
aterazione [ Senator ]
Prosze o pomoc
Znów mam problem kupiłem Toce 3 w Biedronie i gra chce ''d3dx9_27.dll'' więc ściągnąłem to coś nie wiem co to od razu mówię nie jestem dobry w tych tematach i żaden program tego nie wykrywa więc co teraz pobrać z neta mile widziany link .
mirencjum [ operator kursora ]
Zainstaluj DirectX
doctor_greenthumb [ Pretorianin ]
albo aktualizację do istniejącej instalacji:
tylko nie ściągaj pojedynczych bibliotek i nie kopiuj do system32.
aterazione [ Senator ]
już działa dzięki :D