GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki komunikator zamiast GG?

05.12.2009
19:04
smile
[1]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Jaki komunikator zamiast GG?

Jaki polecacie komunikator zamiast GG? Oczywiscie zeby miał klienta GG, intuicyjny interfejs i lekkostrawny dla systemu (bo w tej chwili nie dosc ze odpala sie ~5 min po wlaczeniu kompa to zre mi 36MB pamieci (!)......) Bo to co si dzieje z GG od wersji 8.0 to żenada :P

05.12.2009
19:05
[2]

GBreal.II [ floydian ]

Miranda IM - u mnie zajmuje max 6 MB w pamięci.

05.12.2009
19:07
[3]

maviozo [ man with a movie camera ]

Od przesiadki na win7 mam aqq i nie narzekam.

05.12.2009
19:08
[4]

Babiczka [ Senator ]

adium

05.12.2009
19:08
smile
[5]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

AQQ

05.12.2009
19:09
[6]

Kubx [ Pretorianin ]

WTW2

05.12.2009
19:12
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Bardzo polecam komunikator Tlen.
Dobry,stabilny program, poczta i inne możliwości jak np. Tlenofon.

Wydajny, zajmuje mało pamięci i intuicyjny (przynajmniej jak dla mnie).
Używam od trzech lat, odkąd gadu miało te potężne problemy z działaniem i jak narazie nie mam najmniejszego powodu aby się przesiąść na inny komunikator.

05.12.2009
19:17
[8]

Narmo [ nikt ]

(bo w tej chwili nie dosc ze odpala sie ~5 min po wlaczeniu kompa to zre mi 36MB pamieci (!)......)
Całe 36 MB? O zgrozo.


Jaki komunikator zamiast GG? - Narmo
05.12.2009
21:12
smile
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

AQQ zabiera mi teraz 7MB. Ale jak dla mnie mogłoby zabierać nawet 100 czy 500MB, przecież teraz każdy i tak ma dużo pamięci, co to za różnica ile zabiera? Różnica w stosunku do posiadanej pamięci niemal zerowa.

05.12.2009
21:14
[10]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

05.12.2009
21:29
smile
[11]

titanium [ Legend ]

Tlen :) w połączeniu z możliwościami poczty o2 bez konkurencji :)

06.12.2009
10:50
smile
[12]

sebayogi [ Pretorianin ]

aqq

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.