GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin - co rozwijać

05.12.2009
14:19
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Wiedźmin - co rozwijać

Witam, mam takie pytanie co w Wiedźminie rozwijać by się dobrze grało? Tzn chodzi mi jakie style w jakim mieczu rozwijać.

05.12.2009
14:25
[2]

Aen [ Anesthetize ]

Każdy styl jest ważny, jednak na początku skup się na stalowych jako że srebrny miecz przyjdzie później. Nie musisz się martwić po prawdzie - W grze zdobywa się tyle punktów że starcza spokojnie na wszystko. Jeśli chodzi o znaki, ja rozwijałem tylko Aard i używałem go przez całą grę, z przerwami na Igni.

05.12.2009
14:36
smile
[3]

sebayogi [ Pretorianin ]

Na jakim poziomie trudnosci grasz?Najlepiej jest inwestowac w styl stalowy do walki z ludzmi

05.12.2009
14:37
[4]

diman00 [ not yet rated ]

Po kolei pierw miecz stalowy (Silny, grupowy i szybki naraz jak będziesz chciał) i przy okazji rozwijaj Ard (do 4 poziomu wystarczy ale z ulepszeniami) a później Igini bardzo pomocny (rozwiń do 5 poziomu ze wszystkimi ulepszeniami a na samym końcu w sumie nie będziesz musiał walczyć mieczami - będą Cię brać ze wszystkich stron a na 5 poziomie będzie atak 360 stopni). Miecz srebrny dostaniesz później więc jak już go dostaniesz to po trochu ten rozwijaj ale też nie zapomnij o stalowym. Nie wiem co tu pisać to nie skomplikowane.

05.12.2009
14:54
[5]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Gram na średnim poziomie i jestem teraz w Wyzimie (chyba 2 rozdział).

06.12.2009
10:55
smile
[6]

sebayogi [ Pretorianin ]

to juz rozwijaj 2 style

06.12.2009
11:39
[7]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Jest może gdzieś jakiś poradnik żeby wiedźmina na 100% ukonczyć w całości??

06.12.2009
12:18
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

matmafan - tak jest - w pudełku z grą ;)
przynajmniej ja taki w edycji rozszerzonej dostałem, a i na golu też jest:
https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=691

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.