GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o pomoc

04.12.2009
21:33
smile
[1]

aterazione [ Senator ]

Prosze o pomoc

Znów mam problem kupiłem Toce 3 w Biedronie i gra chce ''d3dx9_27.dll'' więc ściągnąłem to coś nie wiem co to od razu mówię nie jestem dobry w tych tematach i żaden program tego nie wykrywa więc co teraz pobrać z neta mile widziany link .

04.12.2009
21:38
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Zainstaluj DirectX

04.12.2009
22:02
[3]

doctor_greenthumb [ Pretorianin ]

albo aktualizację do istniejącej instalacji:

tylko nie ściągaj pojedynczych bibliotek i nie kopiuj do system32.

05.12.2009
00:24
[4]

aterazione [ Senator ]

już działa dzięki :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.