lenk431655 [ Pretorianin ]
Imię dla psa.
Nie mam pojęcia jak go nazwać, jest mały, ma zadarty nosek. Brązowy.
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Zadziorek?
kong123 [ Legend ]
Ja bym jednak prosił o zdjęcie pupila... wtedy będzie łatwiej nazwać
BuBaZ [ szary user ]
nero, rocky
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Nero...Zagur:P
KubaMaxx [ Pretorianin ]
Max, Brutus, Azor, Szarik, Milka

LeftMaziu [ Chor��y ]
Nesquik

UncleTusky [ El Pollo Diablo ]
Lesio
Dycu [ zbanowany QQuel ]
R3ch0T [ Wyimaginowany ]
Dżek
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Qwerty ;]
ON Line [ 7 ]
harder ! x]

Imak [ Generaďż˝ ]
Imak
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Pucek ,Diesel

malyb89 [ Spectre ]
Irasiad
mikAS :) [ Senator ]
mikuś ? nero ? Marcus Fenix ?
chop [ smiech to zdrowie ]
Zadar,Mafioso:)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Antoś :)

ma_ko [ Fanboy Sony ]
Gangstah
promyczek303 [ sunshine ]
Zozol ;)
wornock [ FC Internazionale ]
Janusz
Yo5H [ ziefff ]
skrecz, norton, paprot, kastrat, ziomek.
xNaruto [ Generaďż˝ ]
Pedał
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Korek / Kapsel

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Wyrwilkołak

battle man [ Crystal Skull ]
[1]--->zapomniales dodac jaka to plec
samiec: roki, stalker(xD), asman i najpospolitsze imie rex
samiczka: diana, milka, łajka, misia

szymonmac [ Legend ]
Rowdy! Albo Zohan!

Apocaliptiq [ Legend ]
Sekret :)

ProTyp [ For the Horde! ]
Fokus ;>
zoloman [ Legend ]
Iperyt
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Stefan
Cing [ Gang Agi ]
Tupak
NeroTFP [ Senator ]
Max.
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Julian

chyrlok [ Into the Wild ]
Prawda jest taka, że nie wiem jakie epic imię tutaj zaproponujecie to On i tak sam wymyśli lepsze.

Rezort [ Naznaczony ]
Ochłap :P
Santaix [ Pretorianin ]
Argo
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Fox
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Anal

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Postrzał, Rykoszet, Pwnage, Bimber, Dawg, Dude, Striker, Norton.
edward erlic [ Konsul ]
Felix?

mefsybil [ Legend ]
Iperyt
Kriegsmaschine!

krucyskun [ Pretorianin ]
zizi