-bartek [ Centurion ]
Kantor na lotnisku w Gdańsku/Oslo, pomocy :>
Witam, jutro o 9:30 rano wylatuję do Norwegii, ale dziś okazało się, że będę potrzebował więcej kasy na miejscu (dojazd do mojej miejscowości).
Czy na lotnisku w Gdańsku (Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy) czy Oslo (Oslo-Gardermoen) znajdę bez problemu kantor, który będzie oferował UCZCIWĄ stawkę? Jeśli nie, to może gdzieś w pobliżu? Boję się, że mogą akurat nie mieć koron, albo złotówek i dupa :/
Eh.