GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kompan do gry poszukiwany

05.12.2009
11:57
[1]

TanSid [ Pretorianin ]

Kompan do gry poszukiwany

Kompan do gry poszukiwany, temat ten stworzyłem w kategorii cRPG, ale mam na myśli szerszą game gier nie tylko rpg.
Mimo tego, ze są programy, na których idzie znaleźć kompana do danej gry to nader ciężko znaleźć kogoś o podobny podejściu czy też stylu gry. Podejrzewam, że nie tylko ja mam ten problem, więc może ten wątek przerodzi się w swoistą bazę poszukujących kompanów do wspólnej gry w x grę.

Jestem graczem starej daty, grającym jeszcze na automatach i 8 bitowcach. Szukam kompana/ów do gier najlepiej cRPG np.: BG2, IWD1i2 czy NWN2 lub inne (czekam na propozycje), które mają tryb cooperative. Jestem graczem, który preferuje wymierający styl gry tzw. odgrywanie, jestem „klimaciarzem” czyli osobą, która lubi odgrywać role swoich postaci, wczuć się w grę. Takich też graczy poszukuje!
Chętnie też zagram w gry FPP w trybie cooperative, gdzie wspólnie będziemy przechodzić fabularną kampanie.

Jeśli szukacie innego typu graczy, do innych gier, piszcie może utworzymy dzięki temu jakąś mini bazę graczy, którzy chcą pograć z innymi, nie koniecznie tylko w grach mmo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.