GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki to Siatkarz/Siatkarka? Zagrywka nr 1

05.12.2009
10:55
[1]

blady_mistrz [ Konsul ]

Jaki to Siatkarz/Siatkarka? Zagrywka nr 1


Jaki to Siatkarz/Siatkarka? zagrywka nr 2
-------------------------------------------
Proszę o przeczytanie regulaminu.
-------------------------------------------
1.Dodajemy zdjęcia Siatkarzy/Siatkarki z całego świata !
2.Umieszczany obrazek nie może być mniejszy niż 200x200 pikseli.
3.Każdy uczestnik zabawy ma 3 możliwości odgadnięcia w jednej zagadce.
4.Nie wolno przeklinać ani obrażać innych uczestników zabawy!
5.Następną część robi pomysłodawca. W razie nieobecności robi ktoś chętny :)(Vinni - pomysłodawca karczmy).
6.Osoba która odgadnie jaki to Siatkarz/Siatkarka ( imię i nazwisko lub pseudonim) dodaje swoją zagadkę!
7.Za każdą odgadniętą zagadkę +1
8.Za złamanie regulaminu -1!
9. Następna część po 200 postach.
10. Co dziesięć części "Mały Jubileusz" w którym za odgadniętą zagadkę dostaje się 2pkt!
11. Co pięćdziesiąt części "Jubileusz" w którym za odgadniętą zagadkę 3pkt!
12. Co sto części "Duży Jubileusz" w którym za odgadniętą zagadkę 5pkt!
13. Przy każdej zagadce kopiujemy ranking i dopisujemy sobie punkt(y).
14. Ranking z poprzedniej części przechodzi dalej i dodajemy do niego punkty.
15. Na osoby które są na liście osób ignorowanych nie zwracamy uwagi, ich odpowiedzi ani zagadki są nieważne(te osoby prosimy również o nie pisanie w tym wątku).
16. Gdy zgadujący proszą o podpowiedź, ten który dodał zagadkę musi jej udzielić, ale nie więcej niż 3 razy.
17. Siatkarze/Siatkarki mogą się powtarzać, ale po minimum 40 postach. Najlepiej żeby zdjęcie było inne.
18. Jeśli w ciągu godziny użytkownik który miał podać zdjęcie nie poda go to wtedy każdy użytkownik moze dodać zdjęcie, oczywiście nie pozbawiając przy tym punktu osoby, która dobrze odpowiedziała

chętny jako pierwszy moze zadac zagadke

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.