
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Jaki komunikator zamiast GG?
Jaki polecacie komunikator zamiast GG? Oczywiscie zeby miał klienta GG, intuicyjny interfejs i lekkostrawny dla systemu (bo w tej chwili nie dosc ze odpala sie ~5 min po wlaczeniu kompa to zre mi 36MB pamieci (!)......) Bo to co si dzieje z GG od wersji 8.0 to żenada :P
GBreal.II [ floydian ]
Miranda IM - u mnie zajmuje max 6 MB w pamięci.
maviozo [ man with a movie camera ]
Od przesiadki na win7 mam aqq i nie narzekam.
Babiczka [ Senator ]
adium

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
AQQ
Kubx [ Pretorianin ]
WTW2
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Bardzo polecam komunikator Tlen.
Dobry,stabilny program, poczta i inne możliwości jak np. Tlenofon.
Wydajny, zajmuje mało pamięci i intuicyjny (przynajmniej jak dla mnie).
Używam od trzech lat, odkąd gadu miało te potężne problemy z działaniem i jak narazie nie mam najmniejszego powodu aby się przesiąść na inny komunikator.
Narmo [ nikt ]
(bo w tej chwili nie dosc ze odpala sie ~5 min po wlaczeniu kompa to zre mi 36MB pamieci (!)......)
Całe 36 MB? O zgrozo.

Super Kotlet [ Schabowy ]
AQQ zabiera mi teraz 7MB. Ale jak dla mnie mogłoby zabierać nawet 100 czy 500MB, przecież teraz każdy i tak ma dużo pamięci, co to za różnica ile zabiera? Różnica w stosunku do posiadanej pamięci niemal zerowa.
janek09091 [ Generaďż˝ ]

titanium [ Legend ]
Tlen :) w połączeniu z możliwościami poczty o2 bez konkurencji :)

sebayogi [ Pretorianin ]
aqq