)

06.12.2009
10:28
[9]

Gmp3 [ Chuck ]

11 już chcesz? o.O Niech dopracują najpierw obecną wersję.

06.12.2009
10:49
smile
[10]

sebayogi [ Pretorianin ]

mi sie podoba

06.12.2009
10:49
[11]

novi.. [ Senator ]

Ja tam ma wersję 7.7.0 i jest gitara.

06.12.2009
10:50
[12]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Popieram [3] po czesci ale wczoraj zainstalowalem sobie AQQ... Niebo a ziemia ;P

06.12.2009
11:03
[13]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

[8] ps . jak co ja korzystam z Bety :D bo ta 10 to gówno ;]

06.12.2009
11:26
smile
[14]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Całe to GG to masakraaa... AQQ to jest coś.

06.12.2009
11:41
[15]

Windows XP 16 [ Senator ]

GG7 FTW!

06.12.2009
11:45
[16]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Używałbym 7.7, gdyby się nie posypało tak, że reinstall nic nie dał. Nowe jest kiczowate, ale i tak mało go używam.

06.12.2009
12:28
[17]

bezlerg66 [ Senator ]

A w dupę z gg. Wchodzę tylko jak mam jakąś sprawę. Reszta opcji mnie nie obchodzi.

06.12.2009
12:58
[18]

axel1112 [ Centurion ]

stare jest dużo lepsze od nowego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.