GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Pójdzie mi S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci?

05.12.2009
18:54
[1]

_SzKooDniK_ [ Pretorianin ]

Czy Pójdzie mi S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci?

Mam pytanie czy pójdzie mi chociaż na mimalnych wymaganiach gra STALKER zew prypeci? oto mój komputer: AMD Athlon64 3500+ 2.19 GHz 512 MB ram grafika ATI Radeon X1300 128 mb ram?

05.12.2009
19:02
[2]

joke red [ Pretorianin ]

tak pójdzie na minimalnych

spoiler start
mojemu koledze któryś stalker chodził na Radeon'ie 9600
spoiler stop

05.12.2009
19:04
[3]

_SzKooDniK_ [ Pretorianin ]

a będą jakieś straszne przycinki czy będzie normalnie działało?

05.12.2009
19:08
[4]

joke red [ Pretorianin ]

tego to już nie wiem ale wydaje mi się ,że nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.