JasterMereel [ Konsul ]
Krysmasy
W tamtym roku zdaje mi się, że radio nas długo męczyło tymi pioseneczkami ;p W tym coś nie słyszę, zacznie się dopiero od jutra?
Muszę wam powiedzieć, że zawsze męczyło mnie to, ale teraz jak nie słyszę tego w radiu musiałem sam się zadowolić ;) Niektóre wcale nie są takie złe ;>
<<<<<<<<< ;D
Wczujcie się w świąteczny nastrój ho ho ho ;)