GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Krysmasy

05.12.2009
11:57
[1]

JasterMereel [ Konsul ]

Krysmasy

W tamtym roku zdaje mi się, że radio nas długo męczyło tymi pioseneczkami ;p W tym coś nie słyszę, zacznie się dopiero od jutra?
Muszę wam powiedzieć, że zawsze męczyło mnie to, ale teraz jak nie słyszę tego w radiu musiałem sam się zadowolić ;) Niektóre wcale nie są takie złe ;>


<<<<<<<<< ;D





Wczujcie się w świąteczny nastrój ho ho ho ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.