GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Google

05.12.2009
09:52
[1]

Samzabijaka [ 00000000 ]

Google

Nie rozumiem jakie udogodnienia ma wprowadzić nowa zmiana google. Pewnie zauważyliście, że jak włącza się google to jest tam tylko logo Google, miejsce do wpisywania, szukaj w google i szczęśliwy traf. Gdy najedzie się kursorem na stronę pojawia się cała reszta.

łeee czy to już nie przesada ? Po co to ?

EDIT

05.12.2009
09:53
[2]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

No ale co Ci to przeszkadza ?

05.12.2009
10:02
[3]

Imak [ Generaďż˝ ]

[2] -> Mnie to irytuje.

05.12.2009
11:11
[4]

Duriii [ Konsul ]

Ale w czym problem? U mnie po ruszeniu myszką wszystko wraca do normy. Jedyne, co mnie dziwi to to, w jakim celu to zrobiono??

05.12.2009
11:32
[5]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Duriii --> Może ma na celu przypomnieć, że google, to przede wszystkim wyszukiwarka. Przy ilości nowości jakie oni tam dodają, można o tym zapomnieć ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.