Samzabijaka [ 00000000 ]
Nie rozumiem jakie udogodnienia ma wprowadzić nowa zmiana google. Pewnie zauważyliście, że jak włącza się google to jest tam tylko logo Google, miejsce do wpisywania, szukaj w google i szczęśliwy traf. Gdy najedzie się kursorem na stronę pojawia się cała reszta.
łeee czy to już nie przesada ? Po co to ?
EDIT
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
No ale co Ci to przeszkadza ?
Imak [ Generaďż˝ ]
[2] -> Mnie to irytuje.
Duriii [ Konsul ]
Ale w czym problem? U mnie po ruszeniu myszką wszystko wraca do normy. Jedyne, co mnie dziwi to to, w jakim celu to zrobiono??
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Duriii --> Może ma na celu przypomnieć, że google, to przede wszystkim wyszukiwarka. Przy ilości nowości jakie oni tam dodają, można o tym zapomnieć ;]