GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry podobne do gothic

05.12.2009
14:10
[1]

vlodek2532 [ Senator ]

Gry podobne do gothic

Znacie jakiś dobre gry podobne do gothic'a

Grałem już w :
wszystkei gothic'i (no OK poza 4 XD )
Morrowind i Oblivion
Risen
Wiedźmin
Two Worlds
Wojna o koronę

Zaproponujecie jakieś inne dobre tytuły?

05.12.2009
16:28
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Chyba nic ci nie zostało.

05.12.2009
16:29
[3]

zoloman [ Legend ]

Fable?

05.12.2009
17:41
[4]

vlodek2532 [ Senator ]

Fable i Jade Empire też grałem

Dragon Age zamierzam zmłócić jeszcze

A jakaś dobra gra podobna do Kings Bounty? Wojowniczą Księżniczkę już na allegro zamówilem

05.12.2009
17:47
[5]

LeftMaziu [ Chor��y ]

Dark Messiah?

05.12.2009
17:56
smile
[6]

.kNOT [ Progresor ]

Jak nie przeszkadza wiekowość niektórych, to:

1998 King's Quest VIII: Mask Of Eternity
1998 Thief: The Dark Project
1999 System Shock 2
1999 Ultima IX: Ascension
2000 Deus Ex
2000 Rune
2000 Thief 2: The Metal Age
2001 Anachronox
2001 Legends of Might and Magic
2001 Severance: Blade of Darkness
2002 Arx Fatalis
2003 Deus Ex: Invisible War
2003 Enclave
2003 Mistmare
2003 Piraci z Karaibów
2004 Sabotain: Złam Zasady
2004 Thief: Deadly Shadows
2004 Vampire The Masquerade: Bloodlines
2005 Boiling Point: Road to Hell
2005 BorderZone
2005 Dungeon Lords
2005 Neuro Hunter
2005 Pathologic
2006 Dark Messiah of Might and Magic
2006 Mage Knight Apocalypse
2006 Requital
2007 Jade Empire: Edycja Specjalna
2007 Vampire World: Port of Death
2008 Fallout 3
2009 Heart of Eternity

Od przygodówek poprzez gry akcji aż do RPG...

05.12.2009
18:30
[7]

vlodek2532 [ Senator ]

2006 Dark Messiah of Might and Magic

2006 Mage Knight Apocalypse
2006 Requital
2007 Jade Empire: Edycja Specjalna

Ciemnego mesjasza spróbuje

a w resztę grałem chociaż poza Requital'em to zupełnie inne gry - z samego Requitala mam gameplaye na moim YT a z Mage Knight nie długo zrobię - ostatnio był w CD-Action

05.12.2009
18:53
[8]

Gromb [ P12 ]

Summoner

05.12.2009
19:09
[9]

vlodek2532 [ Senator ]

Summoneta tez grałem był kiedyś w Playu tak koło 2005 roku

taki bardzo lekko samurajski klimat miała ta gra

05.12.2009
21:12
[10]

vlodek2532 [ Senator ]

up

06.12.2009
11:26
[11]

vlodek2532 [ Senator ]

littel up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.